• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FAIRIELLALesní chundelatosti
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    A to vite, ze na Novem Zelandu ziji tucnaci v lesich? A pro burkhara - malí tucnak = Tučně

    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    FAIRIELLA: Líbí se mi, jak krásně pojmenováváš mláďata. I lišče se mi líbí. :)
    FAIRIELLA
    FAIRIELLA --- ---
    výr velký

    neplést se spodním výrem






    FAIRIELLA
    FAIRIELLA --- ---
    lišče

    FAIRIELLA
    FAIRIELLA --- ---
    puštík bělavý s puštíčetem

    FAIRIELLA
    FAIRIELLA --- ---
    daňci

    FAIRIELLA
    FAIRIELLA --- ---
    malý wapiti

    FAIRIELLA
    FAIRIELLA --- ---
    irbis



    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    EKG: třeba absolutně nechápu ten text s tou želvou...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    kulíšek nejmenší
    FAIRIELLA
    FAIRIELLA --- ---
    výreček malý

    výjimečně jedna fotka na ruce při odchytu, aby bylo vidět, jak je výreček malý malý. Jak je ten malý výreček malý malý. Jak je... no... už toho nechám, ale chápete, že jo?






    EKG
    EKG --- ---
    ELIZHANNAH: Janda si toho vecera dal o neco silnejsi virzinko a pojmenoval si ptaka. Pak se tomu ve zkusebne chlapsky zasmali, dali si jeste jedno virzinko a ten text podle toho chudak vypada. A neprovokujte, nebo na vas zavolam Freuda ;)

    (Ptak zmoula klice v puse, ktera se ve druhe sloce zmeni v zobak ...)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    ELIZHANNAH: Co chceš od lidí s IQ 70?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    FAIRIELLA: v přírodě hrozně nebezpečný zvíře, tenhle rosomák, vlastnosti zabijáka v kombinaci s roztomilým vzhledem a obrovským egem. ani příbuzná vydra není bůhví jakej mazel ( https://www.national-geographic.cz/magazin-ng/video-vydry-chrani-mladata-pred-kajmanem-dokazou-ho-zabit-20190801.html )

    RIMSAK
    RIMSAK --- ---
    FAIRIELLA: kdysi mi bylo řečeno, že jsem nevzdělaný debil, když jsem omylem řekla posluchačům Olympiku, že rosomák není pták.... ..
    FAIRIELLA
    FAIRIELLA --- ---
    ELIZHANNAH: Jo, tak tomu taky nerozumím. To už víc rozumím životu skutečných rosomáků než myšlenkovým pochodům členů Olympicu. :D
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    FAIRIELLA: tak si říkám, kde asi skupina Olympic přišla na to, že rosomák je pták? Nebo se jim prostě jen název pro ně neznámého zvířete dobře rýmoval se slovem "pták", a tak nezkoumali, jestli to i doopravdy je pták?
    RIMSAK
    RIMSAK --- ---
    Manul je dost chundelatý

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam