• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHEWBACCADohrál jsem ...... (PC,XBOX,PS,NS games) HALL of Game na nástěnce!!!
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    Batman: Arkham Knight na PS5 v rámci PS Plus Collection. TL;DR celkem 76 hodin, z toho 55 hodin jeden z mých zatím nejlepších herních zážitků, pak 20 hodin naprosto neuvěřitelná nuda, půl hodiny finále a půl hodiny titulky.

    O co jde? Sérii Batman: Arkham jsem měl v hledáčku už od prvního dílu, ale nějak na to pořád nebyl čas... A tak když se mi tahle čtyřka z roku 2015 teď dostala do ruky, řekl jsem si, že na ní PS5 aspoň trochu zahořím (protože co jiného na ní hrát, než hry z PS4, že :-P). Trošku jsem se do toho bál pustit, protože já tyhle rozsáhlejší hry už moc časově nedávám, no ale nakonec jsem tomuhle mixu GTA, Assassin's Creed a hidden object game propadnul a rozhodně nelituju. S mým oblíbeným komiksovým hrdinou jsem se sžil snadno, i když ovládání bylo na můj vkus spíš složitější, hlavně při některých herních mechanikách. Na nervy mi lezla hlavně nutnost častého využívání Batmobilu - některé questy byly tak okatě šité právě pro Batmobil jako ukázka jeho schopností, že kdyby ve hře vůbec nebyly, nic by se asi nestalo. To ostatně platí o celé dějové linii s Riddlerem, jehož 243 (!) debilních hádanek rozmístěných po celém městě jsem během hry vesele ignoroval, abych nakonec zjistil, že je k úspěšnému dokončení opravdu musím všechny (!!) vyřešit. A právě to mi zabralo těch v úvodu zmíněných 20 hodin, které považuju za jednu z největších herních frustrací, které jsem kdy zažil. Prakticky nikdy to nedělám, ale tentokrát jsem se fakt neobešel bez časté pomoci YouTube návodů, protože jsem už prostě neměl nervy na hledání řešení ani ne tak obtížných, jako spíš protivných a hlavně strašlivě repetitivních úkolů. Finálním bossem tak pro mě paradoxně nebyl tou dobou už dávno pokořený finální boss (sic!), ale právě Riddler, kterého jsem si po vyřešení všech hádanek fakt vychutnal a pak se konečně dočkal úplného konce hry. Po hodince nebo po dvou denně jsem se k němu propracovával měsíc, z toho týden mi zabraly ty zkurvené hádanky.

    Velká škoda, že Rocksteady už nebudou v téhle sérii pokračovat (resp. budou, ale bez Batmana, čímž to pro mě ztrácí smysl). Hrozně rád si někdy dám předchozí tři díly série, ale začnu asi od začátku, nepojedu sestupně. Prý jsou snad tyhle starší hry ještě lepší než Arkham Knight, tak jsem zvědavý. Protože tohle nakonec věru nebylo špatné! Dokonce jsem si pořídil i všechna DLC, kdyby náhodou někdy nebylo co dělat :-)





    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    JUNGLER: Znám a už se těším, že to v zimě zase zapnu, přidali tam mrtě user frendly věcí a kontentu :)
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    Dyson sphere program cca 100 hodin. Už to balim, asi bych u toho mohl vydržet dalších x tisíc hodin a stejně bych nestihl vytěžit celej ten zatracenej vesmír. Takhle jsem se spokojil s tim, že jsem se podival na druhou stranu hvězdokupy na černou díru, započal tam těžbu nejvzácnější suroviny a tenhle klenot na nějakej čas můžu s klidem odložit :). Na tuhle hru bacha... je to past :D



    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    MIKE_HEKTIK: pamatuju jak sem byl tenkrat kdyz vyslo OF uplne unesen. Souhlas ze jeden z nej datadisku
    MIKE_HEKTIK
    MIKE_HEKTIK --- ---
    ELECTRICKOTA: Blue Shift je samozrejme taky super
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    MIKE_HEKTIK: Jo je ve vývoji, me teda paradoxne onehdy bavil víc Blue Shift.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    CHEWBACCA: Lost coast je spíš technologická ukázka enginu, ale prolezl jsem ho taky, supr jsou ty komentáře vývojářů a to i v EP1+2. Black mesa mé herně už moc neřekla, nostalgie mě udržela dost dlouho, ale těsně před Xenem jsem to odložil, že to dohraju, a nějak zatím nic.
    MIKE_HEKTIK
    MIKE_HEKTIK --- ---
    CHEWBACCA: black mesa je bozi, hral jsem teda jeste ve verzi bez Xenu.
    Taky se nejak mluvilo o tom, ze ty samy lidi by meli stejnym zpusobem predelat i Opposing Force, coz je podle me jeden z nejlepsich "datadisku" ever. Netusite nekdo, jak to s tim je?
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    NAGASAWA: ep1,2,lc tez v dabingu.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    CHEWBACCA: no vidis a to jsem chtel stihnout alespon jeden tvuj stream s dabingem. No tak priste.
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    Po nějaké době přidám svou trošku do mlýna. HL2 kultovka co nestárne. Odehraných celkem 25 hodin a i po letech kvalitní zážitek.
    Teď se vrhnu na EP1,EP2, Lost Coast a pak Black Mesu - ta vypadá naprosto úchvatně a stříká z ní nostalgie.
    Poté budu čekat nadále na HL3.

    CIVETTA
    CIVETTA --- ---
    King's Bounty 2 na Switch, nějakých 62 hodin. Hafo blbostí, ale i hafo dobrých věcí

    TRAGED
    TRAGED --- ---
    DWAY: V ME jedine Kombajni :-)
    DWAY
    DWAY --- ---
    TRAGED: sekačka to jistí :-D Myslim ze sou slova ktere by se mohly nechat v anglictine klidne.

    TRAGED
    TRAGED --- ---
    ( To taky mohli z Sheparda rovnou udelat Pastyre :-) )
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Smrtaci! Aaaaaaaaaaaarghhhhhhhh! Znec, znec to je ty ku*do prekladatelska!

    Ale predstava party Smrtaku, jak na poli pri znich sece psenici....
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    MASS EFFECT 3: 39 hodin

    01-Mass-Effect-3 02-Mass-Effect-3 03-Mass-Effect-3
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    DR_K: Tys mi dal, hned jsem to musel zkusit taky (7h 11m)
    DR_K
    DR_K --- ---
    Salt & Sanctuary - ps vita, 26h. Paradni 2d soulslike, nevim, jak na telce, ale na handheldu to te hre strasne slusi. no a samozrejme 100 bonusovych bodu za nativni vita verzi!

    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    BIMBAS: asi jsem od toho čekal víc no, po všech těch Wolfensteinech. Mám tu ještě dvojku a trojku, ale teď si dám oraz.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam