• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESHearthstone Battlegrounds: New and improved
    rozbalit záhlaví
    MATHES
    MATHES --- ---
    LOJZEE: mne daleko vic vadi fakt, ze je to cely o highrollovani djinnu
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    tahle meta je fakt uz ubijejici, clovek udela tiptop demon nebo mech build, ale pres tu zed elementalu se nedostane nic. nevim, jestli bude jednoduchy dostat tedka ostatni triby zpatky do hry, jeslti o to bude vubec zajem, mozna chtej hrat lidi elementali az do do konce zivota.
    HOCH2
    HOCH2 --- ---
    To ano, ja treba kdyz vim, ze asi uz turnaj nevyhraju a protivnik hraje Raga, tak schvalne vsechno prodam, aby po me sel do vecnejch lovist i on, protoze uz to neda :)
    MATHES
    MATHES --- ---
    HOCH2: das, ale musis to hrat trochu vic agresivne - ve 2. kole vzdycky kupuju 2. miniona prave proto, ze proste na zacatku potrebujes fakt zabit vsechno co na druhy strane vidis:)
    HOCH2
    HOCH2 --- ---
    Me se libi myslenka si Ragiho zahrat s beastama, ale jak malej tak i velkej Rag dostal nerf, takze nekdy ani tech 25 nepretelskejch mobu za hru ani nedas :(
    FVMOUNTIN
    FVMOUNTIN --- ---
    Konečně, po dlouhé době jsem si zase pustil HS, a asi po 7dmi hrách se mi podařilo získat to proč jsem si chtěl zahrát - Ragnaros.

    Jenom trochu kontextu, byl jsem hodně v práci, nestihl jsem si ho zahrát před nerfem ani před nerfem džina.

    Ale evidentně to příliš nevadí.

    Tenhle build by se určitě líbil Trumpovi - valuecity.

    MATHES
    MATHES --- ---
    na papire to vypada daleko lepsi, nez je
    HOCH2
    HOCH2 --- ---
    WENDEL: Nahodneho, hlavne pozor pro ty, co stejne jako ja ctou rychle a ve spechu, jsou to tri prani, jake bylo prekvapeni, ze poctvrte uz to neslo. Doporucuji asi na pozdni faze hry, kdy se vam povede pres zlaty miniony ziskat dva z tridy vyssi, tak na toto to muze byt fajn.
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    MATHES: jak se to bude chovat, když máš 2 páry? Dostaneš náhodnýho? Pokud jo, tak to občas může být dost clunky, konkrétně třeba u beastů.
    MATHES
    MATHES --- ---
    MATHES
    MATHES --- ---
    doufam, ze nejak fixnou tu delku animaci behem hrani. ted jsem zkusil golden rena v elementalech a musim rict, ze byl daleko lepsi nez jsem doufal ale ty animace mi ukrajovali asi tak pulku casu na hrani:(
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    ted potesilo, minuly kolo jsem nemel zadnej poison a dostal jsem za 26, pak to takhle hezky prislo a dostal on 20+.)

    MATHES
    MATHES --- ---
    Fakt dlouhy finale. Mel naskok ve stats s piratama (hral Al'akira) mel super buffed pirata, kterej rozbijel moji obranu, se stestim jsem prvni hru uplichtil, pak ho placnul za 12, pak jsem si myslel, ze uz ho zabiju, ale zbylo mu 1 hp.

    ja mel naprosto priserny kolo, v ruce mi dokonce zustal garr, protoze jsem nemel board space. dalsi kolo jsem koukal na 1/1 poison, ktery s divine shield a wf zabil moje dva nejvetsi vasky a myslel si, ze jsem mrtvej. zbylo mi taky 1 hp.

    Ze dvou djinnu mi ale vypadli dalsi dva garrove, takze jsem mel najednou v ruce vanilla golden garra a najednou mi bartender konecne nabizi jak 3. djinna, tak i hlavne 3. lil raga, takze posledni hra byla formalita, zvlast, kdyz jsem dostal prvni utok a jeho DS poison vymenil z utoku:)

    MATHES
    MATHES --- ---
    (ten taunt na warleaderovi je dusledek boomer APM a malem me stal vyhru:D)
    MATHES
    MATHES --- ---
    duvod proc je Reno Overpicked AF. Kdyz trefite high value 5*, tak je zbytek hry fakt legrace... teda pro vas.

    WENDEL
    WENDEL --- ---
    MATHES: ted jsem dal 46 dmg v jednom kole :D snad daj co nevidet fix, kdy bude privolavat maximalne tier na kterem si.



    MATHES
    MATHES --- ---
    djini je fakt dementne OP:D

    MATHES
    MATHES --- ---
    LOJZEE: ja ho mel rad nez prisla Jandice, ale s Jandice to bylo dementni. Doufal jsem v nerf, ze pokud jsou mechove v nabidce, tak neni Jandice v nabidce, ale tak co se da delat.
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    rip pogo. nikdy jsem ho nepreferofal a asi by sel brzy ven i kdyby nevysla jandice, ale je to smutny..

    MATHES
    MATHES --- ---
    WENDEL: tam jde o to, ze na tier1 to byl asi jedinej minion, kteryho si koupis na zacatku a obcas si ho nechas az do konce.

    ja jsem teda doufal, ze vykopnou vsechny ty ubertrash heros jako je treba discover a random spell, nebo dej minionovi od kazdyho druhu +2 dopredu a podobny srajdy
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    A piráti úplně minor buff, pořád strašně nahovno tribe
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam