• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTABarevná typologie
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    v jiným kvízu mi vyšlo, že jsem summer, tak já nevim
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    MINERWA: mně pořád vychází clear winter, ale nedávno jsem byla upozorněna, že se možná blbě vidím, že prý lidi jak stárnou, ztrácejí kontrast. No prostě to sezení u paní Makrouškové potřebuju!!! :)
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    FREE Quiz! What is your Seasonal Color Palette? ~ 30 something Urban Girl
    https://30somethingurbangirl.com/free-quiz-what-is-your-seasonal-color/entries/229594/
    tak jsem asi cool


    MINERWA
    MINERWA --- ---
    a jak zjistim, co jsem za typ?
    TOPIMAGE
    TOPIMAGE --- ---
    Kdyby měl ještě někdo zájem o typologii, od pondělka, dokud vláda dá, zase normálně funguji. Nebo si můžete napsat Ježíškovi o dárkový poukaz. Sleva (3000 Kč typologie se vzorníkem a 5000 Kč totéž pro dvojici) s heslem Nyx platí i pro Ježíška.
    VENIKA
    VENIKA --- ---
    MADIETTA: Ha, myslela, ze pisu do posty :). Neva, aspon to uvidi i ostatni, kdyby se chteli ptat.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    VENIKA: tak nám do toho vstoupil lockdown, tudíž jsme ještě nebyly. :(
    VENIKA
    VENIKA --- ---
    MADIETTA: Ahoj, koukam do klubu o barevne typologii, kde jsi psala, ze nekdy na konci rijna jdete k pani Makrouskove. Docela bych se k ni taky objednala, tak se jenom chci zeptat, jestli to bylo fajn, idealne teda prinosny :) a doporucila bys ji? Dekuju.
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    LUCIASHECK: : Navíc mám podezření, že tenhle kráčmerám sluší naprosto všechno, co si na sebe vezmou. Grrr...

    ;-)
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    YMLADRIS: "trochu" problém takovejch demonstrací je ten, že většina toho efektu je způsobená oním vsugerování toho, co říká, a tím, jak foťák/kamera/telefon ve videu přizpůsobuje nastavení změnám toho, co má v záběru :-D Kdyby bylo správným způsobem podstrčeno, že jí sluší tmavá popelářská oranžová s obříma černobílejma kytkama, fungovalo by to taky, protože většina efektu na tom obličeji je způsobená tím, co na sobě má reálně :-) ale jako zábavnej obsah, proč ne :-)
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    bavilo me tohle video (predevsim proto, ze na me dobre funguje to ASMR v tom :)). pani priklada barvy a necha pusobit pocit

    Celebrity Color Analysis ○ ASMR ○ Magazine ○ Fabrics ○ Page Flipping ○ Soft Spoken
    https://www.youtube.com/watch?v=BpDwqsGBBKc
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    VALENTINA: Dark winter může černou i bílou, i když má ještě lichotivější odstíny.
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    KALHOTKA: a cernou teda muzes?
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    KALHOTKA: takze jsi to vlastne delala dobre i predtim?
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    GUDRUN: já taky nemám alabastrovou pleť, ale spíš tmavší a myslím si, že jsem dark winter
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    KALHOTKA: Zajímavé, nechala sis brýle :) Já jsem chtěla vidět ty efekty barev bez nich (mám taky výrazné) a paní Strnadová mi pak pochválila volbu obrouček :D
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    GUDRUN: V tom článku, co postovala Madietta, je tohle: "The skin is either olive, neutral, or neutral-cool", takže imho olivový nádech pleti nemusí ničemu vadit (a dark winter jsou i některé černošky, které kontrast mají v bělmu a zubech, ne přímo mezi vlasy a pletí).
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    KALHOTKA: sluší!
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    osobně si myslím, že jsem taky dark winter. hlavně kvůli tomu, že může tyrkysovou v mém oblíbeném tónu. je to v našich zemských šířkách častý typ? nesedí mi to jen proto, že mám pleť do olivova a oni zdůrazňují kontrast mezi vlasy a pletí.
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    KALHOTKA: ty jo, tak mi prijde, ze budu stejny typ:) ty barvy miluju
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam