• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESHearthstone Battlegrounds: New and improved
    rozbalit záhlaví
    MATHES
    MATHES --- ---
    LOJZEE: darkmoon prizes jsou proste RNG picovina:)
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    to je zas bordel, kdyz mi poprve sedela meta a byl jsem skoro na 8k, tak to uplne rozeserou.. darkmoon prizes mi prijde jako moc velkej zásah, je to sice casove omezeny, ale proc..:/ taunt karty dejme tomu, not impressed. jediny, co se mi libi je ta jedna mengerie karta a buff patchese, jinak smutek..
    MATHES
    MATHES --- ---
    Novej pseudo-theme, taunty
    19.2 Patch Notes - Hearthstone
    https://playhearthstone.com/en-gb/news/23584141
    MATHES
    MATHES --- ---
    od zacatku jsem hral DR build (na 5 goldech jsem nasel sauroliska a spawn of nzoth). kdyz jsem pak potkal barona, tak jsem zacal tusit kam by se to mohlo vyvinout, tak jsem postupne koupil a susil v ruce hydru a dva ptaky, nakonec jsem toho goldrinna nasel a dosel az do finale, zatimco jsem vylepsil jak barona tak ptaka.

    ve finale jsem potkal docela buffed murloky, ktery mi tesne pred finalem jeste nalozili. prvni hru jsem prohral a pak konecne prisel defender of argus a jeden taunt (v kombinaci s HP) znamenal, ze uz jsem nemohl prohrat:)

    MATHES
    MATHES --- ---
    LOJZEE: jj to je dementni dost:D
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    ty achievy jsou horznej spoiler, jsme posledni tri a ja dostanu dva achievy jeste pred hrou..x)
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    MATHES: to si s nim odemykam kazdou hru, jednou prisla nomi na patym)
    MATHES
    MATHES --- ---
    Ja jsem si odemknul nejaky achievementy:D

    FVMOUNTIN
    FVMOUNTIN --- ---
    MATHES: jop, to mě práve inspirovalo :)
    MATHES
    MATHES --- ---
    FVMOUNTIN: :))
    UNLUCKY ARANNA = STILL OVERPOWERED?! - Hearthstone Battlegrounds
    https://www.youtube.com/watch?v=EDoYAgHmZFk&ab_channel=Kripparrian
    FVMOUNTIN
    FVMOUNTIN --- ---
    Tak pro jednou jsem chtěl vyzkoušet něco naprosto (aspoň) teoreticky stupidní.

    Cíl je v tom, hrát Arana když jsou k dispozici elementálové. Komplete skip turn 1 jenom protočíte 3x tavern, turn 2 level, turn 3 2x protočit a hledáte jenom elementály, ideálně party elementály a molten rocky. A když se Vám podaří získat triplem toho windfury tak si rozhodně nestěžujete. Levelujete jenom když to stojí 0 a i tak o tom přemýšlíte jestli vůbec, protože pak máte méně elementálů v poolu.

    No, a když máte kliku, tak to dopadne nějak takhle

    MATHES
    MATHES --- ---
    LOJZEE: vsechno krom coldlighta (a bargugla, bcs taky buffuje +2 dozadu) je v podstate irrelevantni jakmile mas poison. kdyz missnes s primalfinem, tak sice mas 2 goldy ale stejne hledas rollama coldlighta.
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    MATHES: neni lepsi swapovat primalfina?
    MATHES
    MATHES --- ---
    S Jandice jsou ty murloci hrozne jednoduchy. prost najdi coldlighta a uz ho nepoustej:D

    finalni souper hral piraty a pri nasem prvnim setkani mel 35 zivotu. dal jsem mu za 10 a on to vzdal:D

    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    zas ani jeden tripl a win, clovek si rika, jestli jsou nakonec vazne tak potreba a neni to jen rozmar je hledat? :D

    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    MATHES: uz neni co neopoustet
    MATHES
    MATHES --- ---
    LOJZEE: trik je v tom posledni zachytnej bod nikdy neopustit
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    winwin ted

    btw skoda, ze zrusili ty zachytny body, na jednu stranu chapu, da se to pak grindit a luck a rng vic pomaha v rankovani, na druhou stranu to davalo prostor zkouset C tier champy a trochu si zablbnout, kdyz byl hrac tesne za hranici

    WENDEL
    WENDEL --- ---
    Armada prekvapive silnych kocek :D

    FVMOUNTIN
    FVMOUNTIN --- ---
    FVMOUNTIN: mála chybička, od kola 3 tam má být "já 8HP"
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    :/wtf

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam