• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JONYCOVID-19 co teď a co potom?
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    VYHULENY_UFO: a pak kdo je v zajetí dezinformací...
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    VYHULENY_UFO: Mě je ale úplně jedno jestli ty seš nebo ne a stejně tak je mi jedno, jestlit ses nechal napíchat a kolikrát. Jenom opakuju, že tohle je každého věc a ať ovce s covidiocií nebuzerujou druhé. To je celé.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    takovy to, kdyz na psajtrencu sezerete prilis mnoho psychedelickych jedu a uz se nevratite do offline reality :D
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    PALEONTOLOG: To jsme ale nakousli už na začátku před několika dny. Nechci se opakovaně vracet k již zmíněnému, to je celé.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PSYTRANCE007: a ty zijes zdrave? a vis ty kolikrat rocne jsem nemocnej a kdy jsem byl naposledy u doktora? Podle me si myslis, ze ses chytrej, ale nejsi. Podle meho mineni jsi idiot v zajeti dezinformaci :D
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    VYHULENY_UFO: Podstoupím to riziko. Tak jo tedy. To tajemství se jmenuje zdravá imunita a zdravý životní styl (ne, mezi to hulení trávy a vysedávání v Praze po hospodách opravdu nepatří). Je to prevence na vše, ne jenom na covid. Aktivní život, otužování, vitamíny, pohyb a další a další. Takhle kdyby žlia většina tak do sebe nemají potřebu cpát rychlokvašky s falešným pocitem, že teď jsou zachráněni. A co dělala naše vláda a ovce? Pravý opak.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    PSYTRANCE007: ten imaginární nepřítel má 40 tisíc nadúmrtí v letech 2020 až 2022. ten imaginární nepřítel byl v 1/2 2021 nejčastější příčinou úmrtí.
    mě připadá, že vůbec neuvažuješ a nemáš ani dost informací, aby ses o to mohl pokusit a náhodou to vyšlo
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PSYTRANCE007: povidej, to bude nejaky straslivy tajemstvi, ze kazdy kdo ho zna zmizi a zustane navzdy zmizely... nebojis se, ze te zabijou agenti USA, az mi ho povis?
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    CAIDEL: To se ale stát může. Každý umře a každý umře z nějakýho důvodu. Hodně lidí navíc umře na nemoci, co někde chytne a ta je dorazí. To je zkrátka normální akorát ovcím toto nedochází a potřebujou předhodit imaginárního nepřítele.
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    PSYTRANCE007: Aha. No tak to zkus hodně často a veřejně rozhlašovat, brzy narazíš na někoho komu to zabilo někoho blízkého a pak se asi problém tvé mrzké existence vyřeší sám. Jen teda škoda, že dotyčný pak asi bude muset do vězení.
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    VYHULENY_UFO: Povím ti jedno tajemství, ktere se z mainstreamu nedozvíš, je děsně tajný, chceš?
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PSYTRANCE007: me bavi, jak maj smazky z nyxu vyhoneny sebevedomi :D :D

    dokážu na rozdíl od mnohých uvažovat.
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    PALEONTOLOG: covid byl pohodová rýmička, co ti na to mám říct...jestli to někoho sundalo tak by na sobě měl zapracovat a ne buzerovat druhé.
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    VYHULENY_UFO: kde jsi přišel na to, že léčím HIV? Zjevně moc hulíš...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    VYHULENY_UFO: zajde za id ASAFA a ten mu doporučí chlornan v roztoku od kamaráda, problem sold
    PSYTRANCE007: a covid19 je teda neškodný nebo jak to teď je, když máme tak nízkou smrtnost ?
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    TAPINA: To je v pořádku. Tak ať pijou, když tím neobtěžují druhé. Nám se teď taky soused uchlastal, byla to čistě jeho věc, jak se sebou naložil. Neobtěžoval tím druhé tak pohoda.
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    VYHULENY_UFO: žádný. Rozhodně nejsem vyhulenej a dokážu na rozdíl od mnohých uvažovat.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PSYTRANCE007: a cim ty lecis HIV?
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    PSYTRANCE007: No vidíš, a lidi měli pocit, že pít je prostě taková úroveň "normálu", že toho nechat nejde, že by to bylo přílišné omezení osobní svobody.
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    PALEONTOLOG: Taky mě mohlo dojít, že narazím na blba se strojovým myšlením, holt stane se no. Tak pro některé slabší jedince tedy mnoho virů či bakterií zdánlivě neškodných.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam