• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHEWBACCADohrál jsem ...... (PC,XBOX,PS,NS games) HALL of Game na nástěnce!!!
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    CHEWBACCA: Exodus byla naprosto libová záležitost

    CHEWBACCA:
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    CHEWBACCA: co dal? neni co hrat. mam kacirskou myslenku ze bych potreti rozjel witchera 3. a tentokrat ho dohrat.
    TAP
    TAP --- ---
    NAGASAWA: tenhle save si vypálim na zlatý cd. oh wait
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    TAP: Peknej zaver včetně save viď
    TAP
    TAP --- ---
    když závěrečný titulky tak nejlíp takhle:
    NieR: Automata, cca 25h



    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    Metro Exodus. 20 hod. vynikajici zazitek. diky





    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    RUDY_CZ: uznavam, pisu te
    RUDY_CZ
    RUDY_CZ --- ---
    Sákryš, škoda že jsem se o tomhle auditku nedozvěděl dřív. V pondělí jsem dohrál Hades (resp. viděl jsem credits po 10. útěku), zabralo to jen cca 100 hodin a 109 pokusů :)

    Tak posílám aspoň screenshot toho útěku.


    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Tak Freespace 2 hotovo :). O čase bohužel nemám nejmenší představu.

    ZOMBO
    ZOMBO --- ---
    Little Nightmares: Complete Edition (15h) – doporučuju, zvlášť pokud vyhledáváte hry jako LIMBO, INSIDE nebo Brothers: A Tale of Two Sons.

    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    MCKIDNEY: hodnotil jsem to jako celek. coz je spravnej pristup si myslim. popisoval jsem jen emocni vyvoj behem hrani
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    CHEWBACCA: Protoze prvnich 6 misi byla zabava :) U wasteland 3 bych hre dal 2/10, kdybych to meril podle treti linie na normal obtiznost. analyticky mozek rozbije kazdou moderni hru a zbytek je jenom otazka casu. Pro 100% me chybi predevsim zabit jedno NPC hned na zacatku. Nicmene ted uz vim, ze to nemelo smysl a nehral jsem to dal.

    Kdyz si nastavis umele hranice, pak je muzes splnit drive nez hra vubec zacne byt zabava.

    e.g.: Settlers 7, 25h
    Zabava teprve zacina :)


    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    SWAMP_ASS: tak nam posli nejaky pekny obrazek at te muzu pripsat do Hall of Game :)
    SWAMP_ASS
    SWAMP_ASS --- ---
    NARKOTIX: včera večer taktéž dojeto, finální zásek s vylomením doprava byl lahodnej
    L4MA
    L4MA --- ---
    LAUNCHER: ja jima predtim od detstvi vylozene pohrdal... po prvnim dohradni jsem se zacal zajimat o historii USA v 19. a na prelomu stoleti, docenil nejaky vynikajici filmy, ktery jsem zatracoval, a tu "froniter eru" celkove, a druhej pruchod si uzil jak nikdy nic.. :)
    (a kdybych mel 3080, tak uz to mam rozehrany znovu :))
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    L4MA: Ja furt vaham. Mam rad sand box hry, ale neberou me westerny.
    L4MA
    L4MA --- ---
    RDR 2, 2x, nejlepsi multimedilani zazitek vsech dob. nevim jak to pocitaj, ale tohle playthrough vzalo 200+ hodin. :)

    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    CHEWBACCA: Launcher - z cehos vyplyva ze se v te hre musim dostat do bodu kdy si reknu ze uz to musim dohrat.
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    LAUNCHER: upresnim to dobra. Do cca 6 mise jsem se bavil, do 15 mise jsem doufal ze se to rozjede, ve 20 misi jsem si rekl, tak toto uz musim dohrat, ve 25 misi sem se modlil at uz to skonci. po dohrani sem si rekl: kdo mi kurva vrati 30 hodin mojeho zivota zpet a jak takovahle hra muze dostat v revenzich 8/10. to uz jsme tak lini ze nam staci novej herni zanr u znamy herni znacky a hned to je super cool?
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    CHEWBACCA: lol na tokove predcevzeti bych nemel moral
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam