• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KRUSPINKAGay seznamka
    Hledáte partnera/partnerku stejného pohlaví a nechodíte moc ven, takže je to tak trochu obtížný? Here we are. Založila jsem tuhle diskuzi, protože najít holku je upřímně dost náročný a všichni víme, že nyxáci jsou lepší než ostatní, takže jestli máte stejný problém (v případě mužů tedy s muži), tak to zkusme tu! :)
    rozbalit záhlaví
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Co takhle nějakej hodně kinky dominantní týpek z Prahy nebo Středočesko-ústeckýho kraje, případně prostě cokoli co není úplně na druhým konci republiky severovýchodu od Prahy?
    Vanilky nepsat :) Rád poznám i pár. Věk neřeším, hlavně bysme si měli mít co říct.
    já: bi/switch (s klukama jen sub), pokérovaná mánička.
    CORDESCU
    CORDESCU --- ---
    Hledám kámoše. V ideálním případě vers (neb já jsem taky), ale zlobení není podmínka, spíš něco, co vyplyne. Sci-fi, fantasy, IT, grafika, D&D a podobné zájmy super, budeme si mít o čem povídat, ale opět, není podmínka. Rád se seznámím s lidmi mimo bublinu.

    Praha, 36, aktuálně trochu dad-bod, ne moc dlouhý, ale solidně široký dick. Napiš do pošty :)
    HENTAIRUSH
    HENTAIRUSH --- ---
    JIRIX: ..aby tě měl někdo rád, k tomu nepotřebuješ aktiva s pěkným pérem, my tě máme taky rádi!
    LISTIKUS
    LISTIKUS --- ---
    vypadá to že nikdo, určitě jsou tu jen same kurvy co dají všem kromě tebe =o) Ale víš co se říká, když si počkáš....
    MISHAKK_ZNOWU23
    MISHAKK_ZNOWU23 --- ---
    joo chtělo by to technaře :))
    LISTIKUS
    LISTIKUS --- ---
    HORNISTA: to je škoda, zrovna ty podrobnosti v posteli by se mohli šerovat veřejně =o)))
    LISTIKUS
    LISTIKUS --- ---
    Přeloženo - 45letý dominant z dělnické třídy hledá submisivního sportovce s aktivním přistup k domácím pracím a milující orálně uspokojovat svého pana.


    HORNISTA: Zlato zkus to takto - Vek, váha, výška, typ postavy, velikost pera. Sexuální preference (aktiv, pasiv) sexuální úchylky (SM, fist, piss..). Hledající - Věk, váha, výška a typ postavy popřípadě velikost péra. Ideálně dodat svojí fotku - pokud hledáš vášnivější sex tak nahotou s tvrdým perem nebo vystrčeným zadkem, pokud jsi romantik - tak nějakou oblečenou někde se zapadajícím sluncem nebo svým domácím mazlíčkem.
    Dále informuj o svém životním stylu - pařmen, domácí typ a jakého hledáš.
    A úplně nejlépe hoď fotku do svlečených pánů a napiš kdo má zájem - on se někdo ozve.
    CORDESCU
    CORDESCU --- ---
    HORNISTA: neco, co pripadny protejsek zaujme? :)
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    HORNISTA: věci podle kterejch tě ten, kdo tě hledá, najde. Věk, kmen, oblíbená literatura, seriál, kam hledajícího pozveš, až skončí lockdown. Na zbytek už se doptá.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    HORNISTA: Tak se trochu představ, ne? :-)
    KRUSPINKA
    KRUSPINKA --- ---
    ahoj, tak co je tu nového? Nějáká slečna třeba? ;)
    HOEZO
    HOEZO --- ---
    PRASECI_SOIREE: jinak to jsou úplně dvě rozdílný věci, i dominant může být pasiv a sub může být aktiv. Jedno je spíš otázka psychična druhá fyzična a vzájemně spolu nesouvisí.
    KRUSPINKA
    KRUSPINKA --- ---
    KRUSPINKA: pardon, #crisco. Když jsme u toho, dá se tady editovat zpráva? Nenašla jsem to
    KRUSPINKA
    KRUSPINKA --- ---
    co se tu člověk nedozví...#crico :D Každopádně kluci, jsem za vás ráda! Snad tu někoho najdete :) Být hetero (a vy taky), tak bych si vybrala hned :D

    @karmaa super!! Moc gratulu a ať to vydrží :)
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    HENTAIRUSH: Ale jo... Až mi kluk upeče bábovku, nával tepla bude taky... a sex...
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    HENTAIRUSH: :-D Hele někdy si to u nějakýho kámoše zkus. Mě se to válí v ledničce a moc se to nepoužívá... Není to nepříjemný, ale fakt je, že se bojím, že při dlouhodobým používání se z toho dá zblbnout. Ale zase čuchnout a zavřít je celkem střízlivý dávkování.
    HENTAIRUSH
    HENTAIRUSH --- ---
    GREAT_R: není lepší si přivonět k bábovce?
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    BLOODRAT: chemikálie, ke které si lehce privonis a dostaneš takový rush. Naval tepla a tlaku. Pouziva se to pri sexu. A prý to pomáhá při roztahovani půlek.
    BOI
    BOI --- ---
    SIBILLE: ah dik, to si tedy nedam
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam