• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHEWBACCADohrál jsem ...... (PC,XBOX,PS,NS games) HALL of Game na nástěnce!!!
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    Control, ~25hod.

    (Outfit "Director's Suit" se odemkne po dohrani hry)

    RUDOLF
    RUDOLF --- ---
    ZOMBO: ach, jako dítě jsme v tom měl zásek, plus moje eng byla meh.. super tip!
    ZOMBO
    ZOMBO --- ---
    Little Big Adventure: Enhanced Edition (10h) – remaster hry, kterou jsem hrál naposled před čtvrt stoletím. Největší změna kromě grafiky je ovládání jen myší bez klávesnice nebo gamepadem.

    TRAGED
    TRAGED --- ---
    ( Ale CDO stylem, dokud jsem nemel vsechny zlaty srouby co aktualne sli, "nemohl" jsem z planety a karticky jsem "potreboval" mit aspon vsechny na RYNO, protoze je na ne quest, takze zakladni hra se IMHO dat dat tak za 15h.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    CHEWBACCA: Tak jsem to celkem trefil :-)


    TRAGED
    TRAGED --- ---
    CHEWBACCA: Az budu mit chvilku, tak se ti podivam. Tipuju to kolem 20h.
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    TRAGED: kolik to kostovalo hod?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Ratchet & Clank (PS4) pokoren, bavil jsem se moc. Urcite se casem vratim a dam ho v Challenge mode aka New game+



    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    CHEWBACCA: Na to čekám taky. Ale hlavně na Chernobylite, Stalker 2 a Kerbal 2. Čekání si budu asi krátit u Definitive edition Mafie I. Jen blbý, že z Kerbalu se blbě dělaj endgame printscreeny...
    NARKOTIX
    NARKOTIX --- ---
    U AC: Valhalla vím už teď, že to nedohraju stejně jako jsem nedohrál Origins i Odyssey... Přes to že mě všechny tři fakt baví... Tak je to na mě prostě moc dlouhý..

    Ale když už mám kvůli Valhalle zaplacené Ubi+, tak jsem zkusil Immortal fenyx rising který dnes vyšel a stravil jsem v tom prakticky celej den... Zatím je to fakt skvělý..
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    DR_K: zas premejslim ze to neni idealni timing kdyz 10. vychazi CB (kerej risknu day 1)
    DR_K
    DR_K --- ---
    CHEWBACCA: jdi do toho, zrovna ho jedu podruhe (ale ja i napoprve dohral;) a je to stale kvalitka
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    CHEWBACCA: Exodus byla naprosto libová záležitost

    CHEWBACCA:
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    CHEWBACCA: co dal? neni co hrat. mam kacirskou myslenku ze bych potreti rozjel witchera 3. a tentokrat ho dohrat.
    TAP
    TAP --- ---
    NAGASAWA: tenhle save si vypálim na zlatý cd. oh wait
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    TAP: Peknej zaver včetně save viď
    TAP
    TAP --- ---
    když závěrečný titulky tak nejlíp takhle:
    NieR: Automata, cca 25h



    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    Metro Exodus. 20 hod. vynikajici zazitek. diky





    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    RUDY_CZ: uznavam, pisu te
    RUDY_CZ
    RUDY_CZ --- ---
    Sákryš, škoda že jsem se o tomhle auditku nedozvěděl dřív. V pondělí jsem dohrál Hades (resp. viděl jsem credits po 10. útěku), zabralo to jen cca 100 hodin a 109 pokusů :)

    Tak posílám aspoň screenshot toho útěku.


    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam