• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHEWBACCADohrál jsem ...... (PC,XBOX,PS,NS games) HALL of Game na nástěnce!!!
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    Ratchet & Clank 2016 na PS4 Pro. Asi tak 15-20 hodin (začal jsem v pátek večer a skončil dneska odpoledne). Přesně ta hra, kvůli které vlastně to Pro vůbec nepotřebujete :-P Sony asi ví moc dobře, proč to dává v rámci Play at home zadarmo - celé tři dny jsem nevylezl z domu! Hraje se to fakt krásně, dlouho mě nic tak nechytlo. Když tak o tom přemýšlím, tak jsem žádnou z těch původních her téhle série nikdy nedohrál, možná bych to mohl napravit... Čas nahodit PS2!



    TAP
    TAP --- ---
    Nioh - 89 hodin a to jsem dost side-questů odflák, protože nejsou moc dobrý


    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    Diablo 3 základní hra + Reaper of souls + Rise of the necromancer 18 hodin. Většina byla multiplayer ve 4 lidech. Jen to rozšíření jsem si dal sám abych si mohl projít lore. Asi se na tu čtyřku docela těšim :)
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    Control (18h)

    DWAY
    DWAY --- ---
    JUNGLER: jo ja to mel podobne. AG1 dem stahoval na HMP nekdy ke konci a u AG2 uz v prvni misi
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    DWAY: a já zrovinka konečně dodělal Ancient gods part 1 :) ... tipuju, že jsem to hrál tak 7 hodin. Pokoušel jsem se to udolat na ultra violence. Načež u konce druhé mise mi došlo, že na to prostě nemám a musel jsem snižit poprvé v životě obtížnost u nějaký doom hry na hurt me plenty. Nějak tu obtížnost stupňujou kucí. Doom 2016 jsem ještě udolal na nightame, Doom eternal základní hru jsem s hodně velikejma obtížema zvládnul na ultra violence ale teda v tom datadisku to už se fakt nedalo.
    DWAY
    DWAY --- ---
    DOOM Eternalest (Vcetne obou DLC)
    Dohromady 46 hodin. I kdyz originalni kampan v tom bude tak 2x nez vysly DLC.

    ZOMBO
    ZOMBO --- ---
    CHEWBACCA: Věřim. Ta jednička mi sedla i v tom, jak je relativně lineární, a otevřenější svět by jí škodil.
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    ZOMBO: dvojku jsem dojel pred nedavnem a to je hrozny utrpeni :-)
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    ELECTRICKOTA: ja v tom asi nechci zavodit :)
    ZOMBO
    ZOMBO --- ---
    RAGE (50h)



    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    DAVESADE: Aha, ona ta 2x2x2 je pro děti? Já jen že jsem s ní tuhle u někoho na návštěvě zápolil několik hodin a nesložil jsem ji... :-O
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    CHEWBACCA: Tak dáme spolu, přesný čas nevym ale asi bude dost podobný
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    DAVESADE: Dejve trvalo mi to cca 20 hodin. Nerikej ze to nemas zmakly mnohem driv :) ja musim nejdriv trenovat sexy moves :-)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Kdyz uz jsme u skladani barvicek, dneska jsem dotahl:
    HuniePop 2 - Double Date
    Pridali zajimave elementy, nicmene ty take pridali extra RNG.
    24h, humor tam porad je :)


    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    CHEWBACCA: Moje oblibena! Mam i 2x2x2 variantu pro deti. Muzeme si dat nekdy pratelsky match na cas! Klidne online.
    NARKOTIX
    NARKOTIX --- ---
    CHEWBACCA: dobrá hra! taky občas hraju :D

    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    rubikova kostka. poprve v zivote. cca 20 hodin :) neskutecna zabava. 10/10





    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    ELECTRICKOTA: Ne, fakt ne. To prostě nemůžu nikdy dát :-)
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    DEEFHA: Doporučuju obě DLC k Exodusu, jsou výborný! Jinak já čekám na Enhanced edici abych si to prošel potřetí:
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam