• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JONYCOVID-19 co teď a co potom?
    FINSON
    FINSON --- ---
    PSYTRANCE007: Tak ona reálně taky nebojuje, na to nemá mentální kapacitu ani skills, jenom "šíří osvětu" za pomoci expresivního výraziva 😉
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    HAR4NT: nesmíš tolik hltat tu státní propagandu. Já tu stále jsem a nikohi jsem nikam taky nevzal :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    HAR4NT: vim, ze to vis, pisu to kvuli tichy vetsine :) a par pokryteckym zmrdum
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    PALEONTOLOG: dyk jo. ja jen narazel i na takovyty "nikdy tu proti me nic nevyjelo" a ruzny ty brouky "co by se asi tak mohlo stat" pytliky, jejichz deda taky nikdy na cirkularce nepouzival ochranny brejle apd:)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    HAR4NT: no a ucpali lizka pro srandardni peci, planocany zakroky etc., covid nechytli a bolesti si to sli radsi hodit. zmrdstvi a tupost psich trencli me nepreerava prekcapovat.
    slo o jediny, zpomalit sireni, aby meli potrebni dostupnou peci a nelezeli v nemocnicnich chodbach, aulach, skladech...
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    PSYTRANCE007: lidi, " co použili zdravej rozum" sou plny hrbitovy a dost casto vzali nekoho i sebou
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    FINSON: jestli schvaluje napadení státu tak je píča, to se nedá nic dělat. Já proti žádný nwo ani ničemu podobnýmu nebojuju, já jen upozorňuju na to, čeho si všímám kolem sebe a jsem skáopevně přesvědčenej, že je to pěkná sračkas. Co mi jde hlavně proti mysli je to, jak to bylo všem nuceno násilím pod hrozbou různých postihů. A co už vůbec nepochopím je to, jak to můžou ještě ovce schvalovat. Naopak když na to nyní co nejvíc ovcí dojede tak jedině dobře. Ty totiž chtěly nedávno zavírat lidi, co použili zdravej rozum do vězení a podobné....
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    E2E4: to je chaeakter, ten se neohne pro korunu, ale kdyz tak pro dve uz mozna jo, pro tri urcite
    E2E4
    E2E4 --- ---
    MAKROUSEK: ono je často ten obrat ještě jednodušší.

    můj bratranec byl antivaxer lvl pekova.. jeho ségra, vědkyně - molekulární bioložka, mu to vysvětlovala.. marný.

    bratranec je pendler. v Německu se potom jako neočkovaný musel denně testovat a tím pádem o 15 min dřív vstávat.

    tak se očkoval.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    FINSON: To jsou proste lidi, co maji radi vladu silne ruky. Je jim celkem sumak, jestli je ta silna ruka ruska, ceska nebo americka. Proste nechteji mit odpovednost za vlastni zivot. Kdyz by se jim reklo, ze se musi ockovat, jinak pul roku v kriminale, okamzite by zacali bonzovat lidi, co nejsou ockovani. To same plati na mistni klauny Spamsta a Psytrance.
    FINSON
    FINSON --- ---
    PSYTRANCE007, MAKROUSEK: Jedna moje bývalá známá, bojovnice proti covidocii, NWO a systému vůbec (ze kterého čerpá sociální dávky, jak jenom může), na FB psala, že "Putin je hodný pán" a že "fandí Rusku, aby tu Ukrajinu konečně pořádně vyčistilo" jenom do té doby, než ji tam veřejně v komentech jeden její známý varoval, že takové kecy jsou teď (po 24. únoru) trestně stíhatelné. Okamžitě vyměnila noty a teď je "proti násilí" a "proti zbrojení" a samá bílá holubice. Když před rokem a půl šel netem článek, jak nějakej bezohlednej "svobodomyslnej" pičus v metru napadl chlapa jenom za to, že ho upozornil, že by měl mít roušku, tak to jí násilí nevadilo, naopak ho schvalovala.
    Go figure.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    tak hluboky myslenky neslo shrnout do jednoho postu..
    SPAMST
    SPAMST --- ---
    PALEONTOLOG: nezabúdaj že aj vy ste v tom započítaní lol
    SPAMST
    SPAMST --- ---
    PALEONTOLOG: ideme zase skúšať tvoju matiku :D
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SPAMST: ale pocetne to stale nevychazi... no ja vim, vystudovals alternativni matematiku
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    Info k chystaným reportážím o tečkovaných ovcích: TEČKOVANÉ PŘÍBĚHY POKRAČUJÍ. Měli jsme natočených 9 příběhů a chtěli už sednout na finální střih, ale minulý týden jsme se dozvěděli o dvou dalších příbězích, které jsme nemohli odmítnout. Včera a ve středu jsme tedy ještě natáčeli na Moravě. Kromě statečných žen paní Petry a Radky, u nichž se po tečce objevily velmi vážné diagnózy, jsme se potkali také s neuroložkou MUDr. Jaroslavou Chlupovou. Ta nám mimo jiné řekla, že se v ordinaci každý den potkává se 2 až 4 lidmi s různě vážnými následky po tečce. Rozhovor s ní je tak zajímavý, že ho pravděpodobně ještě před premiérou dokumentu zveřejníme i samostatně. Celkem jsme absolvovali 10 natáčecích dnů a najeli při nich tisícovky kilometrů. A teď už opravdu sedáme k té střižně. 🙂 Děkujeme všem z vás, kdo jste podpořili naši práci a kdo tím pádem umožňujete i vznik tohoto dokumentu.
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    BIZMO
    BIZMO --- ---
    The end of coronavirus restrictions? | COVID-19 Special
    https://www.youtube.com/watch?v=IeLIpeNkU5I
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    Nadační fond Svědomí Národa natáčí příběhy otečkovaných ovcí, co na velký genový experiment dojely. Brzy ho zveřejní.
    SPAMST
    SPAMST --- ---
    Lol

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam