• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHEWBACCADohrál jsem ...... (PC,XBOX,PS,NS games) HALL of Game na nástěnce!!!
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    NAGASAWA: Já to měl podobně. Ale point&click adventury mám celkem rád a tohle je jedna z těch nejlepších. Taky už přesahuje ten žánr a jsou tam nějaké akční minihry a tak. Nejsem zklamaný.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    ELHO_CID: Hele a je to dobry? Taky to mám zafixovany coby modlu z časopisu, kterou jsem nikdy nehrál. Obstojí to?
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    Full Throttle Remastered (7h):
    Jasně, dá se to dohrát za dvě hodinky, ale vzpomněl jsem si, jak jsem nad tím před 25 lety poslintal stránky Score a přišlo mi blbý brát na to návod. Teda párkrát jsem juknul...

    PALADIUS
    PALADIUS --- ---
    Vy jste se tady nějak rozdoomovali, to je mi až trapný to přerušit kouzelným Trinem :D 7 hodin, odehráno s přítelkyní v co-op režimu.

    NARKOTIX
    NARKOTIX --- ---
    Tak už taky mám splněno

    ZOMBO
    ZOMBO --- ---
    DOOM Eternal: The Ancient Gods (12h)

    Part One


    Part Two
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    TRAGED: Mě přišly ty puzzle všechny směšně jednoduché, ale ten Diablo-styl boj byl občas hodně tuhý. Takže pro mě to byla "core mechanika".
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    ELHO_CID: Ja si to vic pamatuju jako puzzle iso areny, nez jako Diablovinu. Ale mozna si to pletu jeste s jinym TR spinoffem.
    TAP
    TAP --- ---
    FEZ / PS Vita / 9h / 138.6%
    výborná plošinovka, výborný heuréka momenty, hudba Disasterpiece

    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    Doom Eternal ancients gods 2. Tak po prvním doomovi jsem se vrátil k tomu poslednímu a konečně ho dokončil :) ten poslední boss mě málem stál rozflákanej monitor ale nakonec se povedlo. Tímto mám na 100% dokončenou příběhovou kampaň jak 2016, tak eternal. Tak a hurá pokračovat s dvojkou :D

    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    ELHO_CID: Dalo by se napsat taky: "Hra poutavou násilnou formou seznamuje s ústředním mýtem starověkého Egypta."
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    Lara Croft and the Temple of Osiris (cca 8h):
    Začal jsem to hrát někdy před čtyřmi lety a teď jsem se k tomu vrátil a dojel to. Izometrický budget Tomb Raider, trochu to připomínalo Torchlight. Celkem příjemná malá hra.

    ZOMBO
    ZOMBO --- ---
    ABZÛ (2h) – krátká, hodně odpočinková hra s magickym soundtrackem

    ZOMBO
    ZOMBO --- ---
    REFLEX: Snažim se o to, musel jsem se vrátit pro nějakou věc prakticky do každý mise:)
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    ZOMBO: 31h to je ze si odchodil hru na 100% ne? :)
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    TOOMIX: Směle do toho, byla to jízda.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    To abych konečně rozehrál Doom 2016
    NARKOTIX
    NARKOTIX --- ---
    ZOMBO: taky se chystám do finále, ještě mám před sebou poslední DLC... Základní hru jsem dojel na druhou nejnižší obtížnost a hned z kraje prvního DLC jsem musel nahodit nejnižší :D jo jsem máslo, vím to, ale i tak si to užívám.. nechápu jak se to dá hrát na ty vyšší obtížnosti..:D
    ZOMBO
    ZOMBO --- ---
    PALADIUS
    PALADIUS --- ---
    Assassin's Creed: Origins + The Hidden Ones + The Curse of the Pharaohs. 74 hodin, 100%. Odehráno na ovladači (uff).

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam