• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHEWBACCADohrál jsem ...... (PC,XBOX,PS,NS games) HALL of Game na nástěnce!!!
    NYX #dohrano 2024
    https://static.freedomconnection.cz/nyx-dohrano/

    Vyfoť a sdílej fotku závěrečných titulků/finalbosse/trofeje ze hry, kterou jsi aktuálně dohrál + přidej popisek o jakou hru se jedná a kolik hodin ti cca trvalo dohrání + #dohrano .
    Př. Half Life/10 hodin/#dohrano

    Všichni v diskuzi budeme rádi, když napíšeš i tvoje dojmy z hraní.


    dceřiná diskuze: [Dohrál jsem ..... Akorát, že vůbec! Hall of Loosers není ani na nástěnce (vím, má to být "losers", ale už to nejde změnit)] [Dohrál jsem ..... Akorát, že vůbec! Hall of Losers není ani na nástěnce]
    rozbalit záhlaví
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    TRAGED: Mě přišly ty puzzle všechny směšně jednoduché, ale ten Diablo-styl boj byl občas hodně tuhý. Takže pro mě to byla "core mechanika".
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    ELHO_CID: Ja si to vic pamatuju jako puzzle iso areny, nez jako Diablovinu. Ale mozna si to pletu jeste s jinym TR spinoffem.
    TAP
    TAP --- ---
    FEZ / PS Vita / 9h / 138.6%
    výborná plošinovka, výborný heuréka momenty, hudba Disasterpiece

    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    Doom Eternal ancients gods 2. Tak po prvním doomovi jsem se vrátil k tomu poslednímu a konečně ho dokončil :) ten poslední boss mě málem stál rozflákanej monitor ale nakonec se povedlo. Tímto mám na 100% dokončenou příběhovou kampaň jak 2016, tak eternal. Tak a hurá pokračovat s dvojkou :D

    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    ELHO_CID: Dalo by se napsat taky: "Hra poutavou násilnou formou seznamuje s ústředním mýtem starověkého Egypta."
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    Lara Croft and the Temple of Osiris (cca 8h):
    Začal jsem to hrát někdy před čtyřmi lety a teď jsem se k tomu vrátil a dojel to. Izometrický budget Tomb Raider, trochu to připomínalo Torchlight. Celkem příjemná malá hra.

    ZOMBO
    ZOMBO --- ---
    ABZÛ (2h) – krátká, hodně odpočinková hra s magickym soundtrackem

    ZOMBO
    ZOMBO --- ---
    REFLEX: Snažim se o to, musel jsem se vrátit pro nějakou věc prakticky do každý mise:)
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    ZOMBO: 31h to je ze si odchodil hru na 100% ne? :)
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    TOOMIX: Směle do toho, byla to jízda.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    To abych konečně rozehrál Doom 2016
    NARKOTIX
    NARKOTIX --- ---
    ZOMBO: taky se chystám do finále, ještě mám před sebou poslední DLC... Základní hru jsem dojel na druhou nejnižší obtížnost a hned z kraje prvního DLC jsem musel nahodit nejnižší :D jo jsem máslo, vím to, ale i tak si to užívám.. nechápu jak se to dá hrát na ty vyšší obtížnosti..:D
    ZOMBO
    ZOMBO --- ---
    PALADIUS
    PALADIUS --- ---
    Assassin's Creed: Origins + The Hidden Ones + The Curse of the Pharaohs. 74 hodin, 100%. Odehráno na ovladači (uff).

    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    DAVESADE: ne, je to furt stejny. Jen se zveda obtiznost pomoci vic nepratel.
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    THESTOUPA: Ja to mam koupeny, ale za hodinu mne to zacalo nudit. Rozjede se to?
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Judgment padl po 80 hodinách a 51 minutách.

    Když jsem tenhle detektivni spin-off poprvé pouštěl, měl jsem za to, že to bude kratší a o neco vazneji pojata bokovka, ale nakonec se z toho stala solidni jizda, ktera nebyla tak zrestena, jako jeji predchudkyne Yakuza, ale za to s nalozi choreografie jako od Johna Woo, plot twisty a miliardou tezko popsatelnych aktivit od zavodu dronu pres virtualni realitu az po nahaneni perverznich zvrhliku. 10/10

    par screenshotu zde [NAGASAWA @ GameShots :: screenshoty z her]

    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    John Wick Hex (10 hodin)

    GULAZ
    GULAZ --- ---
    Superliminal (2h) - opticke klamy a "outside the box thinking" logicka hra. Krasna, ale kratoucka. Bod navic za Jazzanovsky soundtrack.

    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Mafia II (klasická, ne Definitive) bez DLC. Příběh mi přijde pořád stejná bramboračka jako když jsem to hrál kdysi poprvé, ale jinak fajn. Celkem 9 hodin.

    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    Dohral jsem No More Heroes 3, cca 13 hodin zakladni kampan na normal. Moc se mi to libilo, ale je to fakt jen pro lidi, kteri maji radi Suda 51. Jadro hratelnosti je dost slabe ve skutecnosti, ale ta omacka okolo z toho dela super zazitek.



    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam