• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STRIPEKLARP - Střípky
    Klub zaměřený na nový městský LARP Střípky. Bude se odehrávat v Praze a nejblíž bude žánru new weird.
    Informace budou postupně přibývat, zůstaňte naladěni. :)

    herní stránky: http://stripky.talmahera.eu/

    Organizační telefon je 774 331 406. Pokud to není nutné, nevolejte po 23:00 a ve všední dny před 16:00.
    Organizační mail je larp.stripky@gmail.com.

    Herní policie - telefon na Zvláštní jednotku
    775 148 122

    Reporty odesílejte do 2. 6. 2024 včetně.

    termín 1. běhu: 7. - 11. 10. 2020
    termín 2. běhu: 27. - 31. 10. 2021
    termín 3. běhu: 6. - 10. 4. 2022
    termín 4. běhu: 26. - 30. 10. 2022
    termín 5. běhu: 26. - 30. 4. 2023
    termín 6. běhu: 25. - 29. října 2023
    termín 7. běhu: 8. - 12. května 2024
    termín 8. běhu: 24. - 28. října 2024
    rozbalit záhlaví
    REINITA
    REINITA --- ---
    WORACHE: zrovna to řešíme v orgklubu, stay tuned. ;)
    WORACHE
    WORACHE --- ---
    Mám dotaz:
    Zjevil se nám v práci rozpis služeb na další půlrok.
    Potřeboval bych vědět, zda se chystá v tomto období další běh a jestli je případně i odhad na nějaký termín,abych si vzal dovolenou. (Musíme jí hlásit až tak dopředu.)
    STRIPEK
    STRIPEK --- ---
    přiznáváme, že jsme čekali včera poněkud více reportů. jedná se o projev hromadné sklerózy, hromadné lenosti, nebo nadšení, že do té hry nepotřebujete žádné vstupy na míru, abyste si ji užili? :)
    nebo je absence odměny ve formě expů takový deal breaker, že prokrastinace vítězí na celé čáře? :)
    STRIPEK
    STRIPEK --- ---
    ŠARŠOUNOVA FINÁLNÍ DVACETIMINUTOVKA JE TADY!

    Vysílání #4 by Rádio Tlachapoud • A podcast on Anchor
    https://anchor.fm/tlachapoud/episodes/Vysln-4-em4ctm
    STRIPEK
    STRIPEK --- ---
    (taktéž prosím věnujte trochu svého času a péče dotazníku :))
    STRIPEK
    STRIPEK --- ---
    připomínáme, že zbývá už jen necelý měsíc do odeslání reportů, abyste za ně... neměli expy!

    a přikládáme fotku z inaugurace nového labutího vůdce:

    STRIPEK
    STRIPEK --- ---
    vážené a milé zpřízněné entity,

    těšíme se na vaše reporty, které nám posílejte do 30. 11. na orgmail. Nedostanete sice za ně žádné expy, ale potěšíte nás i sebe do dalšího dílu. :)

    a protože salámový lockdown je otrava, můžete si ho zpestřit svědomitým vyplněním níže linkovaného dotazníku. pokud čas nemáte, můžete ho vyplnit i méně svědomitě. :) každopádně tak prosím učiňte taktéž do 30. 11., dokud máte hru aspoň trochu v paměti.
    POZOR! Toto platí i pro CP.
    https://forms.gle/wQ8PNdma2AzrLbfT9

    mějte se co možná nejlépe a hlavně hodně zdraví. :)

    PATR1K
    PATR1K --- ---
    Přišel, až když jsme nebyli. Nás úplně vyghostil! (badumtsss)
    INSOLITUS
    INSOLITUS --- ---
    REINITA: Tak to mě skoro mrzí, že jsem úplně minul svého kolegu
    REINITA
    REINITA --- ---
    LORD_SHAPER: no byl jsi zlatý hřeb večera :)
    LORD_SHAPER
    LORD_SHAPER --- ---
    WIZARDY: tak mě pusťte
    WIZARDY
    WIZARDY --- ---
    LORD_SHAPER: Pořád běžíme
    LORD_SHAPER
    LORD_SHAPER --- ---
    Tak jsem to asi nestihl :)
    WAMPIREK
    WAMPIREK --- ---
    REINITA: Ale duchem budu pařit s vámi :D
    WORACHE
    WORACHE --- ---
    Nu, já se z párty také omluvím.
    Jsem zničen z práce, že bych stejně brzo usnul a moje chrupání asi netoužíte slyšet. :D
    REINITA
    REINITA --- ---
    KITIARAUTHMATAR:
    WAMPIREK:
    :((( škoda přeškoda :(
    KITIARAUTHMATAR
    KITIARAUTHMATAR --- ---
    REINITA: taky si užijte party bohužel musím být online jinde...
    WAMPIREK
    WAMPIREK --- ---
    REINITA: užijte si párty! ^_^ já se z ní omlouvám :-)
    REINITA
    REINITA --- ---
    už se nám to blíží, za chvilku vypukne afterparty. Slejzat se, jak už psal Ambeřan, můžeme začít zhruba ve 20 hodin tady: https://us02web.zoom.us/j/9123889737?pwd=QjcySjZEbnhBdWw0aFhmMFlWd2lzQT09
    nějaké to orgovské souhrnné slovo lze očekávat kolem 21. hodiny.

    k dispozici budou kromě hlavní "lobby" následující místnosti:

    Diskotéka Rádia Tlachapoud (muzika)
    Zpětné Vazby (pro pořádný vazby, co se toho nebojej)
    Smidrcova Putyka (plky u píva)
    Vidím Online Lidi (slyšíte mě? já vás nevidim. zkusils to vypnout a zapnout?)
    Nadlisty (Čtěte než to odpojej!)

    jen první zmiňovaná bude mít ve skutečnosti nějaké téma - DJ Šaršoun nám bude pouštět nějaké svoje oblíbené šlágry k tanci i poslechu.
    zbytek jsou prostě tlachárny. :)
    věříme, že bude dostatečný počet hloučků pro separatistické choutky všech přítomných. pokud by tomu tak nebylo, je možné přidat další. :)

    důležitá věc: pokud by se stalo, že se budete chtít na ten zoomový meeting připojit a žádost o povolení přístupu vám tam bude viset déle než 2 minuty, kontaktujte Reinitu buď v poště na nyxu, nebo na Messengeru na FB.

    nažhavte mikrofony i kamery, vezměte si něco dobrého k jídlu a pití a směle na after. ;) těšíme se na vás všechny. :)
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    Dnesni afterparty od osmi:
    Launch Meeting - Zoom
    https://us02web.zoom.us/j/9123889737?pwd=QjcySjZEbnhBdWw0aFhmMFlWd2lzQT09

    WORACHE
    WORACHE --- ---
    REINITA: no u mě to chtělo trochu času se popasovat s cestou Prahou a z Prahy a pak s vlastními aktivitami. :D

    Takže děkuji za Larp.
    Chválím orgy, kteří udělali obraz, který, aby byl vidět, jste si museli oddálit aspoň o tři kroky. Propojení některých sekvencí u mě bylo úplně neskutečné a pamatovat si všechno, abych si to pospojoval správně byla fuška. Ale stálo to za to.
    Děkuji CPkum (i orgům) za jejich odvahu se vůbec v této době do něčeho takového pustit.
    Děkuji i hráčům, obzvláště čajové partě, za jejich více či méně nebo vůbec střízlivý pohled na svět.
    To bylo velké děkování a teď si to trošku rozeberu.

    Larp Střípky mě upoutal jedinečností, kterou jsem ještě nikdy na takovéto akci nezažil. Měl jsem volnost, která byla ohromující, avšak pro mne i trošku svazující. 'Chceš se bavit? Tady máš velké hřiště.' Pro mně to byla novinka, s kterou osobně úplně neumím pracovat a tak se občas stalo, že jsem přemlouvat svojí přirozenou náturu, kdy jsem orgy nechtěl otravovat, aby toho neměli moc, abych někam vyrazil, případně někoho otravoval. Takže to zpravidla odneslo okolí. Pokud jsem byl pro okolí už moc otravný, tak se tímto okolí omlouvám. :D
    Já sám budu muset se naučit v takovémto prostředí pohybovat a je to celkem zajímavá výzva.


    A co se divnověcí týká, za postavu to bylo rozhodně sobotní ráno. Kdo ví, chápe. Kdo neví, ať tápe. :D
    Za hráče byla největší divnověc už před larpem, kdy jsem dostal do infa k postavě poměrně přesně popsanou osobní noční můru, s kterou jsem sám mnoho let bojoval. To bylo opravdu divné. :D
    Jinak jsem jako postava měl dost kliku, že jsem většinu divnověcí minul, nebo náhodou koukal zrovna jinam. (Třeba Bludná kořenka.) Navíc jako logicky smýšlející postava jsem si dokázal vysvětlit i toho ducha na zdi u hřbitova.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam