• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JONYCOVID-19 co teď a co potom?
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    GRANTORINO, NIENNA: obávám se, že kruhy, proti kterým ten vtip míří, se tak nějak shodují s kruhy, které by volbu mezi těmito dvěma interprety považovaly za skvělý výběr...
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    Kvalita spermatu po očkování mRNA vakcínami - FNUSA
    https://www.fnusa.cz/kvalita-spermatu-po-ockovani-mrna-vakcinami/
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    CAIDEL: Dneska se mi povedlo najít na FB skupinu troubů, co odmítaj nejen vakcíny, ale taky monoklonální protilátky. Obdivuhodné.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    SADY: "Kromě obrazové části je pobuřující i textová forma – jak můžete vědět, že zemřelý neměl dobrý důvod, proč nebyl očkován, jak můžete spojit Vaše hesla, která jej odsuzují, s nešťastným osudem, který neznáte. Pane ministře, je to nechutné!” zlobí se Petráček, který je původním povoláním jaderný fyzik."
    SADY
    SADY --- ---
    MINERWA: rektor CVUT, znameho to specializovaneho vyzkumneho zarizeni pro vyvoj vakcin a sireni epidemie lze:

    „Víte přeci, že ti z nás, kdo nemoc prodělali, jsou chráněni lépe než očkovaní před těžkým průběhem a hospitalizací! Mnozí mohou cítit obavu před očkováním, protože se obávají reakce při vysokých hodnotách protilátek,” píše rektor s žádostí o okamžité zastavení kampaně.

    toto neni nijak prokazano, je to individualni a zalezi mimo jine na vstrebane virove nalozi, dale pak hrozi minimalne vyrazni vetsi nebezpeci smrti nez u vakciny
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    Okamžitě tu nechutnou kampaň zastavte, píše rektor ČVUT Vojtěchovi
    Okamžitě tu nechutnou kampaň zastavte, píše rektor ČVUT Vojtěchovi - Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/domaci/clanek/okamzite-tu-nechutnou-kampan-zastavte-pise-rektor-cvut-vojtechovi-40377510
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    NIENNA: jojo my se s kamoskou taky nad tím bavily :))
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    GRANTORINO: Proto ho sdílím tady.... ;-)
    A v práci se taky líbil.... :-D
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    NIENNA: ten je vybornej... Akorát v některých kruzích by to neskousli :)
    KRAMERIUS
    KRAMERIUS --- ---
    MINERWA: Povětšinou jsou tam důchodci.
    Aktuálně je tam cca 0,01% z očkovaných důchodců a 0,05% neočkovaných důchodců.
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    A tenhle znáte?

    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    CAIDEL: A pak biznis pohrebniho ustavu!
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    Jó, byznys farmafirem:
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    TAPINA: děkuji ti
    Portugal COVID: 1,099,307 Cases and 18,217 Deaths - Worldometer
    https://www.worldometers.info/coronavirus/country/portugal/
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    ASHLEY: nemusíš být historik, stačí se o danou věc zajímat a čerpat z prověřených zdrojů. Co se týče covidu, tak doporučuji potichu nějakou dobu sledovat zdejší virové audítko.
    Co se týče španělské chřipky, tak se asi spolehnout na google.com - u toho se můžeme vrátít k těm mladým, pro začátek si nastuduj spojení "cytokinová bouře". Ne všichni bojovali ve válkách, v USA umírali lidé taky a mnoho z nich se válka v podstatě nedotkla.

    Zásadní rozdíl od chřipky je ten, že my dnes máme očkování... bez něj a s novou delta mutací bychom už dávno měli lockdown. Což vlastně ty svými prohlášeními o ignoraci viru paradoxně podporuješ - to úzké hrdlo prostě bude personál nemocnic a pokud se náhodou aktuální epidemie nezastaví (šance tu je díky kombinaci proočkovanosti a promořenosti populace), tak nás ten lockdown znova potká.
    EKG
    EKG --- ---
    ASHLEY: Udelej mi laskavost, prestan si myslet, ze vis, kdo jsem. Protoze to neni pravda.

    Taky jsi mohl napred vystrizlivet, nez jsi zacal neco psat, btw. A jestli tohle pises strizlivy, tak to radsi ani nerikej. Pico matfyz, Jarniku, ty to vidis.
    FINSON
    FINSON --- ---
    Tvl člověk jede s dítětem na kolo chvilku posilovat imunitu a Mr. Ashley se tady zatím takhle odkope :-)

    Vylézt zpod kamene po dvou letech pandemie a nevědět, která bije, je jedna věc; provalit, že už mám víceméně jasno, i když jsem tady novej, je věc dost jiná - pro mě je tahle konverzace u konce.
    ASHLEY
    ASHLEY --- ---
    TAPINA: To udělám!

    Odečíst není třeba nikoho, na této straně je vše zcela akorát, aby vzniklo přesné poměřování? Já jen, že by byla škoda, kdyby to na některé straně netrefil úplně přesně, čímž bych dostal zcela invalidní výsledek. Vlastně by to srovnání pak mohlo být i zcela k ničemu!!1!
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    TAPINA: je někde statistika, kolik lidí potřebovalo v nemocnici byť jenom kyslík nebo antibiotika na sekundární infekci?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam