• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESHearthstone Battlegrounds: New and improved
    rozbalit záhlaví
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    MATHES: ted jsem dal 46 dmg v jednom kole :D snad daj co nevidet fix, kdy bude privolavat maximalne tier na kterem si.



    MATHES
    MATHES --- ---
    djini je fakt dementne OP:D

    MATHES
    MATHES --- ---
    LOJZEE: ja ho mel rad nez prisla Jandice, ale s Jandice to bylo dementni. Doufal jsem v nerf, ze pokud jsou mechove v nabidce, tak neni Jandice v nabidce, ale tak co se da delat.
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    rip pogo. nikdy jsem ho nepreferofal a asi by sel brzy ven i kdyby nevysla jandice, ale je to smutny..

    MATHES
    MATHES --- ---
    WENDEL: tam jde o to, ze na tier1 to byl asi jedinej minion, kteryho si koupis na zacatku a obcas si ho nechas az do konce.

    ja jsem teda doufal, ze vykopnou vsechny ty ubertrash heros jako je treba discover a random spell, nebo dej minionovi od kazdyho druhu +2 dopredu a podobny srajdy
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    A piráti úplně minor buff, pořád strašně nahovno tribe
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    MATHES: změny u elementálů super, ale trochu mi uniká změna spore, proč? Nerf discover 5? Selfless na 2 je divnej, buď bych ho odstranil úplně nebo dal ještě na vyšší tier... beztak se kupoval hlavně na konci her a to už je vcelku jedno jestli je to 1 nebo 2
    MATHES
    MATHES --- ---
    mimo jine

    Battlegrounds Minion Updates
    Whirlwind Tempest has been removed from the Battlegrounds minion pool.
    Pogo-Hopper has been removed from the Battlegrounds minion pool.
    MATHES
    MATHES --- ---
    HOCH2
    HOCH2 --- ---
    WENDEL: asi taky ne. Nejdriv 18 min, pak 20 a ted uz jedu rovnou 180 min a jsem na 140 :D
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    HOCH2: koukam na to ze si asi dneska nezahraju
    HOCH2
    HOCH2 --- ---
    Fronta 25minut na bnetu? Mate to take tak? To musi decka na distancni vyuce parit HS? :)
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    LOJZEE: tak jsem to zkousel :D naprosto nemyslitelny - moje apm stoji za starou backoru. 4x triple jsem zvladnul a Nomi s ragem nikde :D ale diky extremne slabymu lobby jsem dokonce i vyhral
    MATHES
    MATHES --- ---
    LOJZEE: slightly above average
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    dobra klikacka

    The 900/900 Elemental Board With Nomi! 4 NOMI Kitchen Master! Hearthstone Battlegrounds
    https://www.youtube.com/watch?v=CUeVXiDuw5Q
    SPAJDA02
    SPAJDA02 --- ---
    je to OP, když to dojde

    SPAJDA02
    SPAJDA02 --- ---
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    dobrej counter ted, minuly kolo mi nandal, tak jsem koupil ty dva poisony a dostal za 22 x))

    MATHES
    MATHES --- ---
    WENDEL: ano, zmenilo se to uplne:) predtim si zacinal na 4k bodech, ted zacinas na nule + pridali ty rank floors mezi 2k a 6k po 500 bodech
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    já jsem na 8k, ale moc ten systém nechápu :D nebo změnilo se tam vůbec něco krom toho, že do nějaký doby dostáváš +300 za výhru?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam