• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMBRIDEROFF-ROAD Games - Snowrunner- Mudrunner- Spintires-
    KEIRAN
    KEIRAN --- ---
    Super, děkuji.
    AMANES23
    AMANES23 --- ---
    KEIRAN: brambory vypestujes na ty prvni mape na to prvnim poli (kde byla uplne prvni mise - Sample field (v EN))
    KEIRAN
    KEIRAN --- ---
    Zdravím a prosím o pomoc.
    Phase 8.
    Mám ji skoro celou hotovou, z hlavních misí mi chybí jen finální pro HarvestCorp - dovez na letiště 8x brambory.
    Kromě toho, že to zemědělství v téhle hře nesnáším, nevím, kde ty brambory vzít.
    Na vedlejší mapě - Ústav - mám ještě nedodělanou misi Na poli (obdělej pole), tam mi jako vedlejší produkt zůstanou ty brambory, ale nemůžu je použít pro tu hlavní.
    A ta mi ani neukazuje, kde ty brambory vzít... dělal jste to už někdo?
    Dík.
    HEDIS
    HEDIS --- ---
    Jsme zvědav jaké to bude. Mapa nevypadá špatně. Nové auta mě teda moc nenadchly. Hratelně snad budou lepší než vypadají na videu :)

    Snowrunner Phase 9 Update, New Trucks, New Maps & Year Pass 3
    Snowrunner Phase 9 Update, New Trucks, New Maps & Year Pass 3
    https://www.youtube.com/watch?v=ukjpMyH46Ww&ab_channel=SD1ONE
    MEDVOUSEK
    MEDVOUSEK --- ---
    LEFTY: jestli mu to tam nepřistálo, když to stahoval dolů, bylo by to like a boss B-)
    LEFTY
    LEFTY --- ---
    SAYUZ: to si myslím byl i tenhle případ, ovšem naložit pomocí navijáku scouta na korbu, to je evidentně vyšší dívčí :-D
    SAYUZ
    SAYUZ --- ---
    SYNTAX_TERROR: Já to radši tahám na laně za autem, lítá to tam jak papír v průjezdu a většinou tě to nepřeklopí. V případě krizovky se dá rychle odpojit.
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Jj je to strasna droga … ale ze te to bude srat jsem mel pravdu! 😀😀
    SYNTAX_TERROR
    SYNTAX_TERROR --- ---
    Táhnu v rámci mise scouta, beru zkratkou a modlim se, ať se nepřevrátim



    ale nakonec to dopadlo better than I expected


    Jinak zjevně obavy z nedostatku trpělivosti se moc nepotvrdily, zatim jsem byl schopnej "trpět" 97h :)
    LEFTY
    LEFTY --- ---
    SYNTAX_TERROR: jo, stejně jako lodička na vodě
    MELDA
    MELDA --- ---
    SYNTAX_TERROR: Jojo, obcas necekane se tam vlk objevi
    SYNTAX_TERROR
    SYNTAX_TERROR --- ---
    Tohle taky potkáváte? Chová se to jak statickej sprite (čti je to 2d a nechová se to nijak:) a když se přiblížím, tak (z)mizí.

    MEDVOUSEK
    MEDVOUSEK --- ---
    SYNTAX_TERROR: to je to kouzlo tý gamesky
    SYNTAX_TERROR
    SYNTAX_TERROR --- ---
    Po 50h furt baví, ale už i neskutečně sere. 2x se převrátit na cestě pro zásilku, abych napotřetí pokus zjistil, že danym autem jí stejně nevytáhnu, to povzbudí.
    SYNTAX_TERROR
    SYNTAX_TERROR --- ---
    Asi chci moc, ale dá se nějak omodovat GUI (PC) aby ten kurzor myši nebyl jakože úplně černej, jak je teď? Ho kolikrát nevidim. Taky by bylo super mít možnost přepnout mezi kurzor modem a rotací kamery něčim jinym, než levym myšítkem (v settings nevidim). Furt si na to nějak nemůžu zvyknout. Hledal jsem zatim na snowrunnermods.com a ve hře, tam je ale nějak podělaný filtrování a ukazuje trucky, i když nastavim filtr na něco uplně jinýho.
    HEDIS
    HEDIS --- ---
    SYNTAX_TERROR: Pouzivej maprunner co postnul dole. Velmi dobra vec. Dale doporucuji se vzdy nejdrive podivat na maprunner, jedtli potrebne suroviny nejsou nekde na vlecce blizko ukolu. Usetris taky spoustu casu jezdenim tam a zpet ;)
    SYNTAX_TERROR
    SYNTAX_TERROR --- ---
    No to mi právě přišlo, že to i u dalšího questu nezobrazovalo tu UP šipku. Mrknu pak po tý ikoně gateway (nějakym tunelem jsem už při objevování někam vedle zabloudil). Jinak mě to asi baví čim dál tim víc, právě stahuju i na pracovní notes, jsem zvědavej jestli to tu vůbec nějak použitelně poběží.

    Jo a konečně mi došlo, že Fleetstar se dá opravit prostě tak, že do něj nasednu a recovernu do garáže :) to už je jiný poježděníčko
    LEFTY
    LEFTY --- ---
    SYNTAX_TERROR:
    FORREST:
    Jak říká Forrest. To ti místo konkrétního místa vyzvednutí zvýrazní tu gateway.
    Jako dobrej zdroj pro usnadnění ne úplně šťastného systému informací je https://www.maprunner.info/
    FORREST
    FORREST --- ---
    Jen tuším že pak později začneš vozit věci z mapy na mapu. Tak aby nezmatlo, že ty šipky pro vyzvednutí nejsou vidět, protože jsou na jiné mapě.
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    SYNTAX_TERROR: Na mape se ukazují místa vyzvednutí těma žlutejma sipkama nahoru...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam