• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESHearthstone Battlegrounds: New and improved
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    MATHES: uz neni co neopoustet
    MATHES
    MATHES --- ---
    LOJZEE: trik je v tom posledni zachytnej bod nikdy neopustit
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    winwin ted

    btw skoda, ze zrusili ty zachytny body, na jednu stranu chapu, da se to pak grindit a luck a rng vic pomaha v rankovani, na druhou stranu to davalo prostor zkouset C tier champy a trochu si zablbnout, kdyz byl hrac tesne za hranici

    WENDEL
    WENDEL --- ---
    Armada prekvapive silnych kocek :D

    FVMOUNTIN
    FVMOUNTIN --- ---
    FVMOUNTIN: mála chybička, od kola 3 tam má být "já 8HP"
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    :/wtf

    FVMOUNTIN
    FVMOUNTIN --- ---
    Pff, těžce vydřený a zároveň extrémně lucky 1. místo

    Poslední 2 hráči já a murloc hero

    1. hra - On 30HP, já 16HP - 3x poison, já ho porazim díky lucky hitům s divine shield minionem.

    2. hra - On 20HP, já 16HP získá poison na vše, porazí mě

    3. hra - On 20HP, já 16HP já tripple druhého divine shield windfury - remíza

    4. hra - On 20HP, já 16HP já prodám 2 "menší" elementaly (asi 35/35) a kupuju 2x selfless hero, on získá ghoula - remíza

    5. hra - On 20HP, já 16HP nic moc se nezmění - remíza

    6. hra - On 20HP, já 16HP, já triple na selfless, on nic nemění, z triplu beru Nadinu (další možnosti byli Garr a kangor) - výhra já konec hry díky divine shieldu na moje windfury kluky (to je ten luck)

    WENDEL
    WENDEL --- ---
    Tak tohohle hrdinu uz nikdy v zivote nehraju. Jsem akorat nasranej ze me 2 hry netrefil v early game jedinej buff...

    WENDEL
    WENDEL --- ---
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    ani milion poisonu nestacilo mhaha

    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    demoni tahaj od patche, takovy shitbuildy, kdyz vidim ten post prede mnou.. ale na mym ranku to stacillo na popolejzani z 5k na 7k, i kdyz na full endgame buildy to nema sanci. wrath weaver v prvnim kole instapick a carry, force demony a top4 mam na 80-90% jisty. neni to play to win, ale play to "dont loose", coz je pokrok, protoze nedavno se nedali hrat vubec.

    FVMOUNTIN
    FVMOUNTIN --- ---
    Posledních 5 her docela ušlo :)

    HOCH2
    HOCH2 --- ---
    Zitra Pirate? :)

    MATHES
    MATHES --- ---
    pirate dream
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    zacatek byl dobrej, v 5tym kole jsem mel porad jen 2 Wrath Weavery, asi 5/15.. a vcera jsem hral Reno Jacskona a hned v prvnim kole polzlatil Wrath Weavera a taky win. Proste hrozne dobra karta na celou hru. :)
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    ani jeden tripl za celou hru.. xD vim, ze jsem v poslednim kole buffnul selfless hera, coz byl fail, ale nastesti to nemelo na vysledek vliv. win/win/win :)

    HOCH2
    HOCH2 --- ---
    No, za me to bylo asi - ty vole demoni, ty jsou prisni, pak to same bylo u piratu, kde jsem ale paralelne skilloval retard murlocka az ted mi blizz seslal demony :)
    MATHES
    MATHES --- ---
    libi se mi jak z tech screenu je poznat, kdo mel nejvetsiho pogo hoppera pred banem a kdo si udelal elementala:D
    SPAJDA02
    SPAJDA02 --- ---
    BARTOK
    BARTOK --- ---
    Žabař s lajfem :))

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam