• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHEWBACCADohrál jsem ...... (PC,XBOX,PS,NS games) HALL of Game na nástěnce!!!
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Yakuza 6 / Čas: 60:59:01 / Kompletace 78% /

    Po roce a sedmi dilech jsem tim padem dohral kompletni herni serii a zivotni pribeh nejsympatictejsi herni postavy se kterou jsem se za svoji herni "karieru" kdy potkal. S dvacetiletym Kiryu Kazuma jsem zacal v Tokyu v roce 1988 a skoncil jsem v jeho 48 letech v roce 2016 a jeste navic u toho byl Takeshi Kitano. Tleskam ve stoje :)

    fotka obrazovky / zaznamy sega v zaveru blokuje https://i.ibb.co/1nL8zLN/y6.jpg

    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    TAP: Kdyztak semka: [Monster Hunter]
    TAP
    TAP --- ---
    DAVESADE: poslušně hlásím že můj Magnamalo padl po 30 hodinách mého prvního Monsta Hanta. těch 20 hodin navíc jsem se drbal na hlavě při prolejzání všema tabulkama se statama, kočičíma obojkama a psíma vznášedlama a přiznám se, že mi je zůstává ještě spousta těhle upgrade a buddies mechanik stále intelektuálně nerozklíčovaná.

    TRAGED
    TRAGED --- ---
    JOPS: Mech Warrior 2 mel dobrej multiplayer :-]
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    TOOMIX: Scena je neprosto v poradkum, jen jsem asi vytesnil, ze je v ni ten vrtulnik.
    JOPS
    JOPS --- ---
    PALADIUS: blbej dotaz, jak to je s MW2 a multiplayerem. Ten jsem fakt mel rad, mapy jsem znal suprove a bavilo me to. Ale nevim, zda u toho remasteru je...
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    TRAGED: je to úplně závěrečná scéna, cca od 7. minuty

    Half-Life 2 Episode 2 Ending / Credits HD
    https://www.youtube.com/watch?v=tloAGHxWUWA
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    TOOMIX: Nejaky novoty!? To MIcko si z konce HL2:E2 vubec nevybavuju.
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    "Dohrano" Monster Hunter Rise, cca 11 hodin ke sklizeni Magnamala.

    LOOKASH
    LOOKASH --- ---
    ABZU cca 3hodky

    Prvni hra z Play at home dohrana.... Ale mozna vyhledove to dam znova pro dosbirani trofeji.
    Je to takovej prijemnej relax (az teda na to, ze sem se obcas trochu pral s kamerou)
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    Factorio. 58:40:26

    PSY_CHAOTIC
    PSY_CHAOTIC --- ---
    TOOMIX: Já doporučuju rozhodně Black Mesa. Grafikou je to někde jinde než původní Half Life a i ten Xen je tam mnohem hezčí. Hraje se to dobře :). Původní Half Life si už tak moc nepamatuju, to už je hodně dlouho, ale uplně mi to tak nějak nesedlo, mám dojem..
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    TOOMIX: mám se pustit do Half Life, Half Life: Source nebo Black Mesa?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    TOOMIX: Half Life 2: Episode Two. Celkem něco málo přes 4 hodiny. Nesnáším brouky, nesnáším Stridery, škoda, že nebude trojka...







    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    Woodle Tree Adventure (2h) - Koupil jsem to za 15 Kč na hraní dceři, ale musel jsem jí s tím pomáhat tak, že jsem to vlastně dohrál já. Kdyby nebylo nemožné kamery, mohla by to být fajn hra pro malé děti, ale je to bohužel nedodělek.

    PSY_CHAOTIC
    PSY_CHAOTIC --- ---
    The Sinking City, cca 31h - zajímavá hororová detektivka. Má takovvou spíš pohodovou hratelnost, dobrej příběh a celkově pro mě jedna z nejlepších her z Lovecraft universa :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    TOOMIX: Half Life 2: Episode One, celkem 3 hodiny. Začátek v Citadele docela nuda, pak úzké a temné interiéry plné zombies a jiné hnusné havěti, City 17 parádní





    TERZ
    TERZ --- ---
    The Forest (66h)
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    DR_K: Mulťák tam býval, ale je to samozřejmě mrtvý, protože PS Vita je mrtvý systém a protože ta hra je fakt shit.
    Kdyby to bylo delší, tak se na to asi vykvajznu, ale jelikož se to dalo hrát v metru, řekl jsem si vem to čert. Pro tu prdel...
    Nejhorší je no tom asi inteligence nepřátel, protože ta je pod úrovní původního Wolfenstein 3D. Enemík mě vidí, chvíli střílí do sloupu, pak udělá dva dřepy a klekne si zády ke mě - běžná situace. Má to takový ten systém, že se hráč průběžně healuje. Dovedený do dokonalosti, takže když do vás někdo střílí z pistole, healujete se rychleji, než on vás stíhá zabíjet.
    To že ruský vojáci mají MP5 a na kazajkách CCCP jako nějaká hokejová sborná je vidět na tom screenu.
    Hra vznikla tak, že Sony chtělo po Activision exkluzivní CoD pro Vitu, ale Activision neměl v plánu svoje core vývojáře přeškolovat na novou konzoli. Tak Sony sjednali vývoj u studia Nihilistic a to na základě notiček od Activision hru za půl roku spíchlo. Po vydání hry Nihilistic ukončili aktivitu, protože už další práci už jim nikdo dát nechtěl.
    DR_K
    DR_K --- ---
    ELHO_CID: a je tam pak alespon nejaky multak, nebo je to cela hra? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam