• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STRIPEKLARP - Střípky
    STRIPEK
    STRIPEK --- ---
    afterparty proběhne v neděli 18. 10. od 20 hodin.
    bude probíhat formou videokonference - zatím zkoušíme, jaká platforma je k tomu nejvhodnější a umožňuje lidem se "hloučkovat" online. :)

    pokud povolí situace, můžeme pak udělat nějakou afterparty naživo třeba v listopadu. ale nechce se nám riskovat, že situace povolí až někdy v březnu. :D
    NEPOJMENOVAN
    NEPOJMENOVAN --- ---
    REINITA: Mně nějakou dobu trvalo se dostat mezi koronáčema a zážitkama do stavu, kdy se zase jsem schopen normálně vyjadřovat. Ten čas nastal. Takže:

    Obligátní "děkuju všem". Hráčům a jejich postavám, které občas chápou věci a občas ne a baví se spolu. Cépkům, která zajišťují, že se věci dějí a chtějí si s námi hrát.
    Vysoce autonomním cépkům, která jsou na půl cesty mezi těmito dvěma polohami.
    Všem těm neviditelným, kteří zajišťovali, že se věci dějí, i když je hráči nevidí.
    Nakonec a hlavně samozřejmě orgům, které to vůbec napadlo a pak se rozhodli, že do toho půjdou a vezmou nás s sebou. A když si chceme hrát, pomůžou nám v tom.

    Dojmy a zážitky? Zajímavé. Po Maškarádě se musím jako hráč naučit si víc aktivně hledat a tvořit linky, ale zlepšení tam bude. A háčky jsou.
    Hned první společná scéna, která se mi stala, Střípky tak nějak hezky předznamenala - třídní sraz, můžeme nadávat na realitu a vyměňovat si náhodné tipy na věci, u toho nevypadnout z role a ještě chytit nějaké příběhové háčky.
    Náhodně startující tiskárnu den po hře jsem tady už zmiňoval o pár příspěvků dříve.
    A sice se s tím (hlavně u Sombry) opakuju, ale z "kroků a smíchu v temném prázdném DDM" se vyklubala fakt moc krásná scéna a její "pachatelky" si ji viditelně užily (a já taky, moc - holky byly super).
    SOMBRA
    SOMBRA --- ---
    REINITA: já se tedy upřímně bála kroků a smíchu v temném prázdném DDM - a to jsem byla cépko :D
    REINITA
    REINITA --- ---
    LORD_SHAPER: já taky, děkuju za ni, je báječná! všechno je propojeno!
    LORD_SHAPER
    LORD_SHAPER --- ---
    REINITA: jsem se vybíjel myšlenkovou mapou :)
    REINITA
    REINITA --- ---
    přátelé, kamarádi.
    já jsem zvědavka zvědavá, tak mi to nedá a musím se zeptat.

    podezírám vás, hráče i cépka, z nějaké konspirace. že máte někde společnou utajenou skupinu nebo klub a tam se nám orgům smějete a čekáte, jak dlouho vydržíme s nervy. :D
    tak já hlásím, že to vzdávám. :)

    máte nějaké první dojmy? čekali jste, že to bude hodně jiné než ostatní městské larpy, ale ve finále vám to až tak nepřišlo? staly se vám situace, které zaručeně nebyly nachystány ve hře, ale život je tam přihrál a pěkně to dotvořilo celou scénu? máte nějaké zveřejnitelné historky z natáčení?

    samozřejmě chystáme feedbackové dotazníky, kde to na vás nahrneme strukturovaněji, ale fakt mě překvapilo, že až na výjimky (čest jim! :)) se prostě larp odehrál, odplul a... je odplulý. :)
    (nijak to nesouvisí s očekávanými ovacemi a slavnostními průvody, ty opravdu nejsou potřeba, díky za hru také proběhly hojně, tohle je v pohodě :))
    SOMBRA
    SOMBRA --- ---
    NEPOJMENOVAN: aaaaaa! how creepy can you get?!
    NEPOJMENOVAN
    NEPOJMENOVAN --- ---
    Trochu nám doma zlobí tiskárna. Takže se před chvílí sama rozjela. Moje první reakce byla:
    "Ne! Nevyleze z toho 'Hledá se holčička', že ne?"
    .
    Naštěstí to byl jenom minulou středu do tiskárny odeslaný paper, co si moje žena chtěla prostudovat a tiskárně konečně "doteklo", že to má vytisknout.
    WIZARDY
    WIZARDY --- ---
    DJ Šaršoun děkuje všem novým posluchačům a doufá, že našemu vysílaní (a světu, ve kterém se odehrává) zachováte přízeň i do budoucna.

    A abyste se mohli i v mezičase naladit na tu správnou notu, přikládá svůj dosavadní playlist ;)

    Rádio Tlachapoud - YouTube
    https://www.youtube.com/playlist?list=PLe8S7xS8PsEnNE3JBaxLoa3oDGfi8L-lJ
    REINITA
    REINITA --- ---
    já se taky přidám: díky všem, že jste s námi do tohoto experimentu šli.
    Nakonec jsme kvůli coroně museli slevit zejména v položce neokoukaných indoorových lokací, okolnosti nás různě zkoušely, ale navzdory všemu se myslím náš "alchymistický pokus" zdařil. A tím "náš" myslím nás všechny - hráče, cépka, orgy, ale i ty ostatní, co nespadají do žádné z těchto kategorií, ale významně přispěli realizaci nebo hladkému průběhu celé akce.

    A pro potěchu oka přidávám nejnovější výtvor našeho oblíbeného umělce Jeffa Leeho Johnsona. ;) I při třetím pečlivém zkoumání nacházím další vypečenosti. :)


    RILVEN
    RILVEN --- ---
    RILVEN
    RILVEN --- ---
    Děkuji všem za hru! Dobře jsem se bavila a zažila báječné věci! :-D

    SOMBRA
    SOMBRA --- ---
    díky hráčům i orgům! bylo to super! :)
    "bylo to... vskutku... výjimečné a... pozoruhodné..."
    ZRII
    ZRII --- ---
    Taky díky že jsem se mohla účastnit. Budu se těšit příště. Jolanda a její křečci

    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    Než půjdu padnout, chci vám všem poděkovat, že jste se zapojili :-) Díky hráčům, že do toho s nadšením šli, nenechali se odradit okolnostmi a často svědomitě posílali denní reporty. Díky CPkům, že s námi měla trpělivost a navzdory skluzům a informacím na poslední chvíli nad námi nezlomila hůl, vyčkala a svých rolí se zhostila s obdivuhodnou kreativitou. Díky všem, kteří nám pomohli s realizací (včetně hlídání dětí) ve chvíli, kdy nemoc (naštěstí nikoli covid) zařádila i v řadách organizátorů, to byla opravdová záchrana. A samozřejmě díky i ostatním organizátorům, ti dobře vědí za co ;-)
    FIN
    FIN --- ---
    A panu kompresorovi taky fíky.
    FIN
    FIN --- ---
    Moc díky za skvělou zábavu. Ani na přijdu-k-tomu-bokem-jak-slepej-k-houslím jsem se nenudil, ba naopak.
    ZUBISKO
    ZUBISKO --- ---
    Další rozhovor kamarádek:
    S: Chtějí prý blahořečit programátora, protože jeho tělo jeví minimální známky rozkladu.
    O: A to píšou kde? V Podlistech?
    S: Ne. Blesk.cz
    STRIPEK
    STRIPEK --- ---
    ORGANIZAČNÍ PODPORA SKONČILA!

    Dohrávejte dle libosti a my moc děkujeme, že jste do toho s námi šli :)
    Informace o datu a formě případné afterparty vám sdělíme hned, jak je vymyslíme ;)
    STRIPEK
    STRIPEK --- ---
    NOVÉ PODLISTY! PÁRTY NA HŘBITOVECH! PORUŠOVÁNÍ SOUKROMÍ! PŮLZLODĚJ DOPADEN!

    Čtěte na herním webu, nebo --ZDE--, nebo si vyčíhejte našeho Pepu!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam