• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JONYCOVID-19 co teď a co potom?
    Současná pandemie si s velkou pravděpodobností vynutí změnu priorit a fungování celé společnosti. Pojďme to pojmout jako příležitost, jak začít dělat věci lépe.
    rozbalit záhlaví
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    HONZA09: no ja si pockam do zimy, pak se uvidi, jak Valek vali. Zatim doufam, ze behem dvou let nebude Fiala menit 5x ministra zdravotnictvi a z toho dvakrat neudela ministrem jednoho blba.
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    VYHULENY_UFO: No já to beru z hlediska toho, že chrání víc státní kasu než veřejný zdraví a když byli v opozici, tak Babiše div nekřižovsli za 30 tisíc mrtvejch, ale teď bychom se s tím měli najednou srovnat. Podle mě je to pěknej šmejd.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    HONZA09: no z jednoho hlediska ma pravdu, nicmene to prohlaseni je nestastny a z hlediska druheho vzbudi nevoli.
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    PALEONTOLOG: Naposled Válek řekl do novin něco v tom smyslu, že je potřeba se srovnat s tím, že budou zbytečný mrtví.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ASHLEY: ja jsem presvedcem o tom, ze velmi zvysena smrtnost behem poslednich dvou let nebyla nahoda a ani to nebyl dusledek chripky.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ASHLEY: valek je dalsi vemeno v rade, v lete stoupa covid nejakej tejden a jeste nevim o zasadnich prohlasenich. ok, bude 4. tecka, a kde jsou opatreni, informace, charakteristiky novejch mutaci. vladne medialni ticho.
    ASHLEY
    ASHLEY --- ---
    PALEONTOLOG: Připouštím, že Válek se mi poslední dobou zdá mluvit docela rozumně, ale tu prolhanou kurvu Kubka ještě nikdo z ničeho ani neobvinil.
    ASHLEY
    ASHLEY --- ---
    VYHULENY_UFO: Prostě mám za to, že nebezpečnost té nemoci se taky přehání, a to výrazně víc než nebezpečnost těch očkování -- protože se to dělá výrazně masověji a ještě to zaštiťují organizace jako ministerstvo apod.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ASHLEY: nj ono uz tezko se bude vysvetlovat, ze za vlady mistra chaosu agenta burese litaly nesmysly vzduchem. i pro vedeckou sferu byl covid zdrojem prekvapeni a korekci. ale ted je dat dost, takze zadny vytacky a naznaky, relativizace, nedavaji smysl.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ASHLEY: nevim jaky bludy myslis, ja vidim, ze provax scena a lide, kteri nemaji strach ze vcelicky, proste jdou na ockovani.

    to akorat kovidisti, kteri maji iracionalni strach z male dute jehly siri nesmysly na entou.
    ASHLEY
    ASHLEY --- ---
    VYHULENY_UFO: provax strana taky šíří spousty bludů, ale u ní Ti to nevadí.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PSYTRANCE007: ahoj ovce, jak se mas?

    zvuk ovce 🐑
    https://www.youtube.com/watch?v=3nv8uKcfG9c
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    A ten pocit, když se třeba tady na nyxu loni na podzim takřka organizovaly pogromy na neočkovaný; kdy se brutálně segregovalo, a ještě se tvrdilo, že to není žádná segregace, protože si každej přece může vybrat; slovem kdy šlo do hajzlu něco, co jsem považoval za úplnej základ naší společnosti, ten si budu pamatovat hodně dlouho.


    tyvle, mam pocit, ze lidi na nyxu berou drogy. aspon nekteri. kazdy z vas dostal za cely svuj zivot tri prdele ockovani, nektery dokonce povinne a prezili jste to. navic sem si zadnych pogromu nevsiml, akorat sem videl dost dementu, ktery sirili zcela ocividny bludy a nesmysly ohledne vakcinace. a to sireni bludu rozhodne nekonci, jak vidim pomatenyho psajtrence.
    ASHLEY
    ASHLEY --- ---
    ASHLEY: *jsem celkem = jsem celkem normální
    ASHLEY
    ASHLEY --- ---
    E2E4: no hele, já nemám nikoho za ovci, očkování nepovažuju za životu nebezpečný, jsem celkem. Všechny argumenty pro to, abych se nechal očkovat, znám a nepřesvědčily mě, že bych to měl udělat. (Zároveň jsem nikdy nikoho nepřesvědčoval, ať se zachová tak nebo tak).

    A ten pocit, když se třeba tady na nyxu loni na podzim takřka organizovaly pogromy na neočkovaný; kdy se brutálně segregovalo, a ještě se tvrdilo, že to není žádná segregace, protože si každej přece může vybrat; slovem kdy šlo do hajzlu něco, co jsem považoval za úplnej základ naší společnosti, ten si budu pamatovat hodně dlouho.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    taky je zajímavý, jak je pořád trápí něco, co se stalo už skoro před rokem..

    že jim ten afekt tak dlouho vydrzel..
    E2E4
    E2E4 --- ---
    KRAMERIUS: hlavně to není žádnej afekt!
    FINSON
    FINSON --- ---
    KRAMERIUS: Ne, to je slang ;-)
    Tohle je fakt zoufalý, mě to ani nebaví jako HARDCABB, už toho nechám.
    SPAMST
    SPAMST --- ---
    PALEONTOLOG: nevydel som ani jeden jedine žeby nejaké perly od tých čo mám v ignore :D
    KRAMERIUS
    KRAMERIUS --- ---
    HARDCABB: Jdu si do mikrovlnky hodit popcorn, psytrance začíná být zábavný :-))
    "experimentální hnus s vedlejšími účinky, o kterým o dopředu ví, že je na nic" - to zní jak nestranné vyhodnocení na základě vědeckých poznatků a neovlivněné emocemi. :-))
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    HARDCABB: hlavne e2e4 v nich vzbudil dojem, ze se s nimi chce nekdo bavit. to zas potrva, nez kolovratky vyvanou.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam