• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JONYCOVID-19 co teď a co potom?
    BASSICK
    BASSICK --- ---
    SPAMST: Neboj, u nas se maji zviratka dobre.
    BASSICK
    BASSICK --- ---
    PALEONTOLOG: Je to mistr slepych ulicek;)
    SPAMST
    SPAMST --- ---
    BASSICK: no asi by ste mali vrátiť k zvieratkam co asi zvládate ;)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    BASSICK: ten je libovej, co :)))
    BASSICK
    BASSICK --- ---
    SPAMST: Lol
    SPAMST
    SPAMST --- ---
    BASSICK: ty by si mal začať chápať procesy pri schvaľovaní liečiv lol
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SPAMST: s kecomatem se nediskutuje, do toho se kopene, když se zasekne
    BASSICK
    BASSICK --- ---
    SPAMST: Ja s tebou diskutovat nechci, promin. Precti so ten odkaz.
    SPAMST
    SPAMST --- ---
    BASSICK: lolol očividně asi technickú diskusiu nezvladas a ako obvyklé keď dôjdu argumenty tak to skončí takto. Ešte nezabudnite ďalšiu techniku co používate a zaplniť to tu balastom aby sa to chovalo. Ego to nedáva čo :D
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    BASSICK: já si pořídil akvárium, ale mám ho prázdný, je tam jeden kus suchozemskýho mechu a kupodivu se rozrůstá. asi nezná fyzikální zákony :)
    BASSICK
    BASSICK --- ---
    SPAMST: My jsme spolu diskutovali? Jsem si nevsim. Ja ti jen poslal odkaz, ktery jsi nedokazal ani precist a sorry za to zviratko, ja se doma mazlil s kralickem a nejak mi to uteklo. Ja se vzdycky tak rozneznim , on je tak sladky..)
    Mame jeste psa, krecka a ti jsou taky fajn. Jo a rybicku, ale ta se mazlit neda((
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    PSYTRANCE007: a jakej je rozdíl mezi virem o velikosti 0,1um a částicí o velikosti 0,1um?
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    PALEONTOLOG: A k tomu jestli jo nebo ne...pokud by byla ochrana efektivní tak jasně. Respirátor proti prachu byl vyvinut jako ochrana proti pronikání prachových částic, čili jako ochrana před prachem ok, před virem píčovina.
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    PALEONTOLOG: krásný, jak srovnáváš prachovou částici s virem. Njn, to je právě ono. Proto to ovcím nejde vysvětlit.
    SADY
    SADY --- ---
    BIZMO: ani ne hele, exponenciala rozhodne nedava smysl jako odpoved na to, co jsem psal... ani demografie, ale znejakeho me neznameho duvodu ses rozhodl je pouzit. Zjevne spatne. Tak jsem se ti drobne vysmal, ze nejspis pouzivas cizi slova, jimz nerozumis. Ted jsi me o tom presvedcil 🤣🤣🤣🤣 slovnik nehledej, nema to cenu 🤯
    WANTON
    WANTON --- ---
    91 novych? Ze vas to bavi, moji mili covid fanatici a covid chripeckari.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    BIZMO: no, dejme tomu. a jaká prevence nám zbyla?
    BIZMO
    BIZMO --- ---
    PALEONTOLOG: Ja bych rekl, ze uz je to fakt jedno. Vir se prizpusobil.
    Respirátory jsou s omikronem zbytečné, říká expert. Ještě je nechme, radí jiný - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/rousky-epidemiologove-konec-nebezpeci-nakaza-covid-19.A220216_095238_domaci_vank

    Virus už nezmizí, ale že pandemie do dvou let skončí, je jisté, říká biochemik Konvalinka • mujRozhlas
    https://www.mujrozhlas.cz/osobnost-plus/virus-uz-nezmizi-ale-ze-pandemie-do-dvou-let-skonci-je-jiste-rika-biochemik
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    BIZMO: to jsem se posunul jen s psytance007, protože by mě zajímala jeho představa filtrace něčeho jinýho, než je nakažlivá nemoc. ne že by na tom záleželo, on už se vybarvil, žejo, ale tak proč ne.

    od tebe mě zajímá reakce na ten meltblow a nanovlákna a jestli je 50% efektivita filtrace lepší než žádná ochrana?
    BIZMO
    BIZMO --- ---
    PALEONTOLOG: Posunuli jsme se do prasneho prostredi.
    PSYTRANCE007: Navic si ho umi spravne nasadit maximalne polovina.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam