• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JONYCOVID-19 co teď a co potom?
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    Ja to ted taky resim - u nas je izolace dva tydny po testu, jinde dokonce jen deset dni.. Uplne bez symptomu budu kdo vi kdy, jestli vubec. Hezky to maj napsany tusim v US - kdyz nemas horecku a ostatnu se nezhorsuje, tak je to po nejaky dobe OK. Podle vseho infekcni po tech dvou tydnech snad nejsme.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    LIMETA: Dřív se po nemoci dělaly testy a někteří lidé nevylezli půl roku z izolace, přestože jim už dávno nic nebylo a byli zralí na psychiatra. Mělas příznaky? Pokud ano a už je víc než tři dny nemáš, nejsi infekční. Neměla jsi příznaky? Po dvou týdnech nejsi infekční.
    KRAMERIUS
    KRAMERIUS --- ---
    LIMETA: Pozitivita opravdu může trvat déle než infekčnost.
    Ale několik měsíců se mi zdá hodně přestřelené - dal bych tomu tak jeden měsíc a pak už se považoval za standardně rizikového po prodělané nemoci (v případě příznaků nebo přímého kontaktu s nakaženým raději test).
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    The pandemic body: how the Covid era changed us – from hair loss to weight gain | Health | The Guardian
    https://www.theguardian.com/society/2021/dec/02/the-pandemic-body-how-the-covid-era-changed-us-from-hair-loss-to-weight-gain
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    AIM_FREEMAN: Kdyz Australie zavira migranty v podobnych kempech na ostrovech, tak jsou za to nasi dezinfo/antiEU/islamnechceme/kdovijakousvolici obdivovani, kdyz si to same dovoli s potencionalnimi covid pozitivnimi, tak je to zasah do svobod apod.?

    Jinak podpbny zavirani lidi do hotelu fungovalo v Singapuru (znama tam stravila snad 10 dni) nebo Taiwanu, takze to neni nic uplne neobvykleho….
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    AIM_FREEMAN: No jo, leprosaria jsou staletimi proverene reseni. Neni divu, ze konzervativni Australie se obraci k proverenym resenim.
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    Tohle bych tu rád prodiskutoval. Je to výpověď jedné australské mladé ženy o nuceném pobytu v COVID táboře, ačkoli nikdy neměla pozitivní test. Co teď a co potom...myslím, že to je hodně relevantní. Kam až to může dojít, resp. někde už došlo. Pokud shlédnete to video, zajímal by mě Váš názor. Ten tábor je reálná věc. Samozřejmě srovnávání s koncentrákama je debilita, ale to nic nemění na tom, že to je docela brutální omezení osobní svobody a naprosto šílenej precedens.

    Inside Australia's Covid internment camp
    https://www.youtube.com/watch?v=mGFdWcJU7-0
    IOM_NUKSO
    IOM_NUKSO --- ---
    KAMAHL: neockovanej nema chodit do kina nikde
    KAMAHL
    KAMAHL --- ---
    Plz, máte někdo info o tom, v kterých kinech (Praha) ne/kontrolují bezinfekčnost? Jsem očkovaný, ale jde mi o doprovod.
    EKG
    EKG --- ---
    E2E4: No zase na druhou stranu, pokud takovych pripadu jsou desitky, budou jich brzo stovky. Propagandisticka hodnota: priceless.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    KRAMERIUS: to je (doufám) statisticky bezvýznamné..
    KRAMERIUS
    KRAMERIUS --- ---
    CORNELA: Jd spíš o to, kolik dalších nic neřekne, než o tohohle jednotlivce.
    Je to relevantní podklad pro tvrzení, že očkovaných je v nemocnicích méně a neočkovaných více, než ukazují statistiky.
    FINSON
    FINSON --- ---
    DWAY: Jakpak je asi vykázaný ve statistikách? Na příjmu ho zařadili mezi hospitalizované očkované, co? Ne že bych si myslel, že je takových jedinců tolik, aby tu statistiku ohnuli, ale antivaxerům při dalším kole jejich "ale na JIP leží polovina očkovaných!" tohle o hubu s radostí otřu :-)
    EKG
    EKG --- ---
    DWAY: Neschovali se, deti, umreli!
    SRNECEK
    SRNECEK --- ---
    KRAMERIUS: Pravda, to mne vubec nenapadlo, ze to bude vedeno jako neplatne.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    KRAMERIUS: Mně a synovi všechny staré testy zmizely.
    KRAMERIUS
    KRAMERIUS --- ---
    TAPINA: Výsledky testů v Tečce stále jsou (např. manželka tam má poslední z 25.11.2021), jen se tváří jako červené, neplatné.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    SRNECEK: Ony už v Tečce certifikáty o testování nejsou, to možná není chyba, ale vlastnost.
    SRNECEK
    SRNECEK --- ---
    Ahoj, mam asi tak tyden problem se nefunkcni Teckou a ani se nemohu prihlasit do Portalu obcana, kde bych mel moznost videt certifikaty o testovani. Vim, ze v nedavne dobe Tecka nebyla moc funkcni, ale toto je uz dost dlouho. Resil jste nekdo? Mate problemy?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam