• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESHearthstone Battlegrounds: New and improved
    MATHES
    MATHES --- ---
    neco malo pres 4k. nicmene musim rict, ze ten ranking system overhaul se za me docela povedl.
    DUHAR
    DUHAR --- ---
    Jak jste na tom s Elem po resetu?
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    HOCH2: urcite, aktualne to je cely o rush na tier 4 + triple, discover a highroll, pokud nenajdes raga, nomi nebo mozna mama bear, tak uz mas sanci jen pres poison + divine shield. To je cela hra ted, zadny deflectoboti nefungujou, tier 4 minioni jsou prakticky zbytecny (cest hydre kdyz hrajes za raga)
    MATHES
    MATHES --- ---
    HOCH2: ano, elementalove jsou, jako ostatne nove triby vzdy, po omezenou dobu po release v kazde hre.
    HOCH2
    HOCH2 --- ---
    Tak jsem se chtel zeptat, co elementalove, Elementalisti, ale koukam, ze to tu dost zije.
    Koukal jsem, ze ten jejich overpower vnimate celkem stejne jako ja. Dle meho ted testujou co to jde, protoze jsem mel elementaly zatim v kazdy hre, takze si myslim ze az budou mit dost dat, tak naomi to asi odskace :)
    BARTOK
    BARTOK --- ---
    Murloci smradlavý...

    WENDEL
    WENDEL --- ---
    MATHES: jojo, Lil rag by měl jít určitě na 6, nomi asi může zůstat na 5, ale byl by to risk pokud se zpomalí meta. Pak bych poprosil i o Nerf big raga, +3\+3 je pořád dost. A trošku mě začíná srat amalgadon
    MATHES
    MATHES --- ---
    ty elementaly musi nerfnout, jsou OP AF
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    Party hard!

    MATHES
    MATHES --- ---
    zajimavy, kdyz mate Khadgara a mama bear na boardu a zahrajete Alleycat, tak prvni Tabbycat dostane normalne buff, ale druhej extra od khadgara dostane double buff

    MATHES
    MATHES --- ---
    MATHES: ty nomi jsem hral ve chvili, kdy jsem mel presne 0 elementalu:))
    MATHES
    MATHES --- ---
    Jop, Nomi je OP AF. Posral jsem hned v uvodu leveling a leveloval relativne pomalu, navic jsem vubec nevedel co delam, pak jsem udelal risky level up na 5, nasel nomi, refresh, nasel druhou a rekl jsem si yolo. Prezil jsem na 2 zivotech a pak jsem zacal krajet. O 3 kola pozdeji jsem potkal Raga, tak jsem prodal jednu Nomi, protoze jsem byl podelanej abych neprohral a o par kol a par mrtvych hracu pozdeji jsem po prvni hre prodal i tu druhou. Bonus u boba byl +32 coz mi prislo uz dostatecny vzhldem k faktu, ze jsem stejne kupoval cokoliv a jen buffoval pres lil'ragy:D



    WENDEL
    WENDEL --- ---
    Btw, normálně jsem toho raga poprvé přeskočil na picku, protože ho mám furt zafixovanýho jako bídnýho hrdinu... a pak můžu nadávat, že mi nechoděj nový hrdinové :D
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    MATHES: už tomu tak bude... hlavně jsem měl relativně silnej start, takže fast level na 4* a triple do nomi... pak jsem asi 3 kola prohrál, dostal se na 13hp a od té doby už nikdo neměl šanci, ještě v kombinaci s +8/+8 od raga každý kolo je to dost vražedný.
    MATHES
    MATHES --- ---
    WENDEL: takze nomi neni uplne spatna rikas?:D
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    Tak snad prvni muj funkci elemental build

    MATHES: no, co dodat, elementaly jsem hodne podcenil. Wrathweaver, goldgrubber a lightfang breci nekde v rohu.

    MATHES
    MATHES --- ---
    FVMOUNTIN: mnooo jak to ctu ja, tak se to proste stackuje. tj zahraju tohle, zahraju 3x elementala a vsichni bobovi elementalove v taverne maj +3/+3
    FVMOUNTIN
    FVMOUNTIN --- ---
    MATHES: nefarian je jedinej hero, ale mě jde hlavně o to, že je to counter proti jandice+pogo když ve hře nejsou murloci

    co se týče nomiho, já nevím jak to přesně je, přijde mi, že je to jenom effect dokud je na boardu a pak to zase není tak bláznívý, víceméně je to pak hero power od milhousovy manželky pro elementali, která funguje až někde od 7 - 9 kola a to ještě musíš mít kliku, kdyby to byl battlecry, tak mluvim jinak
    MATHES
    MATHES --- ---
    FVMOUNTIN: ja nevim ten poison minion mi prijde dost vlaznej - nema zadnej typ, takze ho skoro nijak nebufnes (krom arguse) a nefarian ti to sunda rovnou pres HP
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    MATHES: což je pro mě jako hráče, co hraje jen na telefonu, dost na prd :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam