• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESHearthstone Battlegrounds: New and improved
    rozbalit záhlaví
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    MATHES: změny u elementálů super, ale trochu mi uniká změna spore, proč? Nerf discover 5? Selfless na 2 je divnej, buď bych ho odstranil úplně nebo dal ještě na vyšší tier... beztak se kupoval hlavně na konci her a to už je vcelku jedno jestli je to 1 nebo 2
    MATHES
    MATHES --- ---
    mimo jine

    Battlegrounds Minion Updates
    Whirlwind Tempest has been removed from the Battlegrounds minion pool.
    Pogo-Hopper has been removed from the Battlegrounds minion pool.
    MATHES
    MATHES --- ---
    HOCH2
    HOCH2 --- ---
    WENDEL: asi taky ne. Nejdriv 18 min, pak 20 a ted uz jedu rovnou 180 min a jsem na 140 :D
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    HOCH2: koukam na to ze si asi dneska nezahraju
    HOCH2
    HOCH2 --- ---
    Fronta 25minut na bnetu? Mate to take tak? To musi decka na distancni vyuce parit HS? :)
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    LOJZEE: tak jsem to zkousel :D naprosto nemyslitelny - moje apm stoji za starou backoru. 4x triple jsem zvladnul a Nomi s ragem nikde :D ale diky extremne slabymu lobby jsem dokonce i vyhral
    MATHES
    MATHES --- ---
    LOJZEE: slightly above average
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    dobra klikacka

    The 900/900 Elemental Board With Nomi! 4 NOMI Kitchen Master! Hearthstone Battlegrounds
    https://www.youtube.com/watch?v=CUeVXiDuw5Q
    SPAJDA02
    SPAJDA02 --- ---
    je to OP, když to dojde

    SPAJDA02
    SPAJDA02 --- ---
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    dobrej counter ted, minuly kolo mi nandal, tak jsem koupil ty dva poisony a dostal za 22 x))

    MATHES
    MATHES --- ---
    WENDEL: ano, zmenilo se to uplne:) predtim si zacinal na 4k bodech, ted zacinas na nule + pridali ty rank floors mezi 2k a 6k po 500 bodech
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    já jsem na 8k, ale moc ten systém nechápu :D nebo změnilo se tam vůbec něco krom toho, že do nějaký doby dostáváš +300 za výhru?
    MATHES
    MATHES --- ---
    neco malo pres 4k. nicmene musim rict, ze ten ranking system overhaul se za me docela povedl.
    DUHAR
    DUHAR --- ---
    Jak jste na tom s Elem po resetu?
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    HOCH2: urcite, aktualne to je cely o rush na tier 4 + triple, discover a highroll, pokud nenajdes raga, nomi nebo mozna mama bear, tak uz mas sanci jen pres poison + divine shield. To je cela hra ted, zadny deflectoboti nefungujou, tier 4 minioni jsou prakticky zbytecny (cest hydre kdyz hrajes za raga)
    MATHES
    MATHES --- ---
    HOCH2: ano, elementalove jsou, jako ostatne nove triby vzdy, po omezenou dobu po release v kazde hre.
    HOCH2
    HOCH2 --- ---
    Tak jsem se chtel zeptat, co elementalove, Elementalisti, ale koukam, ze to tu dost zije.
    Koukal jsem, ze ten jejich overpower vnimate celkem stejne jako ja. Dle meho ted testujou co to jde, protoze jsem mel elementaly zatim v kazdy hre, takze si myslim ze az budou mit dost dat, tak naomi to asi odskace :)
    BARTOK
    BARTOK --- ---
    Murloci smradlavý...

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam