• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KRUSPINKAGay seznamka
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Já ani nevím, co je to myšleno tím Poppers. Tuším že buď limonáda, nebo nějaký fet, nevzrušilo mne ani jedno, ve vší úctě :)
    BOI
    BOI --- ---
    GREAT_R: na to bych prisel, ale proc to ma dotycny ve vypisu zalib hned za poppersem mi nedochazi...
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    BOI: evropani to za drahý peníze kupujou a Američani z toho pečou koláče...
    BOI
    BOI --- ---
    BOI: joa chems free, nepiju ani alko (ale jen brko si klidne dam:)

    HORNISTA:
    a s tim se prosimte dela co?
    BOI
    BOI --- ---
    tonouci se stebla chyta, aneb slusneho fer cloveka aby v tehle dobe jeden pohledal...
    takze ja: sympaticky, pry pohledny, komunikativni i premyslivy, empaticky, IQ a EQ, se vlastnimi zajmy ve volnem case - netravim zivot pred TV nebo nekonecnym uhanenim chlapu - jako jsou muzika a kultura obecne, plavani, kolo, vylety... muzny i citlivy, nezzenstily (no offence), na okraji "komunity", vysoky stihly sportovni, tak trochu alternativec, 33let, kdyz na to prijde tak nesobecky v posteli, vasnivy i jemny, s dobrou vybavou - radsi v pasivni roli ale byla by skoda s ni treba nepotesit:))
    vzdycky sem byl tak nejak "bezec na delsi trate" a narazovky minimalne bez sympatii nebo naklonnosti nedaj vic nez co si muzu udelat sam,) takze se jim vyhybam...
    nekdo podobny? nejlepe chlupaty a vousaty, vetsi, urostlejsi nebo silnejsi...? klidne i starsi (nehlaste se vsichni - pokud teda vubec nekdo:)) Praha
    HORNISTA
    HORNISTA --- ---
    Haló, hledám. Já 44/190/98. Galerie, koncerty, poppers, crisco
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    CHILLIBOY: a co říká strejda grindr?
    CHILLIBOY
    CHILLIBOY --- ---
    LISTIKUS: To je těžký.. oni jsou totiž na těch horách, ve všech ostatních směrech, šťastní ,)
    CHILLIBOY
    CHILLIBOY --- ---
    GREAT_R: Tak já počkám na lepší časy (ve smyslu shlukovacím) a zkusím se pohnout ,)
    CHILLIBOY
    CHILLIBOY --- ---
    HENTAIRUSH: OK. Už mlčím.
    LISTIKUS
    LISTIKUS --- ---
    CHILLIBOY: no jo když takový fešaci utíkají do hor, to je pak těžký =o)
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    CHILLIBOY: Takže "jediný gay na dědině", co? No, já si myslím, že jinak, než si vyhradíš občas nějakej dating night out, někde, kde se shlukujou lidi, tak se nepohneš.
    HENTAIRUSH
    HENTAIRUSH --- ---
    CHILLIBOY: V tom případě nejsi ještě správný vidlák a nemáš právo si stěžovat :)
    CHILLIBOY
    CHILLIBOY --- ---
    HENTAIRUSH: Nejsem si jist, že Ti rozumím.
    HENTAIRUSH
    HENTAIRUSH --- ---
    CHILLIBOY: Nejde o to v čem chodíš, ale kam strkáš kopýtka. :D
    CHILLIBOY
    CHILLIBOY --- ---
    HENTAIRUSH: A v čem si myslíš že asi chodím? V lodičkách na podpadku s růžovým boa kolem krku? A na vyvážení hnoja že si najímám špeditéry? ,)
    HENTAIRUSH
    HENTAIRUSH --- ---
    CHILLIBOY: Jako vidlák doporučuju vysoký holínky :)
    CHILLIBOY
    CHILLIBOY --- ---
    Ten úvod v záhlaví ("hledáte partnera/partnerku stejného pohlaví a nechodíte moc ven, takže je to tak trochu obtížný?") na mě moc nesedí. Já jsem totiž venku od rána do večera. Ale na seznámení či setkávání na blbým místě. Už šestým rokem dobrovolně na samotě na jednom z hřebenů kysuckých Beskyd. A k tomu kolem chalupy kozy, husy, slepice, kočky a psi, takže jen tak do dolin "na lov" neuteču. To je pak to hledání takřka bez naděje. Ale víra mě neopouští ,)
    LISTIKUS
    LISTIKUS --- ---
    Jasně zadej požadavky a něco vybereme
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam