• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHEWBACCADohrál jsem ...... (PC,XBOX,PS,NS games) HALL of Game na nástěnce!!!
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    DEEFHA: původně jsem chtěl úplně původní hru, původní WAD, dosbox atd., ale dal jsem první dva levely a musel jsem to vypnout. Na mě hrozně pomalý a ta absence mouselooku... První hra s plným 3D mouselookem byl až Terminator: Future Shock

    Free look - Wikipedia
    https://en.wikipedia.org/wiki/Free_look
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    TOOMIX: Týjo, on vanilla Doom neumí myš? Už si to moc nevybavuju, pár let už to bude :-) Ale vlastně možná fakt ne, první FPS s myškou u mě byl opravdu asi až Duke.
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    Dohral jsem na Switchi Huntdown a byla to skvela jednohubka. Umim si predstavit, ze si to nekdy dam na vyssi obtiznost - cele je to o nauceni se patternu bossu (btw ty patterny nejsou moc originalni) a pak jsou v kazdem levelu jakoby klicova mista, ktere je nutne resit skoro jako puzzle. Takze se to asi da naucit rychle. Skvely pixelart, skvela hudba, roztomile vtipy / narazky na popkulturu 80/90 let. Za tech deset babek to stalo.







    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Doom (1993) 3.5h.

    Použil jsem GZDoom s modem BrutalDoom, kde jsem zapnul zaměřování myší a zvolil Purist mode, abych měl k dispozici jen původní zbraně. Zkoušel jsem i DosBox, ale bylo to na mě hrozně pomalý a těžkopádný, hlavně ta absence zaměřování myší.

    TRAGED
    TRAGED --- ---
    DEEFHA: Ja mam platinu taky jenom z Gusty s Usima. Ale zato diky duplikovani achivementu z PS4 do PS5 tak 2x :-]
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    Brothers: A Tale of Two Sons (4 hodiny)

    DR_K
    DR_K --- ---
    ma nejhranejsi hra je borderlands 2 - aktualne 834 hodin (hlavne proto, ze jsem ji hral s kamosem, co se odstehoval do zahranici jako nahradu hospody). achievmenty 57/75...dokud to nedokazu tady, jinde se nema cenu snazit :)
    GEE
    GEE --- ---
    DEEFHA: Protože jsem dohrál prakticky všechny Telltale hry,platin mam docela dost.Ale ty bych snad ani nepočítal.Takze za řeč stojí jen Spiderman,kde jsem si to fakt užíval
    FRIZER
    FRIZER --- ---
    Já mám jednu jedinou z Bloodbornu, a to ještě proto ze jsme jeli část ve dvou
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    DEEFHA: napodobne! :D
    Ale ta za MH:World jednou cinkne! a bude to takova ta, jak pise TAP
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    No a potom je tu Terz…
    ZOMBO
    ZOMBO --- ---
    DEEFHA: Před pár lety jsem si řekl, že dám 100 % jen u nejoblíbenějších her, a trochu se to zvrtlo...

    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    DEEFHA: Neboj. Mám jenom tři a to z Death Stranding, kde mě to bavilo, potom z Nier: Automata, kde se dala koupit za herní měnu a do třetice z Donut County, kde jsem ji dostal aniž bych se o ni vůbec snažil.
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    já teda na tohle nemám vůbec ambice. Vzdy me zajímá hru dohrát. Pokud má víc konců tak se na ne potom podivam na YT. Premyslim jestli vubec nekdy neco byla az takova srdcovka ze jsem musel neumerne dlouho u toho sedet
    TAP
    TAP --- ---
    DEEFHA: na to jsou tu jiní experti, viz [Achievement Hunters]
    tohle je moje asi druhá platina, když nepočítám nějaký indie miniatury. sesbírat všechny trofeje většinou vyžaduje nějakou formu grindu anebo jet podle návodu, jak získat platinu co nejefektivnějc - ani jedno mě moc neláká. platinu beru jako příležitost vzdát hold hrám, kde jsem byl rád.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Občas se mi zdá, že mám všechny achievementy z Darksiders, ale mám leda tak suchý z nosu :)
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    Jé, a víte o tom, že já nemám ani jedinou platinu nebo její ekvivalent? :-D Jak jste na tom vy?
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    TAP: no tak to ovsem gratz! To bylo zaslouzeny ,)
    TAP
    TAP --- ---
    Bloodborne - 60h
    z tohohle asi bude každoroční tradice, ta hra je prostě dokonalá. druhé jetí, dojížděl jsem trofeje na platinu. poslední týden se jen brodil dungeonama, kde je pár posledních zbraní do sbírky a několik bossů (je jich tam asi 20, ale těch pár kousků na konci mi způsobilo záseky třeba na 3-4 hodiny). fear the old blood!

    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    The World Ends with You: Final Remix (45 hodin)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam