• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TIMBANDENintendo switch bazar
    KULHY
    KULHY --- ---
    Jinak mam kluky 2,5 a 4,5
    KULHY
    KULHY --- ---
    MILAZAJICEK: Jo ten Yoshi je taky moznost, ake asi prubnu Tlapky.


    My hrajeme vsechno mozny, ale chtel jsem neco co by dal sam.
    KULHY
    KULHY --- ---
    NIKKARIN: Dik, od tebe to beru jako kvalitni doporuceni, protoze to sebezapreni budu mit z podobnych duvodu. Tlapky doma samozrejme hit.
    NIKKARIN
    NIKKARIN --- ---
    KULHY: Muj syn dohral ve trech letech Tlapkovou patrolu. Neni mozny tam vyrazne selhat, vkusne to neni jen pro nas dospele, ale pro malyho je to super, protoze postavy zna z televize a ma k nim vztah. Kupoval jsem to se sebezaprenim.
    KULHY
    KULHY --- ---
    MILAZAJICEK: Diky, hlavne jsem netrefil klub. :)
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    KULHY: člověče nezlob se a upravená pravidla?

    do 5 let je hrozný rozpětí, pětiletý dítě už zvládne hodně ale dvouleté téměř nic.

    Doma hrajeme s dětmi už cca od konfigurace 2 a 6 let mario party kdy tomu dvouletymu jsem musel pomahat. Dneska jsou 3 a 7 a ta starší dává MP s kamarády v pohodě sama. Nečtou prostě zkoušej.

    Od 3 let jsem s malou hrál Yoshis Wolly World je tam dětský mod kdy je hra jednodušší a když hrajete ve dvou tak snad ani neumíraj. Tuším že něco podobnýho vyšlo i na Switch to ji baví dodneška, ale ještě jsme to nedošli.

    A pak klasika Mario Kart, to děti baví od malička a postupně se v tom zlepšují navíc ten switchovej má asistenty takže tam to je snažší.

    Tříletej v pohodě skáče New Super Mario Bros. U Deluxe, ty jednodušší levely na začátku s ním nejsou problém dojít, ale pokud by tam nebyl druhý hráč umře a musí jet z nova a to by sám ještě nedal. Ale dcera ve třech letech nebyla schopná použít dvě tlačítka současně a na cokoliv skočit. Přitom je manuálně daleko zručnější než kluk.

    Momentálně dcera hraje Animal Crossing ale tam je čtení, flustrující to je, protože včera u toho řvala jak želva jelikož někde ztratila nějakou škebli a už nemohla novou najít.
    KULHY
    KULHY --- ---
    Chtel bych vas poprosit jestli mate tip na hry pro male deti do 5 let, ktere splnuji nasledujici podminky:

    Pomale
    Nefrustrujici
    Bez moznost selhat
    Bez nutnosti cteni
    Vkusne
    Chytre

    :)

    ?
    TIMBANDE
    TIMBANDE --- ---
    Nam Miru dnes klidně
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    TIMBANDE: za kolik a kde pls?

    Diky!
    TIMBANDE
    TIMBANDE --- ---
    Prodám rozbalené ( bez krabici ) anime figurky Toad,Bowser,a Peach - všecky dohromady za litr. Osobně v Praze.
    Amiibo Smash Bowser - Herní figurka | Alza.cz
    https://www.alza.cz/gaming/amiibo-smash-bowser-d2414535.htm
    JANOS
    JANOS --- ---
    Prodam karty na dobiti kreditu na AMERICKEM nintenedo eshopu. 5 karet s hodnotou 10 dolaru. Dobry zpusob jak kupovat US hry za US ceny bez US kreditky... Pokud to nekdo pouziva tak rad prodam za 90% hodnoty... Pretal jsem hrat na Nintendu tak mi tady lezi ladem...
    TAP
    TAP --- ---
    nemáte někdo 1-2-Switch nebo nějaký tyhle casual multiplayer srandy na prodej? Praha
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    Koupim zbrane, lode a figurky pro Starlink.
    MIKESHCZ
    MIKESHCZ --- ---
    TRAGED: Nojo, tak to dávám za 1.200 Kč. :)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    MIKESHCZ: Nenadelas nic. JRC je obecne celkem drahe, obzlvast na prodejnach a hry leti s cenou rychle dolu uz i u nas. Diky bohu.
    MIKESHCZ
    MIKESHCZ --- ---
    TRAGED: Já ho kupoval v JRC za 1.800 :O
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    MIKESHCZ: Ten co v novy v obchode stoji 1290,-?

    Switch Zaklínač 3: Divoký hon - Kompletní Edice / Akční / České t | Mironet.cz
    https://www.mironet.cz/...etni-edice-akcni-ceske-titulky-od-18-let-hra-pro-nintendo-switch+dp397121/
    MIKESHCZ
    MIKESHCZ --- ---
    Ahoj všem,
    prodám Zaklínač 3: Divoký Hon Kompletní Edice (obsahuje všechna rozšíření a DLC).
    Cena: 1.500,- Kč. Preferuji osobní předání v Pardubicích.
    Kupováno letos nové v JRC; vč. obalu hry. Bez poškození, plně funkční. Než to hodím na bazary, nabízím zde.
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    Koupím nintendo switch. Díky za nabídky.
    ADDALBERT
    ADDALBERT --- ---
    ahoj, nevim, jestli by mel nekdo zajem, ale vymenil bych New super mario bros deluxe za Super Mario Odyssey. kdyby to nekomu vyhovovalo, tak mi napiste do zprav.
    diky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam