• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JONYCOVID-19 co teď a co potom?
    Současná pandemie si s velkou pravděpodobností vynutí změnu priorit a fungování celé společnosti. Pojďme to pojmout jako příležitost, jak začít dělat věci lépe.
    rozbalit záhlaví
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    PALEONTOLOG: A před přehnanou imunitní reakcí u těhlech experimentální šmakulád právě někteří vědci varovali. Proto já se taky osobně domnívám, že to po očkování mnohé tak sundalo.
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    PALEONTOLOG: Ano ale toto není případ covidu (krom několika málo výjimek).
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    PSYTRANCE007: a víš o tom, že na španělskou chřipku umírali především mladí a zdatní, kvůli bouřlivé autoimunitní reakci ? no tak teď už to víš


    PSYTRANCE007: a ta křivka nadúmrtí časově splývá s katastrofickým počtem nakažených. abychom náhodou nezůstali u těch pár procent úmrtí dík nedostupné péči
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    VYHULENY_UFO: To je tuplem nesmysl, co šířila estébákova vláda. Respirátor proti prachu, co má zachytit nanočástici, která navíc při výdechu letí velkou rychlostí.....to je dobrej vtip. Kdo nosí brejle, který se mu při výdechu zapotily tak toho by měla trknout účinnost takovýho nesmyslu.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    OUKE: :D :D :D :D :D
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PSYTRANCE007: rozumim, ty by ses nenechal ockovat ani proti pravym nestovicim. jsou to jenom takovy pupinci, ktery se daj vylezet :D


    PSYTRANCE007: hele a vis vubec, ze to dusitko nema chranit tebe pred okolni nakazou, ale nybrz aby tys neprskal nakazu kolem sebe, kdybys byl nahodou nemocny? to ti asi uteklo, ze? :D
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    VYHULENY_UFO: Já ne, k těm se postavím stejně jako ke covidu. Tak vydrž, jestli se to vzpamatuje
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PSYTRANCE007: zadnej peak tam nebyl, ten sis vysnil.

    a co takovy opici nestovice, nemas z nich strach. zrovna dnes byl potvrzen v cesku prvni pripad.
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    OUKE: jo, jako zdravej člověk když budu chodit s dusítkem a cpát do sebe experimentální vakcínu tak určitě spasím někoho, kdo na sebe dlouhodobě kašle a je mu jedno jaký má zdravotní stav :-D
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    OUKE: souhlas, proto nechápu tu buzeraci všech.
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    PALEONTOLOG: a nadúmrtí ještě nějakou dobu bude, bude doznívat zanedbaná péče.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    PSYTRANCE007: to je úplně jedno, co tam má napsaný, jde o křivku průměrnou a křivku z dob pandemie. jednu dobu 2x rychlejší umírání oproti normálu, nenormále

    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    E2E4: Když napíšu opět osobní zkušenost s tím, jak dotyčný, co umřel na rakovinu měl ve zprávě covid tak to bude zase konspirace.
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    VYHULENY_UFO: hmm, rád bych ale momentálně to nefachá. Když si překryješ jednotlivé roky tak na začátku roku (tuším 2015) to bylo vidět. Peak jako kráva a nikdo se nad tím ani nepozastavil.

    E2E4
    E2E4 --- ---
    PSYTRANCE007: nojo, ale totéž se dělo i v první vlně a to v daleko větší míře, kdy ale bylo úmrtí na covid i nadumrti málo.

    a druhý odstavec - tedy podle tebe tu bylo něco (strach, odepření lékařské péče), co se projevovalo zároveň s vlnami covidu, lidí po tom umírali a zároveň měli pozitivní test na covid?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    OUKE: no a pak se dozvíš, že má za sebou spravovaný zuby, slepáka, atb na angínu, rovnátka, rtg končetin při zlomeninách, a vodu pije výhradně z kaluží
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    OUKE: Ptal se mě na můj názor a já tuto frašku prodělal takto, to je celé. Stejně jako nepapouškuju konspirační teorie tak nedramatizuji svůj průběh covidu, to je celé.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PSYTRANCE007: zkusil si to, nebo vis, ze lzes a prislo by se na to.


    PSYTRANCE007: ukaz dukazy, grafy ceskeho statistickeho uradu, ze nelzes.
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    VYHULENY_UFO: to je právě ono, neprošetří nic. Vše se schovalo pod roušku covidu.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PSYTRANCE007: pokud mas tohle tvrzeni dukazy, klidne se obrat na policii, ktera musi odmitnuti pece vysetrit. otazka je, jestli nahodou nelzes.
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    E2E4: v roce 2015 nebo kdy to bylo byl taky velkej peak v nadúmrtích a nikdo se tím nezabýval.
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    E2E4: jak jsem psal na začátku, během covidiocie jsem se dohromady 3x potřeboval obrátit na lékaře (vč. přicházejícího kolapsu tchána po očkování) a pomoc byla 3x odmítnuta. Pokud se toto dělo v masovém měřítku tak se úmrtím ani nedivím. A pokud měl dotyčný navíc pozitivní test tak to byl podle našich ofiko statistik mrtvý na covid.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam