• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STRIPEKLARP - Střípky
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    Ano, nejspis se nevynneme tomu, ze se budeme s nejakou akci krizit. S tim jsme smireni. O Velikonocich k tomu preci jen pribyva moznost krizit se s takovymi vecmi, jako je setkani s rodinou, pripadne zvony v Kutne hore. Proto se ptame. Pokud bude vice tech, kteri se ozvou, ze jim Velikonoce nevyhovuji, najdeme jiny, blizky termin. Nemame vsak ambici se vyhybat vsem akcim, ktere se na jare vyroji.
    TRAVIX
    TRAVIX --- ---
    No, ono bude dost těžké hledat jakýkoliv jiný termín, protože všechny akce se přesunuly z jara na podzim a z podzima pak zase na jaro...
    TRILIAN_
    TRILIAN_ --- ---
    FIN: no hodne lidi dlabe na křesťanské oslavy vzkříšení, zato jsou pro ne důležité zcela světské pondělní radovánky. Je pochopitelně možné, ze zadni takoví Střípky nehrají, jen já jich mám ve svém okolí tolik, ze mi to přišlo jako relevantni otázka. Ale vzhledem k tomu, ze moje osobní motivace se netýkala pondělního ožírání, tak je mi to jedno.
    FIN
    FIN --- ---
    TRILIAN_: hele sorry, ale smysl mají celé velikonoce - jestli někdo chce být jinde a dělat jiné věci, je už jeho věc. jako nejhorší varianta je jen kus toho víkendu - přesně na to, aby člověk neodjel na čundr, ale pak se tu třeba v pondělí nudil? za mě pokud možno tuto variantu ne, radši vůbec anebo (to spíš) naplno :-) v takovém případě "oželím" čundr a výlet (velikonoční kraviny ignoruju už x let) a budu se bavit :-)
    TRILIAN_
    TRILIAN_ --- ---
    AMBERAN: jo dobrý, já jsem zmatkář, zvoní se samozřejmě v sobotu a neděli. Takže jsem trochu v rozpacích, jak se rozhodnout :D
    WORACHE
    WORACHE --- ---
    REINITA: pro mne jsou to běžné pracovní dny a jelikož jsem si vyrobil průšvih v práci, tak je asi dostanu trestně.
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    TRILIAN_: Primarni smysl to ma v pripade vyuziti tech volnych dnu, ale urcite muzes zahlasovat a pripsat nam sem poznamku (coz uz jsi vlastne udelala, tak ted staci zahlasovat :-))
    TRILIAN_
    TRILIAN_ --- ---
    REINITA: neslo by dat i variantu ano ale jen do neděle? Nebo vám jde primárně o to pondělí? Mě by to totiž nevadilo, jen v pondělí zvoní táta na kutnohorské zvony a u toho bych rada byla, protože letos možná bude možnost zvonit i na nový velký zvon v Jakubu. A to je proste něco extra :)
    ZUBISKO
    ZUBISKO --- ---
    REINITA: Být v Praze, hrát Střípky a vyhnout se opilým strejdům s pomlázkama? Count me in! :D
    REINITA
    REINITA --- ---
    (navíc já se už leta letoucí flákám na dovolené, že jo, takže tyhle ohledy už dávno neberu ;))
    REINITA
    REINITA --- ---
    AMBERAN: to je na mou vizionářskou mysl moc přízemní. :DDD
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    REINITA: Ja bych pridal vyhodu, ze jsou to ctyri dny volna bez nutnosti cerpat dovolenou :-)
    REINITA
    REINITA --- ---

    Jste ochotni (a schopni :)) hrát Střípky na Velikonoce?

    25 hlasy od 25 respondentů

      REINITA
      REINITA --- ---
      přátelé, kamarádi,
      vzápětí vyhodíme anketu, sondující vaši ne-/ochotu dát si druhý běh Střípků na Velikonoce, tedy od čtvrtka 1. 4. do pondělka 5. 4. :)
      výhodou by bylo, že bychom mohli do hry zahrnout velikonoční prvky, nevýhodou by bylo... že jsou to Velikonoce. :D
      SANELIN
      SANELIN --- ---
      STRIPEK: Za mě osobně se jedná o přílišné množství RL shitu, co je třeba řešit a nějak na report už nezbyla energie. Možná to někdy napravím, ale nemůžu to asi teď zrovna konkrétně slíbit.
      REINITA
      REINITA --- ---
      WORACHE: zrovna to řešíme v orgklubu, stay tuned. ;)
      FIN
      FIN --- ---
      STRIPEK: no tak já pevně a prospěchářsky věřím, že o to více bude času na čtení a podrobné rozvažování nad přáními nás, co jsme je napsali :-D
      WORACHE
      WORACHE --- ---
      Mám dotaz:
      Zjevil se nám v práci rozpis služeb na další půlrok.
      Potřeboval bych vědět, zda se chystá v tomto období další běh a jestli je případně i odhad na nějaký termín,abych si vzal dovolenou. (Musíme jí hlásit až tak dopředu.)
      STRIPEK
      STRIPEK --- ---
      přiznáváme, že jsme čekali včera poněkud více reportů. jedná se o projev hromadné sklerózy, hromadné lenosti, nebo nadšení, že do té hry nepotřebujete žádné vstupy na míru, abyste si ji užili? :)
      nebo je absence odměny ve formě expů takový deal breaker, že prokrastinace vítězí na celé čáře? :)
      STRIPEK
      STRIPEK --- ---
      ŠARŠOUNOVA FINÁLNÍ DVACETIMINUTOVKA JE TADY!

      Vysílání #4 by Rádio Tlachapoud • A podcast on Anchor
      https://anchor.fm/tlachapoud/episodes/Vysln-4-em4ctm
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam