• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMBRIDEROFF-ROAD Games - Snowrunner- Mudrunner- Spintires-
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    MELDA: Náhodou, po náročné cestě. Je vždycky fajn si odpočinout. Nejlépe ležmo
    MELDA
    MELDA --- ---
    Tak jsem vcera uspesne dobahnil 😀

    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    MELDA: Aha .. ale ja potrebuju jenom z ps4 verze do ps5 verze na jedne ps5 :)
    MELDA
    MELDA --- ---
    TOM_HOST: kdyztak vse tady, postupoval sem podle teto stranky.

    PS5 save files - How to transfer saves from PS4 to PlayStation 5 and moving PS5 saves explained | Eurogamer.net
    https://www.eurogamer.net/ps5-transfer-save-files-how-to-transfer-data-from-ps4-playstation-6300
    MELDA
    MELDA --- ---
    TOM_HOST: Musel jsem primo v PS4 jit do systemoveho nastaveni a vyexportovat na cloud uloziste save files ze snowrunnera, pak na ps5 opet pres system sem musel tyhle data nakopirovat do PS5 a pak uz ve hre je naimportujes pres "nahrani pozice".
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    MELDA: Jak????
    MELDA
    MELDA --- ---
    Mam to
    MELDA
    MELDA --- ---
    Snowrunner PS5 update je venku Pokud tu ma nekdo zkusenost, jak postupovat s prenesenim dat a ulozenych pozic z ps4 na ps5, tak sem svtim a nebo klidne jen me do posty.
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    BARTOLOMEJ: Hlavně TATROVKY!!! ;)
    BARTOLOMEJ
    BARTOLOMEJ --- ---
    super - diky vsem za tip ‘o]
    MELDA
    MELDA --- ---
    MEDVOUSEK: No ja to ted odlozil, protoze zapinam vyhrande ps5, ale s novym updatem se k tomu opet zase vratim :-)
    MEDVOUSEK
    MEDVOUSEK --- ---
    prakticky nehraju nic jineho, nez Snowrunnera, obcas nejaka novinka - to fakt malo, ale mydlim to uz vlastne ted 2 roky.
    MEDVOUSEK
    MEDVOUSEK --- ---
    BARTOLOMEJ: urcite, v kazdem passu jsou 4 krajiny, auta, stoji to za to.
    MELDA
    MELDA --- ---
    MEDVOUSEK: Tak tohle jsou dobre zpravy. Jen teda sem zvedav, jak te transfer provedou, protoze rozehrano to mam na PS4 a pri instalaci na PS5 to vytvori novy profil... no..necham se prekvapit.
    MELDA
    MELDA --- ---
    BARTOLOMEJ: No jako se season pass by si mel mit vsechny DLC atd v ramci vydani gratis... ale co sem tak koukal, tak oni to obcas daji gratis i tem co maji jen zaklad.

    Nebo teda aspon mne se to uz nekolikrat aktualizovalo
    BARTOLOMEJ
    BARTOLOMEJ --- ---
    ja to taky hral na PS4 jen jako zaklad, proto me zajimalo, zda je v 1y/2y nejakej podstatnej benefit
    MEDVOUSEK
    MEDVOUSEK --- ---
    MELDA: Udajne ano, vsechny pokroky a levely postoupi s upgradem
    MEDVOUSEK
    MEDVOUSEK --- ---
    BARTOLOMEJ: Hraju to na ps. Kupoval jsem hru v zakladu, postupne pak pas 1y a 2 y. Nevim jak na swichi, bude to dle me stejne. Cekam na konec kvetna, ma se vydat sezóna 7, predposledni.
    MELDA
    MELDA --- ---
    BARTOLOMEJ: Ty jo, ja se v tech season pass absolutne nevyznam, takze nemuzu radit, jen bych strilel od boku. Kazdopadne od vydani do toho stale neco sypou, takze dle mne by to stacit melo.
    BARTOLOMEJ
    BARTOLOMEJ --- ---
    nemate predstavu co vsechno ma smysl poridit, kdyz bych chtel zajezdit na switchi? budou mi k necemu Year 1 a Year 2 Season Pass?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam