• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHEWBACCADohrál jsem ...... (PC,XBOX,PS,NS games) HALL of Game na nástěnce!!!
    LYNCH
    LYNCH --- ---
    CHEWBACCA: takze to nemas dohrany a ted jedes napr za toho nomáda jinou pribehovou linii rajt?
    THRAWN
    THRAWN --- ---
    CHEWBACCA: aha ok, tak to jo:)
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    THRAWN: nemusis to hrat odznova je tam jeden stycnej bod od kteryho se pak clovek rozhoduje jak dal
    THRAWN
    THRAWN --- ---
    CHEWBACCA: sakra, jak to stihas takhle dohravat? :)

    jinak ja uz sem konecne taky muzu prispet, dneska rano sem domlatil posledniho demona v tom novym Doomovi, to je presne ten typ hry kterej ted asi jedinej muzu dohravat (stejne jako ten D2016 a ty novy Wolfove a nebo i ten Prey) pac neco delsiho a hlavne neco co se musi hrat vic jak pul hodiny v kuse nejsem schopnej dohrat (takze GTA, RDR, Fallout a pod si holt uz asi budu muset nechat na duchod:) no ale sem rad, ze ten CP je takhle kratkej, sem si taky rikal, ze to uz nebude nic pro me, takze pockam az to bude v lepsim stavu a na sleve a pujdu do toho

    Doom Eternal 22 hodin:)


    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    ch dohrano s druhym koncem a hraci cas to prodlouzilo o 2 hodky. dneska dojedu dalsi dva zbyly
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    D1RABBIT: ted jedu druhej konec. treba se to rozvetvi na dalsi hodiny
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    NARKOTIX: i vedlejsaky. ta dejova linka se da zvladnout za 19 hodin.
    NARKOTIX
    NARKOTIX --- ---
    CHEWBACCA: tak nějak doufám, že si jel jen hlavní dějovou linku
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    Cyberpunk 2077 - 25 hod

    TAP
    TAP --- ---
    Yakuza Kiwami 41h
    na konci nejde screenshotovat nic, analogový snímek televizoru. main story by šla zaběhnout za 20, ale v Kamurochu se člověk ztratí ani neví jak

    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    CHEWBACCA: To se ti řekne, když jedny z mejch nejoblíbenějších sou Kerbal, Cities: Skylines a OpenTTD :D
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    Hall of Game budu aktualizovat jednou za 14 dni cca :) zacina se nam to tu mnozit :) jen houst. dohravejme hry.
    PALADIUS
    PALADIUS --- ---
    Ryse: Son of Rome. Večerní rychlovka, cca 5 hodin.

    (když nepočítám ty dvě hodiny, než jsem to nastavil tak, aby to běželo na stabilních 60fps). Na internetu je spousta řešení, jako nastavení adaptivního vsyncu, borderless režim úpravou .cfg souboru (jinak ve hře v nabídce není), spouštění přes steam big picture, nebo dokonce zapnutý origin na pozadí. Ten port na PC se jim tenkrát moc nepovedl

    NARKOTIX
    NARKOTIX --- ---
    TSIOQUE... cca 4 hodinky, point and click jednohubka z Humblu, před CP77 :)

    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Call of the Sea (XSX) odhaduju to na cca 10-12h

    PALADIUS
    PALADIUS --- ---
    Brothers: A tale of two sons. 3 hodiny. Malebná adventura, smutnej konec a úchvatnej soundtrack. V co-op režimu super zážitek

    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    v popisku auditka je napsano: kterou jsi aktualne dohral :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    TERZ: To bych mel na OpenTTD a OpenRCT desitky hodin kazdy mesic. Jenze to hraju jakoze donekonecna, takze to vlastne nikdy nedohraju. To samy Trackmania Nations Forever, tam jsem schopny dolozit odehrany cas k ziskani asi 205 medaili v singleplayeru
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    CHEWBACCA: tech mych 18 hodin klidne vydel dvema, protoze jsem to hral podruhy, poprvy to bylo nekdy v roce 2017. Bohuzel jsem nikde na steamu nenasel statistiku typu "pocet odehranych hodin teto hry za posledni mesic"
    TERZ
    TERZ --- ---
    Tak v rámci listopadu ještě doplním
    AC:Valhalla (145h)

    Astro's Playroom (4h)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam