• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESHearthstone Battlegrounds: New and improved
    MATHES
    MATHES --- ---
    ty elementaly musi nerfnout, jsou OP AF
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    Party hard!

    MATHES
    MATHES --- ---
    zajimavy, kdyz mate Khadgara a mama bear na boardu a zahrajete Alleycat, tak prvni Tabbycat dostane normalne buff, ale druhej extra od khadgara dostane double buff

    MATHES
    MATHES --- ---
    MATHES: ty nomi jsem hral ve chvili, kdy jsem mel presne 0 elementalu:))
    MATHES
    MATHES --- ---
    Jop, Nomi je OP AF. Posral jsem hned v uvodu leveling a leveloval relativne pomalu, navic jsem vubec nevedel co delam, pak jsem udelal risky level up na 5, nasel nomi, refresh, nasel druhou a rekl jsem si yolo. Prezil jsem na 2 zivotech a pak jsem zacal krajet. O 3 kola pozdeji jsem potkal Raga, tak jsem prodal jednu Nomi, protoze jsem byl podelanej abych neprohral a o par kol a par mrtvych hracu pozdeji jsem po prvni hre prodal i tu druhou. Bonus u boba byl +32 coz mi prislo uz dostatecny vzhldem k faktu, ze jsem stejne kupoval cokoliv a jen buffoval pres lil'ragy:D



    WENDEL
    WENDEL --- ---
    Btw, normálně jsem toho raga poprvé přeskočil na picku, protože ho mám furt zafixovanýho jako bídnýho hrdinu... a pak můžu nadávat, že mi nechoděj nový hrdinové :D
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    MATHES: už tomu tak bude... hlavně jsem měl relativně silnej start, takže fast level na 4* a triple do nomi... pak jsem asi 3 kola prohrál, dostal se na 13hp a od té doby už nikdo neměl šanci, ještě v kombinaci s +8/+8 od raga každý kolo je to dost vražedný.
    MATHES
    MATHES --- ---
    WENDEL: takze nomi neni uplne spatna rikas?:D
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    Tak snad prvni muj funkci elemental build

    MATHES: no, co dodat, elementaly jsem hodne podcenil. Wrathweaver, goldgrubber a lightfang breci nekde v rohu.

    MATHES
    MATHES --- ---
    FVMOUNTIN: mnooo jak to ctu ja, tak se to proste stackuje. tj zahraju tohle, zahraju 3x elementala a vsichni bobovi elementalove v taverne maj +3/+3
    FVMOUNTIN
    FVMOUNTIN --- ---
    MATHES: nefarian je jedinej hero, ale mě jde hlavně o to, že je to counter proti jandice+pogo když ve hře nejsou murloci

    co se týče nomiho, já nevím jak to přesně je, přijde mi, že je to jenom effect dokud je na boardu a pak to zase není tak bláznívý, víceméně je to pak hero power od milhousovy manželky pro elementali, která funguje až někde od 7 - 9 kola a to ještě musíš mít kliku, kdyby to byl battlecry, tak mluvim jinak
    MATHES
    MATHES --- ---
    FVMOUNTIN: ja nevim ten poison minion mi prijde dost vlaznej - nema zadnej typ, takze ho skoro nijak nebufnes (krom arguse) a nefarian ti to sunda rovnou pres HP
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    MATHES: což je pro mě jako hráče, co hraje jen na telefonu, dost na prd :D
    MATHES
    MATHES --- ---
    WENDEL: tak ty elementalove dost generujou dalsi karty, takze mam pocit, ze budou hodne buy - play - sell vicemene jakykoliv elementaly a jenom tohle ti bude generovat slusnej scaling
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    FVMOUNTIN: Mně přijdou ty elementálové špatný, ale rád se nechám překvapit. Z hrdinů se těším na raganrose, 20 minionů zabiješ relativně brzo a +8/+8 každý kolo zní skvěle.
    MATHES
    MATHES --- ---
    FVMOUNTIN: ta Nomi je trochu insane, ne?
    FVMOUNTIN
    FVMOUNTIN --- ---
    18.4 Patch Notes - Hearthstone
    https://playhearthstone.com/en-us/news/23523062/18-4-patch-notes

    Nové patch notes, blíží se elementálové.

    Vypadají zajímavě, ale nevím jestli budou nej. Rozhodně jsem rád za nového 4* poison miniona, takovej indirect nerf pro Jandice a pogo.

    Z nových hrdinů se mi líbí ragnaros a alakir. Alakir bude masark s velkou hydrou, divine shield, windfury + cleave? sing me up
    DUHAR
    DUHAR --- ---
    MATHES: ja ted nedavno vylezl pres sedm, pak na 7799 a ted se placam kolem 7.5k..
    MATHES
    MATHES --- ---
    WENDEL: mno ja mam prave pocit, ze ta meta se docela dramaticky meni v prubehu vyvoje ranku a teda mam pocit, ze cim vejs clovek je, tim je to vic highroll (level up & pray)
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    LOJZEE: jono, docela vtipny bylo, ze final boss ho pred poslednim bojem nasel. Nastesti jsem mel prvni utok, jeden juggle trefil zappa. Ten pak zabil 2/2 demona a trefily ho 2 juggly, takze umrel pred druhym utokem. Lucky me i guess ¯\_(ツ)_/¯


    MATHES: ja byl 9k pred poslednim patchem, od nej mam wr lehce pod 50% a jsem na 7,9K. Je to ted strasne rychly a ja jsem moc greedy
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam