• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PIKKMANoPoo - triky bez šamponu ..
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    Proto to chce vědět co člověk dělá a ne patlat jedno přes druhé :) ale každý je originál a sedí mu něco jiného neříkám nic.

    Je tady někdo čistě na vodě?
    PASTEL
    PASTEL --- ---
    Po pul roce zkoušení všeho možného jsem měla tak zničený vlasy, že jsem se musela ostříhat nakrátko.
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    Dej mi čas do zítra pošlu tipy pro začátek i na vandr :))
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    PIKKMA: tak to cira zavist. po klasickym samponu teda je mam uplne sileny a jemny, to kdyz je nouze nejvetsi... dost se mi.navic masti takze vlasy by jeste byly Ok jenze mam kratkej strih a to neprezije noc... mozna delsi vlasy (na noc culik) by to snesly lip...

    jako uz sem parkrat zvazovala dat sanci nopoo ale... je to trochu vystup mimo komfotrtni zonu a na vandr se lip veze kousek mydla na telo/pradlo/vlas nez mouka... ale zas v sobotu doma, co brani tomu to aspon vyzkouset... hm, asi si to budu muset nastudovat
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    KRISKA: mě se treba doba kdy si musím umývat hlavu s nopoo postupně prodloužila, se šamponem už byly půl den po umytí na culík.
    První fotka první příspěvek je třetí den od mytí
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    ja mam hrozne jemnounky vlasy, musim bohuzel umyvat kazdej den.
    henna funguje tak prvni tyden, ze sou jakoby pevnejsi, jinak pouzivam hlavne henovej sampon od s.iva z fleru, obcas co koupim ve meste, treba naturinku ale ten henovej od s.ivy je nej...

    no poo bych se bala, ale nikdy sem to nezkusila, ani o vikendu...
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    Ukažte taky svoje vlásky a co na ně funguje ;)
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    Současný, přiznám se že sem teď měla trošku složitější životní i bydlící situaci tak jsem byla tři měsíce na pivním šamponu co mi dovezla máti z lázní :)
    Vlasy snad přežili až na znicenejsi konce, provedla sem párkrát detox jedlou sodou, dávám po mytí arganový olej a občas zábal z oleje avokadoveho který regeni konečky a už začínají zas vypadat k světu

    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    První tak nějak běžné, druhá pár dní po barvení a po jílu, teď už mám zas pár centaku navíc
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    Snad nebudou obří posílám z tel :)



    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    Taky tak.. jemné splihle do toho musím mít dlouhé zejo :D i když kratší střihy vypadají lépe..

    Dost mi pomáhá henna ale to tak první tejden po nanesení. Objem mi dává marocký jíl (dělám ibiškový oplach), reetha když se správně napění.. chci vyzkoušet ještě směs bylin z natubea na ty jsem slyšela taky chválu. Občas dám vajíčko
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    PIKKMA: Aký máš typ vlasov? Ja mám jemné rovné vlasy, ako detské a prírodné šampóny mi výrazne zlepšili jak mastenie, tak pokožku hlavy. Používam teda Urtekram. Šampuk som mala len nejaký z Lushe a to bolo dosť peklo.
    LAUDAM
    LAUDAM --- ---
    PIKKMA: Dělám ho doma manželovi - šampuky jsou dobré, ale vrátí to no poo na úplný začátek
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    Aaaaa výborně skupina založena :) až bude chvilka nacházím základní infa na nástěnku.
    Low poo jsou šampony bez chemie, já už nějaký čas pokukuju po tomhle na dny kdy není prostor míchat kasičky :)

    Tuhé přírodní šampony LOW POO - NatuBea
    https://www.natubea.cz/tuhe-prirodni-sampony/
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    LAUDAM: neco takovyho si myslim, ale rikam si, ze sampon jako sampon prece, pokud je to i (prirodni) sampon...
    LAUDAM
    LAUDAM --- ---
    KRISKA: Google tvrdí, že mytí šetrnými šampony
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    co je to low poo?
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    Zkusil jsem mesic uplne bez samponu a jakycholi nahrazek a taky to bylo docela v pohode :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam