• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMBRIDEROFF-ROAD Games - Snowrunner- Mudrunner- Spintires-
    Diskuze o OFF-ROAD hrách-Spintire-Mudrunner-Snowrunner. Aneb o rochnění v bahně, povalování se v příkopech a pohazováním s navijákem.
    https://spintires.fandom.com/wiki/SnowRunner
    rozbalit záhlaví
    FORREST
    FORREST --- ---
    MELDA: Me už se I povedlo, že jsem převrátil vozidlo. Pak převrátil vozidlo co jelo vyprostovat a pak ještě to poslední záchrané. Když to 4. Konečně vyřešilo, tak jsem tam měl alespoň dost trucku.
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    MELDA: Náhodou, po náročné cestě. Je vždycky fajn si odpočinout. Nejlépe ležmo
    MELDA
    MELDA --- ---
    Tak jsem vcera uspesne dobahnil 😀

    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    MELDA: Aha .. ale ja potrebuju jenom z ps4 verze do ps5 verze na jedne ps5 :)
    MELDA
    MELDA --- ---
    TOM_HOST: kdyztak vse tady, postupoval sem podle teto stranky.

    PS5 save files - How to transfer saves from PS4 to PlayStation 5 and moving PS5 saves explained | Eurogamer.net
    https://www.eurogamer.net/ps5-transfer-save-files-how-to-transfer-data-from-ps4-playstation-6300
    MELDA
    MELDA --- ---
    TOM_HOST: Musel jsem primo v PS4 jit do systemoveho nastaveni a vyexportovat na cloud uloziste save files ze snowrunnera, pak na ps5 opet pres system sem musel tyhle data nakopirovat do PS5 a pak uz ve hre je naimportujes pres "nahrani pozice".
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    MELDA: Jak????
    MELDA
    MELDA --- ---
    Mam to
    MELDA
    MELDA --- ---
    Snowrunner PS5 update je venku Pokud tu ma nekdo zkusenost, jak postupovat s prenesenim dat a ulozenych pozic z ps4 na ps5, tak sem svtim a nebo klidne jen me do posty.
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    BARTOLOMEJ: Hlavně TATROVKY!!! ;)
    BARTOLOMEJ
    BARTOLOMEJ --- ---
    super - diky vsem za tip ‘o]
    MELDA
    MELDA --- ---
    MEDVOUSEK: No ja to ted odlozil, protoze zapinam vyhrande ps5, ale s novym updatem se k tomu opet zase vratim :-)
    MEDVOUSEK
    MEDVOUSEK --- ---
    prakticky nehraju nic jineho, nez Snowrunnera, obcas nejaka novinka - to fakt malo, ale mydlim to uz vlastne ted 2 roky.
    MEDVOUSEK
    MEDVOUSEK --- ---
    BARTOLOMEJ: urcite, v kazdem passu jsou 4 krajiny, auta, stoji to za to.
    MELDA
    MELDA --- ---
    MEDVOUSEK: Tak tohle jsou dobre zpravy. Jen teda sem zvedav, jak te transfer provedou, protoze rozehrano to mam na PS4 a pri instalaci na PS5 to vytvori novy profil... no..necham se prekvapit.
    MELDA
    MELDA --- ---
    BARTOLOMEJ: No jako se season pass by si mel mit vsechny DLC atd v ramci vydani gratis... ale co sem tak koukal, tak oni to obcas daji gratis i tem co maji jen zaklad.

    Nebo teda aspon mne se to uz nekolikrat aktualizovalo
    BARTOLOMEJ
    BARTOLOMEJ --- ---
    ja to taky hral na PS4 jen jako zaklad, proto me zajimalo, zda je v 1y/2y nejakej podstatnej benefit
    MEDVOUSEK
    MEDVOUSEK --- ---
    MELDA: Udajne ano, vsechny pokroky a levely postoupi s upgradem
    MEDVOUSEK
    MEDVOUSEK --- ---
    BARTOLOMEJ: Hraju to na ps. Kupoval jsem hru v zakladu, postupne pak pas 1y a 2 y. Nevim jak na swichi, bude to dle me stejne. Cekam na konec kvetna, ma se vydat sezóna 7, predposledni.
    MELDA
    MELDA --- ---
    BARTOLOMEJ: Ty jo, ja se v tech season pass absolutne nevyznam, takze nemuzu radit, jen bych strilel od boku. Kazdopadne od vydani do toho stale neco sypou, takze dle mne by to stacit melo.
    BARTOLOMEJ
    BARTOLOMEJ --- ---
    nemate predstavu co vsechno ma smysl poridit, kdyz bych chtel zajezdit na switchi? budou mi k necemu Year 1 a Year 2 Season Pass?
    MELDA
    MELDA --- ---
    Jen teda sem se tak nejak nedocetl, jestli pri tom kvetnovym PS5 Update pujde prevest profil. Protoze bych to celkem nerad jezdil od znova, zvlaste, kdyz sem si vyjezdil nejaky prachy :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam