• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESHearthstone Battlegrounds: New and improved
    rozbalit záhlaví
    HOCH2
    HOCH2 --- ---
    WENDEL: krasne videt, ze zalezi se zamerit na Tavern Upgrade nez na sprosty Triple na silu :) Statistiky mluveji za vse :)
    ...a taky je to asi i o tom skillu :D
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    #nolife

    HOCH2
    HOCH2 --- ---
    Kdyz uz jsi byl v tech full stats, tak panove a damy, pochlubte se svou nolifer statistikou :)

    WENDEL
    WENDEL --- ---
    Demoni? Uplne jsem zapomnel, ze existujou, ale kdyz tu o nich ctu, tak jsem si rekl ze vyzkousim s renem, triple golden wrathweaver op :D cela hra winstreak a konec ve 12 kole :)

    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    mne patch sednul velice, od zavedeni novyho rankingu se snazim dostat na 6k a nedarilo se a ted po patchi za dva dny hop a je to. diky tomu, ze muzu hrat zas v klidu demony, muj oblibenej tribe. buff wrath weavera cenim velice.. ale i ostatni triby jsou ted vic viable a to i kdyz jsou ve hre elementalove.
    HOCH2
    HOCH2 --- ---
    Souhlasim s vami, ze to vypada dobre. Navic ty hrdiny s poolu radeji concede nezli hrat, ted pohnuli a nebudu se stydet si s nim obcas zahrat :)
    MATHES
    MATHES --- ---
    kdyz na to koukam, tak obecne nerfnuli elementaly a buffnuli piraty + buffnuli spoustu useless heros.

    vypada to dobre:)
    MATHES
    MATHES --- ---
    gentle djinny zpatky na tier 6:D
    MATHES
    MATHES --- ---
    WENDEL: konecne!:D

    Battlegrounds Minion Updates
    Elementals will no longer be a minion type in every match.
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    https://www.hearthpwn.com/news/7721-18-6-1-patch-notes-battlegrounds-duels-changes tak to vypadá, že se zase vrátím k bg :) ty změny jsou ve většině případů skvělý. Hlavně buffy pro doteď nepoužitelný hrdiny.
    HOCH2
    HOCH2 --- ---
    nebojte, oni to za chvilku nebudou davat urcite do kazde hry
    MATHES
    MATHES --- ---
    jako me ty elementalove serou taky uz:) s zadnym predchozim tribem jsem nemel takovej problem
    HOCH2
    HOCH2 --- ---
    LOJZEE: souhlas, bud vam padaji elementalove z toho tauntu, nebo staci se nejak dostat (treba i pres shiftera v 2* pres tripple) naomi, ragyho nebo mega taunta :)
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    MATHES: chci rict, ze elementalove i bez nej maji tolik scalovacich karet a mechanik, ze ani nevadi, kdyz neprijde
    MATHES
    MATHES --- ---
    LOJZEE: mno on to ten djinn tak jako umoznuje. kdyz zahrajes na 9 goldech 4/5/ taunt, co ti kazdy kolo da v prumeru asi 1,2 goldu navic, tak to vypada jako nic, ale v tu chvili jsi tak na 85% vyhral
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    MATHES: kdyby aspon to, ale i bez gina se stavi beefy neporazitelny elemental buildy, gin je uz jen takovej broken bonus
    MATHES
    MATHES --- ---
    LOJZEE: mne daleko vic vadi fakt, ze je to cely o highrollovani djinnu
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    tahle meta je fakt uz ubijejici, clovek udela tiptop demon nebo mech build, ale pres tu zed elementalu se nedostane nic. nevim, jestli bude jednoduchy dostat tedka ostatni triby zpatky do hry, jeslti o to bude vubec zajem, mozna chtej hrat lidi elementali az do do konce zivota.
    HOCH2
    HOCH2 --- ---
    To ano, ja treba kdyz vim, ze asi uz turnaj nevyhraju a protivnik hraje Raga, tak schvalne vsechno prodam, aby po me sel do vecnejch lovist i on, protoze uz to neda :)
    MATHES
    MATHES --- ---
    HOCH2: das, ale musis to hrat trochu vic agresivne - ve 2. kole vzdycky kupuju 2. miniona prave proto, ze proste na zacatku potrebujes fakt zabit vsechno co na druhy strane vidis:)
    HOCH2
    HOCH2 --- ---
    Me se libi myslenka si Ragiho zahrat s beastama, ale jak malej tak i velkej Rag dostal nerf, takze nekdy ani tech 25 nepretelskejch mobu za hru ani nedas :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam