• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HADESAndroid - FOSS / F-droid / Custom ROMs / MicroG / GApps / degoogle / etc
    AG_
    AG_ --- ---
    ano je to tam, díky
    ADM
    ADM --- ---
    AG_: pro jistotu se jeste podivej v browseru v adresnim radku na certifikat serveru, kym je podepsanej. na firemni pocitac by ti mohl zamestnavatel nainstalovat vlastni certifikacni autoritu a pak komunikaci filtrovat pres vlastni proxy.
    ten seznam treba je podepsanej od letsencrypt, whatsapp.com digicertem, to bys tam mel videl, pokud ano, plati to co pise nize RIVA
    RIVA
    RIVA --- ---
    AG_:
    Jakakoliv otevrena stranka, ktera se nacita pres https protokol by mela byt sifrovana zabezpecenim SSL/TLS. To znamena ze by vas admin, ani nikdo jiny krome prijemce spojeni (serveru na ktery se pripojujes) nemel videt co pises. Tvuj admin uvidi ze se pripojujes na seznam a whatsapp (facebook) a kdyz ho to bude srat tak te bud naprasi tvym nadrizenym, anebo to proste zablokuje.

    V evrope se zatim nastesti moc nehraje na korporatni keyloggery, takze to co pises pravdepodobne nikdo nesleduje. Kdybys pracoval v USA tak bych si tim nebyl jistej.
    AG_
    AG_ --- ---
    RIVA: díky a jak je to s další komunikací? jako soukromý mail na seznam.cz například. to můžou otevřít?
    RIVA
    RIVA --- ---
    AG_: Neměli by vidět co píšeš, protože konverzace jsou šifrované. To že používáš WhatsApp ale vidět je.
    AG_
    AG_ --- ---
    používám v mobilu whatsapp, a začal jsem víc používat to webový rozhraní https://web.whatsapp.com/

    nevíte, když si na tom webovým rozhraní píšu v práci, jestli to někdo z administrátorů sítě může vidět, co si píšu?
    RIVA
    RIVA --- ---
    Poradite nekdo hezkou, stabilni ROM pro Galaxy S8? Vcera jsem zkousel instalovat Havoc OS a prubeh mi pripominal cisteni zubnich kanalku. Nakonec jsem musel zpatky na stock ROM aby sel telefon vubec zapnout.
    SRNECEK
    SRNECEK --- ---
    Nakonec tedy pomohl factory reset a zaloha dat skrze Huawei centrum.
    SRNECEK
    SRNECEK --- ---
    NIMBUS: Ano, to jsem cetl, ale jak pises, casove to nesedi a nebyl update.
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    SRNECEK: Ahoj, úplně to nesedí časově.. Ale google vydal nějakou aktualizaci svých knihoven před cca měsícem a pak musel rychle vydávat hotfix, aby spousta věcí nepadala (nemusely bejt aktualizovaný). Po aktualizaci vše ok?
    SRNECEK
    SRNECEK --- ---
    Ahoj, dnes mi na Androiud zacaly padat aplikace, ne vsechny, jen nektere (napr. FB, Spotify atd.). Nebyly ani aktualizovane, pameti by mel byt dostatek. Netusite, jak vyresit?
    KOKES
    KOKES --- ---
    KOKES: nwm, vyřešeno koupí nového mobilu.
    KOKES
    KOKES --- ---
    Ahoj můžete mi pls poradit s problémem?: mám mobil s androidem 2.35 na který nejde nainstalit Viber, co používá mé okolí.
    Pak mám tablet s android 4.4 co nemá SIM.
    Potřebuju na něco (třeba i na PC) nainstalit Viber a skončím u aktivace(fotit čárový kód).
    Viber jsem instaloval z viber.com na PC a z Obchod Play na tabletu.

    Mobil nebo tablet naskenuje z PC/tabletu kód, ale "čárový kód není funkční", takže se nedostanu do Viberu.
    Návody na webu "aktivace viberu bez mobilu" potřebují pro aktivaci nějaký mobil.
    Zkoušel jsem i "kamera nefunguje" a dostal odkaz, který když vložím do browseru PC, ptá se, čím otevřít.

    Vypadá to, že pokud nemám mobil s androidem 4.2+ nemám šanci aktivovat viber?
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    HADES
    HADES --- ---
    otazka: ide tu niekto na Graphene OS?
    BROZKEFF
    BROZKEFF --- ---
    Máte zkušenosti někdo s OTA upgradem defaultního MIUI na Xiaomi, které jsem ale předtím tím že jsem si odemkl bootloader vyčistil přes TWRP a vyházel z toho skoro veškerý bordel od Xiaomi? Hrozí u OTA upgradu brick a nebo se tam znovu můžou dostat Xiaomi systémové apliakce, které jsem smazal nebo odinstaloval nebo freeznul?
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Doporucite nejaky offline GPS tracker? Potrebuju aby umel bezet na pozadi jako sluzba a nemusel se rucne zapinat.
    BEATHER
    BEATHER --- ---
    Cau, nepouziva nekdo grapheneOS na pixel 4ce nebo 4 xl? dik
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    XARGH: hm asi sem mel vlci mhu. jsem zil v dojmu ze se snazis prenaset data z mobilu do pc...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam