• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHEWBACCADohrál jsem ...... (PC,XBOX,PS,NS games) HALL of Game na nástěnce!!!
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Yakuza 3 - 69h 20 min



    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Yakuza Kiwami 2 - 63h 15min



    LOJZIKOVO
    LOJZIKOVO --- ---
    Assassin's Creed: Rogue - 29h 55m (nemám všechny mise na 100%) proto jen 98%
    KC:D - 77,8 hodin na HC mode - Ještě mi chybí dohrát dvě DLC ale nevim jestli se k tomu dostanu.



    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    MCKIDNEY: na steamu teď za 6.57€, fakt to za to stojí?
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    TOOMIX: Stary dobry Raven, hod si tam Singularity do fronty :)
    PSY_CHAOTIC
    PSY_CHAOTIC --- ---
    ELECTRICKOTA: jj, to jo. Dvojčata jsem zkoušel na game pass od Microsoftu a protrpěl jsem první hodinu dvě, než jsem to znechuceně vypnul. The Old Blood a The New Colossus mám v knihovně, ale nechám to trochu odležet :)
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    TOOMIX: Ten mel hodne vtipny momenty, dal bych mu osobne tak 8/10
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ELECTRICKOTA: To jsem zvědav na Wolfenstein II: The New Colossus. Na ten přijde řada, jen co dohraju Wolfenstein (2009)

    Wolfenstein - E3 2009 trailer (HD)
    http://www.youtube.com/watch?v=Eu9TfpCaRuE
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    PSY_CHAOTIC: jo souhlasím ze New order byl z tech posledních dílu co byly ještě dobrý nejslabší. Dno ale rozhodne nastavili protivný dvojčata z young blood
    PSY_CHAOTIC
    PSY_CHAOTIC --- ---
    Wolfenstein: The New Order, cca 20h, nějak mě to moc nechytlo a k dohrání jsem se musel dokopávat. Předchozí díly mě bavily rozhodně víc :)

    NARKOTIX
    NARKOTIX --- ---
    taky tak...

    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    CP2077, (64h)

    GULAZ
    GULAZ --- ---
    ZOMBO:
    CHEWBACCA: Ja dohral oboje nedavno v ramci XGP a byla ro parada. Nevim jak jsem to mohhl tak dlouho prehlizet. A kupodivu jsem musel kouknout na YT jen jednou behem obou playthrough..
    DR_K
    DR_K --- ---
    ZOMBO: takze do noveho roku bude dvojka? :) je prekvapive doopravdy po vsech strankach jeste lepsi ;)
    TAP
    TAP --- ---
    Katamari Damacy Reroll, PS4, 10h? to poslední kolo je naprostá nádhera :D

    ZOMBO
    ZOMBO --- ---
    CHEWBACCA: Záseků bylo plno, než jsem začal číst tutorialy a zjistil, že klíčový schopnosti už mám, jen je nepoužívám. A že některejma objektama, co vypadaj jako překážky, jde hejbat a otevřou třeba dveře.
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    ZOMBO: ja tomu dal 10 hodin. pak zasek kterej jsem nedokazal 8 hodin vyresit, proste neslo nikudy dal, docela me to mrzi protoze me to bavilo moc.
    ZOMBO
    ZOMBO --- ---
    Ori and the Blind Forest: Definitive Edition (27h) – po všech stránkách krásná hra, která si zasloužila dohrát během svátků.

    TAP
    TAP --- ---
    Catherine: Full Body. PS4. 23 hodin, protože jsem na logický hry dutej a dokážu se zaseknout na hodiny na místě. Dobrejch 8 hodin jsou cutscény a tlachání na baru. Včera jsem měl před usínáním vize jako šoupu krabice, tak doufám, že to nebude trvat tejden.

    PALADIUS
    PALADIUS --- ---
    Lord of the Rings: War in the North. Odhadem 10 hodin.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam