• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KRUSPINKAGay seznamka
    CHILLIBOY
    CHILLIBOY --- ---
    HENTAIRUSH: A v čem si myslíš že asi chodím? V lodičkách na podpadku s růžovým boa kolem krku? A na vyvážení hnoja že si najímám špeditéry? ,)
    HENTAIRUSH
    HENTAIRUSH --- ---
    CHILLIBOY: Jako vidlák doporučuju vysoký holínky :)
    CHILLIBOY
    CHILLIBOY --- ---
    Ten úvod v záhlaví ("hledáte partnera/partnerku stejného pohlaví a nechodíte moc ven, takže je to tak trochu obtížný?") na mě moc nesedí. Já jsem totiž venku od rána do večera. Ale na seznámení či setkávání na blbým místě. Už šestým rokem dobrovolně na samotě na jednom z hřebenů kysuckých Beskyd. A k tomu kolem chalupy kozy, husy, slepice, kočky a psi, takže jen tak do dolin "na lov" neuteču. To je pak to hledání takřka bez naděje. Ale víra mě neopouští ,)
    LISTIKUS
    LISTIKUS --- ---
    Jasně zadej požadavky a něco vybereme
    HORNISTA
    HORNISTA --- ---
    Haló, kluk pro mně??
    KARMAA
    KARMAA --- ---
    LISTIKUS: U holek je to o něco horší :p
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    LISTIKUS: to můžu potvrdit. Viděl jsem nedávno své fotky z dvaceti a neoprel bych o sebe kolo.
    LISTIKUS
    LISTIKUS --- ---
    GREAT_R: ono i starší tělo ma své kouzlo
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    KARMAA: Pokud tě tvůj date o mládí nepřipraví :-D
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    KARMAA: Mužné hrudě
    KARMAA
    KARMAA --- ---
    GREAT_R: Tak tak, je třeba si to užít dokud je člověk mladý, krásný a může svému milému posílat večer fotky koz...nebo...vlastně...eeeehm...to, co si kluci posílají. :)
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    LISTIKUS: Jen ho nech. Chce do chomoutu, tak ať. :-D
    LISTIKUS
    LISTIKUS --- ---
    JIRIX: Ale prosím tě, jsi mladý...dopřej si svobody, protivného chlapa doma si užiješ ve staří až až
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    JIRIX: Tak zboží na pult a domluvíme ti nějaký rande
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    KARMAA: To zní tak, že puzzlík zapadnul konečně :) To mě těší za tebe a budu držet palce! :)
    KARMAA
    KARMAA --- ---
    MICHELLEDANIELS: Dík :) Ono je to vlastně hrozně zajímavý, jako bi jsem toho měla samože víc, ale prvně v životě jsem jednak zamilovaná do kluka a druhak ve správný roli.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    KARMAA: Good Luck! :)
    KARMAA
    KARMAA --- ---
    KRUSPINKA: Díky, asi to zafungovalo, vypadá to, že mám chlapce :)

    Bylo kolem toho tedy těžké dramatično, páč jsem se zamilovala a s těžkým srdcem to přiznala až po druhém randíčku (kdy už bylo jasné že příště spolu skončíme v posteli), takže wow na straně jedné a pláč na straně druhé, ale nějak jsme to pak rozumně probrali, pak v posteli ještě jednou a tak nějak to pakračuje, takže zázraky se dějí :)
    KRUSPINKA
    KRUSPINKA --- ---
    KARMAA: musí. Budu držet palce :)
    KARMAA
    KARMAA --- ---
    MICHELLEDANIELS: Díky moc, krásně sesumírované tak jak se mi to poslední dva roky (co jsem na HRT) honí hlavou. A zkušenosti sbírám totožné :/ Naprosto přesné s tím kdy to říct - " dřív a přijít o možnost, aby mě poznal? Nebo dyl a bude to brát jako zradu?" je dilema které řeším pořád.


    To, že minulosti neuteču a operací to nekončí je mi jasné. Vždyť mám kamarády, věčně se přeříkavajícího otce:) a sourozence, expartnery a expartnerky...tohle všechno do mého života patří a bude patřit i do života potenciálního partnera, stejně jako jeho minulost do mého, to nikdo nevygumuje. Ale pořád nepřestávám věřit, že to vyjde a někdo tolerantní a zároveň kompatibilní se najde.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam