• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JONYCOVID-19 co teď a co potom?
    Současná pandemie si s velkou pravděpodobností vynutí změnu priorit a fungování celé společnosti. Pojďme to pojmout jako příležitost, jak začít dělat věci lépe.
    rozbalit záhlaví
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    VYHULENY_UFO: nevím, co jsi kde viděl nebo neviděl, já mluvím za sebe. Rýmička to byla, tedy ne rýmička, tu jsem ani neměl, pouze na čtyři dny ztratil čich jako u rýmičky. Rýmička mě tedy odrovná víc, u té alespoň škrábe v krku. Smrtnost když jsem viděl, na co všechno se to shazuje tak bych se tomu ani nedivil ale nemám o tom informace. že na to někdo umře je možný. Umírá se na ledasco. třeba i na E.Coli, se kterou jsje jinak v symbióze (abych se vyhnul zase strojovýmu uvažování některých jedinců tak to berte jako příklad).
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PSYTRANCE007: jasny a kovid neexistuje, byla to jenom rymicka, smrtnost je podvrzena a vsichni lzou.

    kamo, tvoji realitu ti nezavidim, ale vybral sis ji sam :D
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PSYTRANCE007: ja jsem videl pouze ovce, ktere se nechaly manipulovat dezinformacemi. na twittrech se jim rika jednozubci.
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    VYHULENY_UFO: buď konkrétní, nevím oč jde. CoVid pas byl taky typická dezinformace, stejně jako certifikát apod.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PSYTRANCE007: jj, nejhorsi byly ovce, ktery verily dezinformacim. vselijaka hnuti placena ruskou ambasadou typu chciply pes byly klasickym prikladem, jak zblaznit ovce, ktere neumi pouzivat vlastni selsky rozum.
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    VYHULENY_UFO: jde o princip. Už to, že někdo tohle prosadil a ovce to dodržovaly je špatně.
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    PALEONTOLOG: Psal jsem ve smyslu že když naženeš stádo do ohrádky, denně je masíruješ negativníma zprávama, omezíš péči, omezíš pohyb, omezíš základní věci jako setkávání se, v podstatě řekneš, že kdo zakašle je na umření tak se to něke projevit musí.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PSYTRANCE007: ja nevim, ja jsem normalne chodil ven a do prace... neprisel jsem si omezeny natoz segregovany. vlastne si ani nepamatuju, ze by nekdo chtel nekdy videt ockovaci certifikat.... tedy krome jedne vystavy mladych umelcu.
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    VYHULENY_UFO: vůbec, tady šlo o omezování pohybu, segregaci lidí atd. Naštěstí si člověk našel způsob, jak s tím vyjebat a hodit to za hlavu.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    PSYTRANCE007: můžeš být konkrétnější ?
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PSYTRANCE007: tobe nekdo omezil prava? nekdo ti zakazal sirit tve "informace"? Hrozilo ti vezeni za sireni tve pravdy?

    PSYTRANCE007: tak to je skoda, nejsi tedy zasveceny.
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    VYHULENY_UFO: o tom jsem nikdy neslyšel, pouč mě.
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    VYHULENY_UFO: no co bylo a nebylo povinny to je tedy na delší diskuzi...když jksou na základě něčeho omezována základní práva tak je to dle mého povinné.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PSYTRANCE007: hele a co rikas na to, ze USA melo postavene pod Cernobylem na Ukrajine 30 000 mil tunelu, ve kterych se vyvijel kovid?
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    PALEONTOLOG: Tak on si každý stát vede statistiky podle sebe. Každý vykazuje úmrtí jinak. Většina taky vykazuje úmrtí na covid jako skutečně prokázané, nikoli s pozitivním testem jako u nás a tak dále.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PSYTRANCE007: a tebe nekdo buzeruje? naprosto nikdo te nikdy do povinneho ockovani nenutil. To jen ty zijes v zajeti nejaky demagogie, ktera se siri v takzvany alternativnich mediich. [facepalm emotikon]

    Dokonce ti prozradim tajemstvi, ktery se ve vasich kruzich nesiri. Vetsine lidi jsou kovidisti, ktery maji iracionalni strach ze vcelicky s vakcinou, naprosto ukradeny.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    PSYTRANCE007: to mi připomnělo, tetka přišla s tím, že covid19 je nemoc nedostatku vitamínu D. no tak jsem ji položil otázku, proč měla čísla úmrtí celá afrika, jižní amerika, indie a tak. samozřejmě bez odpovědi. stejně tak se tě ptám, když je to ta chřipečka, jak se může chřipečka šířit v horkém suchém vzduchu rovíkové afriky ?
    PSYTRANCE007: tak to shrň nebo mě odkaž
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    VYHULENY_UFO: a pak kdo je v zajetí dezinformací...
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    VYHULENY_UFO: Mě je ale úplně jedno jestli ty seš nebo ne a stejně tak je mi jedno, jestlit ses nechal napíchat a kolikrát. Jenom opakuju, že tohle je každého věc a ať ovce s covidiocií nebuzerujou druhé. To je celé.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    takovy to, kdyz na psajtrencu sezerete prilis mnoho psychedelickych jedu a uz se nevratite do offline reality :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam