• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JONYCOVID-19 co teď a co potom?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    GLADILAF: no tak moment, cekat na "neco" - az se naockuje vekova kategorie 70+ a chronicky nemocni, aby se ulevilo nemocnicim, to snad neni naivni, ne? ja treba verim, ze potom se vse vrati do normalu pouze tedy s rizikem, ze komplikace holt muzou potkat kazdyho, i nas mladsi a zdravy.
    PAN_ILFORD
    PAN_ILFORD --- ---
    ECLECTICA: já si pořád omílám větu, kterou řekl ten dunajskostredský JIP doktor cestou do práce. Parafráze: Jakoby uplně zmizely ostatní nemoci. Normálně jsme touhle dobou měli za sebou čtyři těžké případy chřipky.
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    MINERWA: Cim jsem to posral napriklad ja? (A obecne kazdy bezny clovek, ktery se jeste nenakazil, ani nenakazil nikoho jineho?)
    XAJA
    XAJA --- ---
    GLADILAF: myslím že veřejné mínění pořád ještě čeká na "něco".

    a ja v tomto vidim mozno cast problemu. ludia na nieco cakaju: zazracny koniec, letne uvolnenie, riesen ockovanim... a ono to neprichadza, alebo len velmi pomaly. energiu vyplytvaju na boj tych svojich predstav so skutocnostou a (domnelymi ci skutocnymi) vinnikmi, ze to tak nie je. namiesto toho, aby proste prijali skutocnost a co najlepsie sa v nej zabyvali.
    XAJA
    XAJA --- ---
    ECLECTICA: no, tak ja som dost stara na to, aby ma prave tieto veci nejako vyviedli z rovnovahy.

    pre mna je podstatne, ako funguje moje najblizsie okolie, a to zatial zvladame dobre.
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    XAJA: tím mám na mysli především zoufalé kroky naší vlády, dezinformace, chování lidí, atd.
    XAJA
    XAJA --- ---
    ECLECTICA: ja som asi divna, ale normalne, ako vzdy. ja to cely ten rok - a ze to celkom intenzivne sledujem odkedy to vypuklo v taliansku - beriem proste ako sucast zivota. ludia, co zazili vojny, boli na tom horsie:)
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    ECLECTICA: všechno souvisí se vším, ale pokud mi udělíš ban, budu to respektovat.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    ECLECTICA: tohle jsme posrali, všichni do jednoho, dávám to za vinu sociálním bublinám
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    Keikin si svoje konspirace půjde řešit jinam, díky.

    Všichni ostatní: jak se cítíte? Poslední dny to na mě padá čím dál víc...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KEIKIN: kysela snaha zbavit se primuly mi dela prymulu sympatickym. Ano vim ze jsou s mlhou za jedno, ale z principu bych ho radsi coby zasadityho :)
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    PALEONTOLOG: tvrdej voják, co poslouchá svého velitele na hradě. Možná je pro mnohé autorita, ale já raději lidštější přístup.
    AMANT
    AMANT --- ---
    FRK_R23: nojo ale ten veri i napriklad tomu, ze pod atlantikem je naky tajny nadzvukovy metro pro elity..
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KEIKIN: heled az se babis rozhodne, tak Blatny zmizi ze sceny a nezbude po nem ani zblo. Dokonale nahraditelnej ministr na spinavou praci, kterej neni jak tvrdej vojak Prymula
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    KEIKIN: Mám taky kamaráda. Ten si jede konspirace jak po 9/11. Ten zase vidí covid jako záminku pro NWO apod. Je náročný tyhle bludy někomu vyvracet, ale neměli bychom na to rezignovat.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    SILVEIG:
    FRK_R23:
    já to neřeším, hoaxů lítá stofky. Jo kdybychto šířil napříč republikou více kanály, asi by to bylo na facku, ale takhle jsem tu max. v tomhle auditku za troubelu
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    KEIKIN: Zeptej se proč by to ty nemocnice dělaly? Co by z toho měly? Kde je benefit?

    Jen to rozveď. Když to trochu rozvineš a zamyslíš se nad tim, nutně musíš najít dost zásadní díry v takovym příběhu.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    FRK_R23: já to slyšel v tom smyslu, že si nemocnice upravují statistiky, že jako umře více lidí na COVID, ale jak jsem psal, je to z druhé ruky, už bych to nerozváděl.
    SILVEIG
    SILVEIG --- ---
    KEIKIN: https://www.hoax.cz/hoax/cena-za-luzko-pro-pacienta-s-infarktem-a-covidem/
    Pokud patříš i k těm, co nerozklikávají, pak kopíruju podstatný konec textu:

    Příčina úmrtí nemá vliv na výši úhrady.


    S přáním hezkého dne


    Vlastimil Sršeň
    Tiskové oddělení
    VZP ČR
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam