• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FAIRIELLAZa co jste vděční? Děkovací auditko
    Chcete někomu adresně nebo neadresně poděkovat? Jste poslední dobou za něco vděční? Toto auditko tu má být (stejně jako už zde existují podobně laděná další) pro navození lepšího pocitu, třeba po ránu, kdy byste rádi spíš četli něco hezkého a milého než hádky, nadávky, jízlivost a popichování (ale trocha sarkasmu se tu snese). Pokud chcete nadávat, využijte pro to k tomu určené kluby. Děkuji. Reakce budou spíše mazány, uvidíme, do jaké míry to bude nutno zpřísňovat. Rozhodně budou mazány flejmy.
    rozbalit záhlaví
    FAIRIELLA
    FAIRIELLA --- ---
    BURKHAR: To se přidám. Za to jsem vděčná dnes a denně. :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Za to, že mám přátele, kteří jsou přáteli opravdovými.
    BILAKOBRA
    BILAKOBRA --- ---
    Za to, že se mi dostalo pochopení.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Za Lesní chundelatosti :)
    FAIRIELLA
    FAIRIELLA --- ---
    Za důvěru. Za pomoc a za možnost někdy i pomoci nazpět. Za otevřenost. Za přátelství. Za inspiraci. Za porozumění. Za možnost vidět i úsměv a za mnohé až do slz prosmáté hodiny.
    MORGYSZ
    MORGYSZ --- ---
    za hudbu. Za to, že jsem se nachomejtla do tak skvělé kapely a úplně náhodou a "dělám" hudbu, která mi neuvěřitelným způsobem sedí.
    A taky za kočky, i když mě místy strašně serou, pazdrátky jedny.
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    Díky za ty možnosti zjistit, že vlastně umím spoustu věcí, které jsem netušila, že umím (a že to trvá už nějakou dobu, tohleto zjištění a zjišťování... například umím udělat skvělej dort, ačkoli mi bylo tvrzeno, že se nemám ani pokoušet, ha! :))
    BILAKOBRA
    BILAKOBRA --- ---
    Díky že na to mám :)
    DIXIE
    DIXIE --- ---
    Děkuji za doplnění baterky trpělivosti s dětmi...
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    za tu hudbu, kterou pociťuju jako znící uvnitř mě, pozoruhodně živou... já jsem ta hudba...
    děkuju, děkuju!
    DIXIE
    DIXIE --- ---
    Dekuji za dnesni fyzio!
    IRAVEN
    IRAVEN --- ---
    za schvaleni hypoteky a pozvanku na ockovani v jeden den 🙌🏻
    BILAKOBRA
    BILAKOBRA --- ---
    Za sazeničky rajčat :)
    DAPHNEE
    DAPHNEE --- ---
    Za dnešní neuvěřitelný, rozmazlovaci den, kdy jsem se málem vyvalela v bahně (balanc jsem udržela, jsem špinavá jen z jedné strany) , urazila slušnou vzdálenost obtížným terénem, užila si spoustu zvířátek, viděla minikrevetky a teď ještě budeme vymýšlet focení :) báječný den ve skvělé společnosti. Děkuji moc :*
    FAIRIELLA
    FAIRIELLA --- ---
    Viděla jsem: hýla, stehlíka, čápy, koně, poníky, osly, ovce, kozy, prasata, slepice, kachny, spoustu koček a psů, skřivánky.
    Pohladila a podrbala jsem za ušima: jednoho zrzavého kocourka, oslíky, poníky, ovce, kozy, prase.
    Díky za nejvíc zvířátkový den v životě.
    FAIRIELLA
    FAIRIELLA --- ---
    za dnešní den: červenky, strakapoudi, budníčci, pěnkavy, brhlíci, kachny, modřinky, hřivnáči, sojka, drozd, kos, bučina s pučícími listy, přesličky, bublání potoka, žába, slunce, stezky s minimem lidí, teplo a bosá chůze
    MORGYSZ
    MORGYSZ --- ---
    za svůj organizační talent. I když mu někdy předchází silné chaosení.
    AETHER
    AETHER --- ---
    Dneska jsem třikrát málem byla účastníkem dopravní nehody, jednou i vlastní vinou (tímto se omlouvám pánovi ze slepého úhlu). Jsem fakt vděčná, že žiju a jsem celá já i auto.
    MORGYSZ
    MORGYSZ --- ---
    Za tu minulotydenni katarzi, kdy mi to pomohl cele uzavrit, ani o tom nevedel a me se taak obrovsky ulevilo.
    MONROE
    MONROE --- ---
    Ze mam uzasnyho kamarada, kterej mi vzdycky pomuze.
    Nehleda duvody, proc by to nemelo jit, ale zpusoby jak by to jit mohlo.
    DIXIE
    DIXIE --- ---
    *
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam