• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHEWBACCADohrál jsem ...... (PC,XBOX,PS,NS games) HALL of Game na nástěnce!!!
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    TERZ: To bych mel na OpenTTD a OpenRCT desitky hodin kazdy mesic. Jenze to hraju jakoze donekonecna, takze to vlastne nikdy nedohraju. To samy Trackmania Nations Forever, tam jsem schopny dolozit odehrany cas k ziskani asi 205 medaili v singleplayeru
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    CHEWBACCA: tech mych 18 hodin klidne vydel dvema, protoze jsem to hral podruhy, poprvy to bylo nekdy v roce 2017. Bohuzel jsem nikde na steamu nenasel statistiku typu "pocet odehranych hodin teto hry za posledni mesic"
    TERZ
    TERZ --- ---
    Tak v rámci listopadu ještě doplním
    AC:Valhalla (145h)

    Astro's Playroom (4h)
    L4MA
    L4MA --- ---
    CHEWBACCA: v tom pripade me skrtni komplet, behem zalozeni auditka jsem nedohral nic. :) myslel jsem ze je to na rozjezd spis takovy free, zhruba tenhle rok, kterej utekl jako voda. :)
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    L4MA: jj budu. vse eviduju na nastenku a pocita se dohrani od zalozeni auditka takze behem listopadu a dal. takze mi jen potvrd jestli si to dohral v prubehu existence auditka a ja ti to tam pisnu.
    TERZ: pocita :)
    L4MA
    L4MA --- ---
    CHEWBACCA: tak jestli to budes takhle evidovat za nas, tak bych si dovolil pro zaznam doplnit jeste prvni pruchod RDR2 cca 140h, TLOU2 28 a Mafia DE rovnejch 15h. :)
    TERZ
    TERZ --- ---
    Dá se tycoon považovat za dohráný?
    Planet Coaster : Console Edition (42h)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    CHEWBACCA: No, já se od toho Freespace dostal na 45 minut k RDR2.
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    SALVATOR: zde ještě screen za zabítí final bosse a splneni final questu


    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    SALVATOR: to mas v prumeru 5 hod denne. to mi neprijde moc.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    CHEWBACCA: To si stihnul od toho Metro Exodus, co si postoval 3.12.? Tolik času na hraní bych chtěl mít taky...
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    Remnant: From the Ashes - (cca 25 hod.)

    dobra zabava jak v singlu tak parte. Az me unudi CB tak se k tomu vratim pogrindit trosku.

    RUDY_CZ
    RUDY_CZ --- ---
    Další zářez. The Legend of Zelda: Link's Awakening

    Čas, nevim, asi 15 hodin. Switch nechce prozradit přesný údaj :-/

    PALADIUS
    PALADIUS --- ---
    Trocha nostalgie. Splinter Cell (2002). Asi 8 hodin, zabralo to dva večery :)

    NARKOTIX
    NARKOTIX --- ---
    Hlavní dějová linka hotová a myslím že do 10.12. mi ještě vedlejší aktivity vydrží :)
    Fakt se to povedlo... a těch par dní se u toho určitě nudit nebudu

    PALADIUS
    PALADIUS --- ---
    GTA V, právě teď. Necelých 60 hodin.

    Konečně jsem se k tomu dokopal, nebylo to zlý.

    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Po nějakém čase zase Wolfenstein: The New Order



    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    BIMBAS: Neckal jsem od toho nic, bavilo me to náramně.

    Hlavne to hazeni vseho mozneho na nepratele, to je top, top, top pro me :-))

    Prijdes do mistnosti a hned hledas tezke predmety vhodne na hazeni :-) Ty 3 židle na mem screenshotu mi prisly vizualne zajimave, ale realne mnohem slabsi nez tezsi predmety samozrejme :-))

    Ale musel jsem si na to pockat, az ma postava dost energy (tzn muzu hazet skoro porad) a bonus damage na launch (aby to zabijelo).

    Pak je také treba nejdřív dosahnout na hazeni tezkych predmetu a pak na hazeni 3 predmetu naraz, wow.

    Jednotvarnost: Asi zalezi jak to hrajes, ja nejdřív grip, pak launch (hazeni) + grip, pak pierce + launch; pak letani + launch, obcas pierce. Launch ma take svůj progress, viz vyse.

    Samozrejme, pokud Te obecne nebavi hry typu system shock, nebude nic. Nebo hazeni predmetu :-D

    Mne moc bavil System Shock a vubec nebavil Bioshock, tezko odhadnout ktera hra jak komu sedne.
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    LAUNCHER: je to zábavné ? jsem koukal kolikrát že se to používá spíš jako tech demo a benchmark grafik. Co jsem koukal na gameplay tak mi to prislo takove jednotvarne
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    Hele, nebylo by dobre na tu homepage davat i datum dohrani? Jednou by z toho mohl byt zajimavy prehled :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam