• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JONYCOVID-19 co teď a co potom?
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    MINERWA: Cim jsem to posral napriklad ja? (A obecne kazdy bezny clovek, ktery se jeste nenakazil, ani nenakazil nikoho jineho?)
    XAJA
    XAJA --- ---
    GLADILAF: myslím že veřejné mínění pořád ještě čeká na "něco".

    a ja v tomto vidim mozno cast problemu. ludia na nieco cakaju: zazracny koniec, letne uvolnenie, riesen ockovanim... a ono to neprichadza, alebo len velmi pomaly. energiu vyplytvaju na boj tych svojich predstav so skutocnostou a (domnelymi ci skutocnymi) vinnikmi, ze to tak nie je. namiesto toho, aby proste prijali skutocnost a co najlepsie sa v nej zabyvali.
    XAJA
    XAJA --- ---
    ECLECTICA: no, tak ja som dost stara na to, aby ma prave tieto veci nejako vyviedli z rovnovahy.

    pre mna je podstatne, ako funguje moje najblizsie okolie, a to zatial zvladame dobre.
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    XAJA: tím mám na mysli především zoufalé kroky naší vlády, dezinformace, chování lidí, atd.
    XAJA
    XAJA --- ---
    ECLECTICA: ja som asi divna, ale normalne, ako vzdy. ja to cely ten rok - a ze to celkom intenzivne sledujem odkedy to vypuklo v taliansku - beriem proste ako sucast zivota. ludia, co zazili vojny, boli na tom horsie:)
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    ECLECTICA: všechno souvisí se vším, ale pokud mi udělíš ban, budu to respektovat.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    ECLECTICA: tohle jsme posrali, všichni do jednoho, dávám to za vinu sociálním bublinám
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    Keikin si svoje konspirace půjde řešit jinam, díky.

    Všichni ostatní: jak se cítíte? Poslední dny to na mě padá čím dál víc...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KEIKIN: kysela snaha zbavit se primuly mi dela prymulu sympatickym. Ano vim ze jsou s mlhou za jedno, ale z principu bych ho radsi coby zasadityho :)
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    PALEONTOLOG: tvrdej voják, co poslouchá svého velitele na hradě. Možná je pro mnohé autorita, ale já raději lidštější přístup.
    AMANT
    AMANT --- ---
    FRK_R23: nojo ale ten veri i napriklad tomu, ze pod atlantikem je naky tajny nadzvukovy metro pro elity..
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KEIKIN: heled az se babis rozhodne, tak Blatny zmizi ze sceny a nezbude po nem ani zblo. Dokonale nahraditelnej ministr na spinavou praci, kterej neni jak tvrdej vojak Prymula
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    KEIKIN: Mám taky kamaráda. Ten si jede konspirace jak po 9/11. Ten zase vidí covid jako záminku pro NWO apod. Je náročný tyhle bludy někomu vyvracet, ale neměli bychom na to rezignovat.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    SILVEIG:
    FRK_R23:
    já to neřeším, hoaxů lítá stofky. Jo kdybychto šířil napříč republikou více kanály, asi by to bylo na facku, ale takhle jsem tu max. v tomhle auditku za troubelu
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    KEIKIN: Zeptej se proč by to ty nemocnice dělaly? Co by z toho měly? Kde je benefit?

    Jen to rozveď. Když to trochu rozvineš a zamyslíš se nad tim, nutně musíš najít dost zásadní díry v takovym příběhu.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    FRK_R23: já to slyšel v tom smyslu, že si nemocnice upravují statistiky, že jako umře více lidí na COVID, ale jak jsem psal, je to z druhé ruky, už bych to nerozváděl.
    SILVEIG
    SILVEIG --- ---
    KEIKIN: https://www.hoax.cz/hoax/cena-za-luzko-pro-pacienta-s-infarktem-a-covidem/
    Pokud patříš i k těm, co nerozklikávají, pak kopíruju podstatný konec textu:

    Příčina úmrtí nemá vliv na výši úhrady.


    S přáním hezkého dne


    Vlastimil Sršeň
    Tiskové oddělení
    VZP ČR
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Patrně nový klub o ministrovi zdravotnictví nevznikne, nicméně za mně byl větší kašpárek Adam. Pukovník Prymula má možná charisma, možná je lepším politikem, ale jako člověk mi prostě nejvíce sedí Honza.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    KEIKIN: To já taky, koneckonců vláda by měla vládnout. Ačkoli bych spíše řekl s vládními stranami, neb máme koalici.

    Žádná nemocnice nedostává od pojišťoven prachy za mrtvoly, tim méně speciální bonus za covid mrtvý. Je to takovej nesmysl, že ani nevim co na to pořádně říct. Pojišťovny platěj za péči a poskytnuté služby. Je klidně možný, že nějaká čast plateb jde na patologii, a tady asi pramení tenhle hoax. Ale je samozřejmě nesmysl (ve všech ohledech) aby pojišťovny motivovaly nemocnice k zabíjení lidí.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    CAIDEL: ok, já nemám problém názor změnit. ale jelikož jsem to nikde nešířil, je mi to v podstatě šumák. Spíše to dokresluje to čemu dotyčný kamarád věří - a já už si dám větší pozor na přijímání informací v tomto kontextu od něj. Od toho přece diskuse je- plácneš hloupost a dostaneš nálož :-) ale Blatnýho nedám jen tak lehce :-))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam