• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESHearthstone Battlegrounds: New and improved
    BARTOK
    BARTOK --- ---
    Žabař s lajfem :))

    MATHES
    MATHES --- ---
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    sakra, jsem to jsem vkladal a zapomnel odehrat prvni kolo... zas ne, ze by to bylo poprve:)
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    HOCH2
    HOCH2 --- ---
    WENDEL: krasne videt, ze zalezi se zamerit na Tavern Upgrade nez na sprosty Triple na silu :) Statistiky mluveji za vse :)
    ...a taky je to asi i o tom skillu :D
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    #nolife

    HOCH2
    HOCH2 --- ---
    Kdyz uz jsi byl v tech full stats, tak panove a damy, pochlubte se svou nolifer statistikou :)

    WENDEL
    WENDEL --- ---
    Demoni? Uplne jsem zapomnel, ze existujou, ale kdyz tu o nich ctu, tak jsem si rekl ze vyzkousim s renem, triple golden wrathweaver op :D cela hra winstreak a konec ve 12 kole :)

    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    mne patch sednul velice, od zavedeni novyho rankingu se snazim dostat na 6k a nedarilo se a ted po patchi za dva dny hop a je to. diky tomu, ze muzu hrat zas v klidu demony, muj oblibenej tribe. buff wrath weavera cenim velice.. ale i ostatni triby jsou ted vic viable a to i kdyz jsou ve hre elementalove.
    HOCH2
    HOCH2 --- ---
    Souhlasim s vami, ze to vypada dobre. Navic ty hrdiny s poolu radeji concede nezli hrat, ted pohnuli a nebudu se stydet si s nim obcas zahrat :)
    MATHES
    MATHES --- ---
    kdyz na to koukam, tak obecne nerfnuli elementaly a buffnuli piraty + buffnuli spoustu useless heros.

    vypada to dobre:)
    MATHES
    MATHES --- ---
    gentle djinny zpatky na tier 6:D
    MATHES
    MATHES --- ---
    WENDEL: konecne!:D

    Battlegrounds Minion Updates
    Elementals will no longer be a minion type in every match.
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    https://www.hearthpwn.com/news/7721-18-6-1-patch-notes-battlegrounds-duels-changes tak to vypadá, že se zase vrátím k bg :) ty změny jsou ve většině případů skvělý. Hlavně buffy pro doteď nepoužitelný hrdiny.
    HOCH2
    HOCH2 --- ---
    nebojte, oni to za chvilku nebudou davat urcite do kazde hry
    MATHES
    MATHES --- ---
    jako me ty elementalove serou taky uz:) s zadnym predchozim tribem jsem nemel takovej problem
    HOCH2
    HOCH2 --- ---
    LOJZEE: souhlas, bud vam padaji elementalove z toho tauntu, nebo staci se nejak dostat (treba i pres shiftera v 2* pres tripple) naomi, ragyho nebo mega taunta :)
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    MATHES: chci rict, ze elementalove i bez nej maji tolik scalovacich karet a mechanik, ze ani nevadi, kdyz neprijde
    MATHES
    MATHES --- ---
    LOJZEE: mno on to ten djinn tak jako umoznuje. kdyz zahrajes na 9 goldech 4/5/ taunt, co ti kazdy kolo da v prumeru asi 1,2 goldu navic, tak to vypada jako nic, ale v tu chvili jsi tak na 85% vyhral
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    MATHES: kdyby aspon to, ale i bez gina se stavi beefy neporazitelny elemental buildy, gin je uz jen takovej broken bonus
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam