• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JONYCOVID-19 co teď a co potom?
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    KRAMERIUS: uf, tenhle přístup tomu fakt pomáhá, já nejsem antivaxx ani provaxx
    v lednu 2020 jsem byla WTF!-ale podle zdejších informací má čína blbý zdravotnictví
    v únoru jsem byla WTF Itálie!-ale tam počítali všechny úmrtí na kovid, i když na kovid neumřeli, jenomže byli pozitivní- zdroj mzcr
    musim se rychle tetovat, dvě tetování jsou imunita +, jenom jedno je - (ad Indiáni)
    s vietnamkou jsme se poprvý bavili o rouškách
    mám narozky tak jupí je to u nás, budu nosit tu roušku
    duben zubař-první koviďák na vlastní oči ve vestibulu nemocnice, projížděl na vozíku

    20. 7. 2020 — Lidé ve Větrném Jeníkově si mohou oddechnout. Krajští hygienici tam od pondělní třetí hodiny odpoledne zrušili mimořádná opatření.

    22.7.cesta vlakem, kde průvodčí s lesklýma očíčkama a rouškou pod nosem vypráví historický příběh
    dovolenou trávím ve větrným jeníkově

    volby-říkám si: nejdu, nejsem debil

    přeplněný jipky, lockdown na Vánoce nebude

    lidi si furt můžou chodit do hospody, nikdo je netestuje, oni nemají potřebu se testovat, pokud to nevyžaduje povolání

    máti mě furt tahá k doktorovi, bolí mě pravá ruka, nejspíš z hádání se jako vaxx s antivaxx, stejně tam musím, máti si nedá říct

    je vakcína

    vakcína není z víc jak 50% učinná, zdravotníci, kteří jsou denně v kontaktu s kovidem se netestují

    musí se testovat návštěvníci sociálních zařízení, zaměstnanci nikoliv

    tak znova, proč já bych měla podstupovat riziko mít jakékoliv nežádoucí účinky vakcíny, která bude chránit lidi o přinejhorším 50% míň než panelový zdi?
    LUKASM
    LUKASM --- ---
    DARKSUN: ze zkusenosti, mnoho sem jich potkal, ve stavebnictvi,uklizecky a ve stravovaní ...samozřejmě ze ti co jsou tu legalne pojisteni maji, ale pak je tady homada tech kteri jsou zde na cerno tteba na polska viza v pripade ukrajinci, dalsi hromada nejakym jinyz zpusobem, nevim kolik jich je statisice je asi moc ale desetitisice je urcite realy
    E2E4
    E2E4 --- ---
    LUKASM: se jim asi ty vakcíny moc nepovedly a do značné míry fungují i proti šíření.

    nebo že by se v organismu s imunitou virus tolik nemnožil a tím pádem i míň šířil, to je asi už moc divoká teorie, že?
    VOJTHA
    VOJTHA --- ---
    Farmář před 17 lety zaparkoval v lese a už tu zůstal. Vyhmátl ho až lékař s vakcínou - Aktuálně.cz
    https://magazin.aktualne.cz/farmar-pred-17-lety-zaparkoval-sve-auto-v-lese-uz-tam-zustal/r~3bd92e80420211ec966d0cc47ab5f122/
    LUKASM
    LUKASM --- ---
    KRAMERIUS: ještě mam jeden argument, vis o to ze vakciny nebyly konstuovany proti sireni viru ale pro vybudovani imunity v organizmu? hned zacatek toho meho sdileneho videa.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    MINERWA: ale pořád se stykas s důchodci při venčení psa a psalas že máš přítele.. a 50% (spíš je to teda víc), je 2x větší zlepšení. zadarmo.

    kdybych ti dal milion, taky bys říkala že to nemá cenu protože být stojí 2 milióny?

    takže máš možnost něco získat, a nic co ztratit. tak v čem je problém?
    E2E4
    E2E4 --- ---
    MINERWA: ale pořád se stykas s důchodci při venčení psa a psalas že máš přítele.. a 50% (spíš je to teda víc), je 2x větší zlepšení. zadarmo.

    kdybych ti dal milion, taky bys říkala že to nemá cenu protože být stojí 2 milióny?

    takže máš možnost něco získat, a nic co ztratit. tak v čem je problém?
    DARKSUN
    DARKSUN --- ---
    LUKASM: zahranicni delnici, kteri zde pracuji legalne, tak maji pojisteni... v praze se odhaduje pocet cizincu na 210 tis v roce 2019... muzes mi ukazat ty statisice cizincu bez pojisteni, lekare, ci proc by se nemohli ockovat?
    KRAMERIUS
    KRAMERIUS --- ---
    MINERWA: Házíš se do něj sama.
    Prostě se bojíš a hledáš si zástupné důvody proč se neočkovat.
    KRAMERIUS
    KRAMERIUS --- ---
    LUKASM: Ano můžeš za to i ty.
    Nemusíš mi to vysvětlovat, mám podobně blbou švagrovou, taky antivax, manžela přesvědčila, aby se neočkoval, zkoušela to i na jeho rodiče (naštěstí neúspěšně), teď jí do prdele poslala už i nejstarší dcera (18 let) a nechala se naočkovat.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    KRAMERIUS: neházej mě do pytle s někým, kdo potká 500 lidí za tejden a sahá na ně
    KRAMERIUS
    KRAMERIUS --- ---
    MINERWA: Lež
    KRAMERIUS
    KRAMERIUS --- ---
    MINERWA: Ano může, protože je sobec a debil, stejně jako LUKASM, ty, Csáková, Volný, Dostál a hromada dalších.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    KRAMERIUS: ty se mě vážně ptáš, proč do sebe nejdu píchnout vakcínu s úspěšností max 50%? protože nikam nechodim!
    LUKASM
    LUKASM --- ---
    KRAMERIUS: vidim, ze uz muzu i za neockovany duchodce super, a momochodem pocitas ve svoji verzi dokonalyho sveta s tim, ze napriklad v Praze jsou statisice zahranicnich delniku vvruznych profesich, ktery nemaji ani svyho lekare natoz nejakej test nebo vakcinu?
    KRAMERIUS
    KRAMERIUS --- ---
    MINERWA: Takže ti o žádné 60+ lidi nejde, jen se prostě bojíš a hledáš si výmluvy.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    MINERWA: jo ta vakcína stejně "funguje", jako furt hrajeme na matematiku? co takovej superspreader doktor bez příznaků může napáchat?
    KRAMERIUS
    KRAMERIUS --- ---
    LUKASM: vedlejší skupina je těhle důkazů plná [viry | epidemie | pandemie (SARS-CoV-2/COVID-19)] stačí umět číst.
    EKG
    EKG --- ---
    LUKASM: No jeste chvili pobav, nez pujdes do ignoru.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam