• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JONYCOVID-19 co teď a co potom?
    QZUZKA
    QZUZKA --- ---
    MINERWA: tak v nemocnici kromě doktorů a sester (schopných dodržovat ochranné pomůcky), pořád máš pacienty, návštěvy,... Dokud nebude očkování povinné pro všechny, budou v nemocnici neočkovaní.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    SADY: DI je něco jinýho než ignorace, ty debile
    SADY
    SADY --- ---
    zlatej DI na mindu, jak tak koukam...
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    E2E4: supr a druhej den jdou do nemocnice, nevadí, podle protokolu se asi chová i ta vysoce nakažlivá delta
    E2E4
    E2E4 --- ---
    MINERWA: v nemocnicích narozdíl od běžného života fakt dodržují ochranné protokoly, taky se teď v praci zdravotníci dneska už prakticky nenakazi..

    nákazi se spíš když jdou po sichte do hospody.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    CORNELA: jo, v respirátoru, nejmíň metr od něj, nesahám na něj nebo mu nemeju prdel...
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    CORNELA: protože až pak to bude mít nějakej smysl
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    KRAMERIUS: já mám bratra.... píšu o zdravotních sestrách
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    KRAMERIUS: ale sakra oni dělaj tam, kde jsou nemocní lidé, kteří jsou náchylnější k těžkému průběhu, nebo to si jako myslíš, že ten vir losuje?
    KRAMERIUS
    KRAMERIUS --- ---
    MINERWA: Můžeš ná dát kontakt na své sestry? Třeba je ukecáme :-))
    E2E4
    E2E4 --- ---
    MINERWA: to je nesplnitelná podmínka. to už rovnou můžeš napsat že se ockujes až budou prasata lítat.

    tvoje neočkovani je hlasování pro lockdown a plne nemocnice, bez ohledu na to, co si myslíš.
    KRAMERIUS
    KRAMERIUS --- ---
    MINERWA: Proč pořád považuješ zdravotníky za úplně jiné lidi než zbytek obyvatel?
    Oni žijí ve stejné společnosti, poslouchají v TV stejné kecy o škodlivosti vakcín a prospěšnosti promořování - a věří jich tomu podobné procento jako jiných lidí.
    Takže raději ze zdravotnictví odejdou, než by si dali tu zabijáckou vakcínu.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    E2E4: až se naočkujou sestry, pak do toho jdu!
    E2E4
    E2E4 --- ---
    MINERWA: diskriminace neočkovaných je něco jako diskriminace černochů v USA.

    epidemii to nevyřeší ani o chlup.

    a "diskriminace" neočkovaných není diskriminace. to je jako bys říkala, ne že jsou diskriminováni zločinci. diskriminace je předpoklad, že černoch je automaticky zločinec.

    neočkovani jsou problém, protože šíří nákazu řádově o vysoké desítky procent víc než očkovani a řádově 5-10x víc plní nemocnice. což má dopad i na ty neockovane.

    dej se očkovat, pomůžeš tím sobě i ostatním.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    KRAMERIUS: já myslela, že spadnu ze židle, když někde teď...chápeš jako TEĎ (nevimasipředtejdnem)...odsouhlasili, že se neočkovaní zdravotníci musí tejdně testovat, tejdně!!! :DDD
    KRAMERIUS
    KRAMERIUS --- ---
    MINERWA: Jo, něco podobného říká polovina lidí co je s covidem v nemocnici.
    KRAMERIUS
    KRAMERIUS --- ---
    MINERWA: Viru i vakcíně je nějaké vzdělání ukradené, fungují bez ohledu na vzdělání.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    já nemám strach, jenom mi to příjde na půl roku zbytečný, navíc na zimu, to už vůbec nikam nechodim
    KRAMERIUS
    KRAMERIUS --- ---
    MINERWA: Neočkovaných zdravotníků je maximálně pár desítek tisíc, to epidemii neotočí, když tu jsou těch neočkovaných miliony.
    Takže ano, zdravotnící by měli být všichni očkovaní, stejně jako učitelky, prodavačky, herci, dělníci v továrně, studenti... no prostě všichni.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    KRAMERIUS: sestra má snad víc než nějaký základní zdravotní vzdělání, nebo?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam