• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHEWBACCADohrál jsem ...... (PC,XBOX,PS,NS games) HALL of Game na nástěnce!!!
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    DR_K: zas premejslim ze to neni idealni timing kdyz 10. vychazi CB (kerej risknu day 1)
    DR_K
    DR_K --- ---
    CHEWBACCA: jdi do toho, zrovna ho jedu podruhe (ale ja i napoprve dohral;) a je to stale kvalitka
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    CHEWBACCA: Exodus byla naprosto libová záležitost

    CHEWBACCA:
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    CHEWBACCA: co dal? neni co hrat. mam kacirskou myslenku ze bych potreti rozjel witchera 3. a tentokrat ho dohrat.
    TAP
    TAP --- ---
    NAGASAWA: tenhle save si vypálim na zlatý cd. oh wait
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    TAP: Peknej zaver včetně save viď
    TAP
    TAP --- ---
    když závěrečný titulky tak nejlíp takhle:
    NieR: Automata, cca 25h



    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    Metro Exodus. 20 hod. vynikajici zazitek. diky





    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    RUDY_CZ: uznavam, pisu te
    RUDY_CZ
    RUDY_CZ --- ---
    Sákryš, škoda že jsem se o tomhle auditku nedozvěděl dřív. V pondělí jsem dohrál Hades (resp. viděl jsem credits po 10. útěku), zabralo to jen cca 100 hodin a 109 pokusů :)

    Tak posílám aspoň screenshot toho útěku.


    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Tak Freespace 2 hotovo :). O čase bohužel nemám nejmenší představu.

    ZOMBO
    ZOMBO --- ---
    Little Nightmares: Complete Edition (15h) – doporučuju, zvlášť pokud vyhledáváte hry jako LIMBO, INSIDE nebo Brothers: A Tale of Two Sons.

    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    MCKIDNEY: hodnotil jsem to jako celek. coz je spravnej pristup si myslim. popisoval jsem jen emocni vyvoj behem hrani
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    CHEWBACCA: Protoze prvnich 6 misi byla zabava :) U wasteland 3 bych hre dal 2/10, kdybych to meril podle treti linie na normal obtiznost. analyticky mozek rozbije kazdou moderni hru a zbytek je jenom otazka casu. Pro 100% me chybi predevsim zabit jedno NPC hned na zacatku. Nicmene ted uz vim, ze to nemelo smysl a nehral jsem to dal.

    Kdyz si nastavis umele hranice, pak je muzes splnit drive nez hra vubec zacne byt zabava.

    e.g.: Settlers 7, 25h
    Zabava teprve zacina :)


    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    SWAMP_ASS: tak nam posli nejaky pekny obrazek at te muzu pripsat do Hall of Game :)
    SWAMP_ASS
    SWAMP_ASS --- ---
    NARKOTIX: včera večer taktéž dojeto, finální zásek s vylomením doprava byl lahodnej
    L4MA
    L4MA --- ---
    LAUNCHER: ja jima predtim od detstvi vylozene pohrdal... po prvnim dohradni jsem se zacal zajimat o historii USA v 19. a na prelomu stoleti, docenil nejaky vynikajici filmy, ktery jsem zatracoval, a tu "froniter eru" celkove, a druhej pruchod si uzil jak nikdy nic.. :)
    (a kdybych mel 3080, tak uz to mam rozehrany znovu :))
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    L4MA: Ja furt vaham. Mam rad sand box hry, ale neberou me westerny.
    L4MA
    L4MA --- ---
    RDR 2, 2x, nejlepsi multimedilani zazitek vsech dob. nevim jak to pocitaj, ale tohle playthrough vzalo 200+ hodin. :)

    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    CHEWBACCA: Launcher - z cehos vyplyva ze se v te hre musim dostat do bodu kdy si reknu ze uz to musim dohrat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam