• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHEWBACCADohrál jsem ...... (PC,XBOX,PS,NS games) HALL of Game na nástěnce!!!
    TAP
    TAP --- ---
    Catherine: Full Body. PS4. 23 hodin, protože jsem na logický hry dutej a dokážu se zaseknout na hodiny na místě. Dobrejch 8 hodin jsou cutscény a tlachání na baru. Včera jsem měl před usínáním vize jako šoupu krabice, tak doufám, že to nebude trvat tejden.

    PALADIUS
    PALADIUS --- ---
    Lord of the Rings: War in the North. Odhadem 10 hodin.

    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    Hyrule Warriors: Age of Calamity (90 hodin)

    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    SALVATOR:

    stejně je úplně jaský, jak ta hra dopadne, Vetřelci není úniku
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    TAP: Já mám strach to dohrát. Horší než Amnesia tohle.
    TAP
    TAP --- ---
    PALADIUS: díky, to mám furt strach rozehrát. a kdyžtak na to je vedlejší klubiki [ Tipy na dobre ceny digitalne distribuovanych her tez zajimave bundle indii i obyc ]
    PALADIUS
    PALADIUS --- ---
    Jo a trochu menší OT, ale určitě mi odpustíte :) na epicu je Alien: Isolation zadara

    PALADIUS
    PALADIUS --- ---
    DOOM (2016), 16 hodin. Takhle přilepenej u obrazovky jsem byl naposledy jako malej kluk. Nebýt multiplayer achievementů, je to můj adept na 100% complete :)

    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Wolfenstein: Old Blood, 4 hodiny. Docela jsem pospíchal, asi se k tomu ještě vrátím









    ZOMBO
    ZOMBO --- ---
    X-Morph: Defense + DLC (62h) – oddechová tower defense strategie od studia, co dělalo skvělýho Zombie Drivera

    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    LAUNCHER: V inventaři máš % jak daleko jsi v příběhu, hlavní mám teď na 90%, takže teď dojíždím linky Johnyho(mám 70%) a další vedlejší mise, tam mám jen 50% a něco kolem 50h odehráno.
    Btw hrál někdo vedlejší misy, kde hledáte reportérku v hudebním klubu kde probíhal živý koncert a taky Vám tam nehrála žádná hudba?
    BLESK808
    BLESK808 --- ---
    Ruiner (10h) byla to celkem jízda, bavilo mě to dost.

    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LAUNCHER: (a ted uz i s jeho synem...)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    CHEWBACCA: Tohle je lore hra, takze nikdo jeste nevi co je main story. Nektere konce jsou o dobrou hodinku delsi a vyzaduji vedlejsi questy. Dokud nemame oficialni ending, tak je vse speedrun :) I tragedovych 186h

    Ja "dohral" sandbox - vcera jsem po 21h na jedne postave zacal pribeh. (Patch opravil storyline bugy)
    Hra me uz fyzicky nedovolila hrat dalsi mise na mape :) lvl 15, cred 24.
    Takze dobre meritko pro vycisteni 3/5 mapy.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    TERZ: Nijak. Jen jsem proste vysledoval, ze hrajes rychleji nez ostatni o platinach ani nemluve :-)
    TERZ
    TERZ --- ---
    TRAGED: Teď nějak nevím jak to mám brát, ale asi to lidem může vydržet i déle :D. Btw. ty 3 okýnka nejsou nutně ukazatele progresu, minimálně jedno z nich nějak signalizuje tvůj vztah s Johnym.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    ELECTRICKOTA: Hlavne neber TERZe jako etalon. jeho 62h je jako 186h kohokoliv jineho ;-) Osobne mam nejakych 52h a hra mi ukazuje 30% 10% 10% postupu.
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    LAUNCHER: s tim souhlasim a ani sem nikdy netvrdil opak. bavime se ciste o casu dohrani main linky. a souhlasim s Terzem ze to jde dojet mnohem rychleji.
    TERZ
    TERZ --- ---
    ELECTRICKOTA: Upřímně si myslím, ze kdyby to člověk chtel vysloveně rushnout tak se k závěrečným titulkam dostane i pod 10h, byl jsem docela prekvapenej jak krátkej ten main quest je ale ty vedlejšaky a aktivity tomu přidají hodně. Nicméně je to obsahově o dost chudší než W3 (základ bez DLC) ale pokud bude člověk hravej a pečlivej tak to dá i víc než 62h, ja už ke konci ty NCPD eventy hrál na Ramba, žádnej stealth a moc tomu nevěnoval pozornost protože to bylo pořád to samé dokola.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam