• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JONYCOVID-19 co teď a co potom?
    Současná pandemie si s velkou pravděpodobností vynutí změnu priorit a fungování celé společnosti. Pojďme to pojmout jako příležitost, jak začít dělat věci lépe.
    rozbalit záhlaví
    SPAMST
    SPAMST --- ---
    PALEONTOLOG: nezabúdaj že aj vy ste v tom započítaní lol
    SPAMST
    SPAMST --- ---
    PALEONTOLOG: ideme zase skúšať tvoju matiku :D
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SPAMST: ale pocetne to stale nevychazi... no ja vim, vystudovals alternativni matematiku
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    Info k chystaným reportážím o tečkovaných ovcích: TEČKOVANÉ PŘÍBĚHY POKRAČUJÍ. Měli jsme natočených 9 příběhů a chtěli už sednout na finální střih, ale minulý týden jsme se dozvěděli o dvou dalších příbězích, které jsme nemohli odmítnout. Včera a ve středu jsme tedy ještě natáčeli na Moravě. Kromě statečných žen paní Petry a Radky, u nichž se po tečce objevily velmi vážné diagnózy, jsme se potkali také s neuroložkou MUDr. Jaroslavou Chlupovou. Ta nám mimo jiné řekla, že se v ordinaci každý den potkává se 2 až 4 lidmi s různě vážnými následky po tečce. Rozhovor s ní je tak zajímavý, že ho pravděpodobně ještě před premiérou dokumentu zveřejníme i samostatně. Celkem jsme absolvovali 10 natáčecích dnů a najeli při nich tisícovky kilometrů. A teď už opravdu sedáme k té střižně. 🙂 Děkujeme všem z vás, kdo jste podpořili naši práci a kdo tím pádem umožňujete i vznik tohoto dokumentu.
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    BIZMO
    BIZMO --- ---
    The end of coronavirus restrictions? | COVID-19 Special
    https://www.youtube.com/watch?v=IeLIpeNkU5I
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    Nadační fond Svědomí Národa natáčí příběhy otečkovaných ovcí, co na velký genový experiment dojely. Brzy ho zveřejní.
    SPAMST
    SPAMST --- ---
    Lol

    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    SPAMST
    SPAMST --- ---
    ESPINOZINO: však to všetko išlo z daní nie :D
    ESPINOZINO
    ESPINOZINO --- ---
    SPAMST: 80$ na 1 podanu davku. Nejak to nevychadza.
    SPAMST
    SPAMST --- ---
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    CAIDEL: naopak, já nadával na covidiocii hlavně kvůli devastaci státu a likvidaci některých profesí. Z buzerace jsem si udělal holubník a těžil z ní ale to už jsem psal v minulosti, to zřejmě zapadlo. No a obráceně, kdo je hrdej na svoji vlast je v depresích z cizí vlajky, protože mu to připomíná okupaci...
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    HARDCABB: Pak je to čistě otázka víry, ty věříš, já ne. Proto vyvěšuj a já na to seru.
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    PSYTRANCE007: OK, tak třeba jedno zachrání. Dítě co uteklo z války, vidělo nějaké hrůzy, teď je v depresích a krizi a brzo by třeba spáchalo sebevraždu, ale taková malá vlaječka kterou uvidí na ulici pro něj třeba představuje symbol že i úplně neznámí lidé v neznámé zemi jim fandí. Tak si to rozmyslí.

    Ty vole debilní, ty vlaječky se nevěší proto, aby pomohly Ukrajinské armádě porazit tu Ruskou, ty se tu věší proto, aby se tu tři sta tisíc Ukrajinců třeba cítilo o něco lépe.

    Ale jasně, najednou je tady každý expert na symboly české státnosti a ačkoli ještě před minutou neměl pro cokoli souvisejícího s ČR kvůli covidu ani zlomeček hezkého slovíčka, najednou tu máme posvátné symboly a nic jiného se vyvěsit nesmí. ČR uber alles.
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    PSYTRANCE007: kazda vlajka zachrani 10 deti. Neni na to zadnej dukaz ani studie, ale rikala to moje mama, muj tata, bracha, tchyne, jeji kolegyne, tata jeji kolegyne a kamarad toho taty, takze je to proste fakt a nevymluvis mi to. Sach mat.
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    HARDCABB: že jsem tak smělý, kolik že dětí zachrání taková vlajka vystavená někde na městským úřadě? Pokud alespoň jedno tak si ji vystavím taky. V opačném případě jde o prázdné a bezvýznamné gesto.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    Lolek je co za lolka? Minerwiný alterID, páč na mainu už tu má ban?
    LOLEK
    LOLEK --- ---
    HARDCABB: Tak on by je jejich prezident varoval,... oh wait
    Zelenskyj o hrozící invazi záměrně mlčel, Biden znal ruské plány už v říjnu
    Sledujeme online 17. srpna 2022 7:10

    Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/ukrajina-varovani-hrozba-ruske-invaze-zelenskyj-guterres-erdogan.A220817_061307_zahranicni_pukk"
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    jéje, vyhulencovo škola života se projevila:)) jak vyvěšená vlajka v ČR souvisí s dětma?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    HARDCABB: a ta tichá třetina, volící babiše, nadávající na fialu a drahotu, preferující pomoc čechům namísto ukrajinským uprchlíkům, to je co za bandu? to jsou jen normální čeští zmrdi? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam